Forum Magazin Tv haberleri

eLa

Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen
HanımZade

CcNarNia

New member
Kullanıcı

Lucius

New member
Kullanıcı
:D @Lucius müthiş güzel olmuş , çok eğlenceli :)) Kişiler karakterlere ancak bu kadar yerinde bir mizahla yakıştırılabilirdi.. :p Emeğinize Sağlık. Teşekkürler, güldürdünüz yine :)) (y)
Sevgili Judel azizim ..samimi ve içten beğenileriniz için teşk ederim..hoşgörünüz için de ayrıca teşk ederim..olgun ve hoşgörülü kişiliğinize de ayrıca saygımı belirtmek isterim..:)

Lucius

New member
Kullanıcı
Harika olmuş Lucius
Emeğine sağlık :) )))
Ama yalnız olduğumu kim söyledi ? ;)
Sevgili Ayla benim için değerli olan beğeniniz için teşk ederim.. bu sadece bir eğlence ..sizin gibi güzel ve kişiliği oturmuş birisinin.. yalnız olduğunu söylemek saf lık olur :) ama bu bir şaka..sizin hoşgörülü olduğunuzu bildiğim için her klipte yer veriyorum .. teşk ederim :)

Lucius

New member
Kullanıcı
Olom yeter yaa adımızı çıkarcan Allah seni kahr etmesin emi ben sana ne diyim azizim yine harikasın .. Ya oçen spasiba tebya daragoy moy : ))) :D :D
Pajalusta krasiva divishka:) ben çok teşekkür ederim.. güzel değerlendirmelerin için:) engin sabırın ve hoşgörün için ayrıca teşk ederim.. sevdiğim ve değer verdiğim iki arkadaşımı aynı karede göstermek istedim.. :) hey divishka " çorni ikra yest ? kagda atkravati vremya :D paka :D

Lucius

New member
Kullanıcı
@Lucius yine yeni yeniden harikasın :) Çok eğlendim izlerken emeğine sağlık. Aştın kendini aştın tebrikler ..
Sevgili @eLa güzel beğenin için çok teşk ler.. :) konu biraz ağır oldu.. aslında bundan sonra daha basit ve öznesi çok klip yapmak gerekiyor bunu anladım :) düz kolay ve eğlenceli :)

Lucius

New member
Kullanıcı
Azizim emeğinize sağlıkkkkk:)))Çok güzel olmuş:Tebrik ederim:)Benim şoooooonla adımı çıkaracaksın en sonunda :)))
Sevgili azizim değerli @CcNarNia senin beğenini almak benim için çok değerli teşk ederim :) senin adın marka olmuş ...daha çok kliplerde de kullanırız inşallah :) şoo dediğin yeşil gözlü hazar kızı :D daha ne istiyorsun mübarek bana .. hediye alman lazım :DDDDDDDDDD

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Pajalusta krasiva divishka:) ben çok teşekkür ederim.. güzel değerlendirmelerin için:) engin sabırın ve hoşgörün için ayrıca teşk ederim.. sevdiğim ve değer verdiğim iki arkadaşımı aynı karede göstermek istedim.. :) hey divishka " çorni ikra yest ? kagda atkravati vremya :D paka :D
Sana yollucan çorniy ikra :D

A

AyLa

Guest
Sevgili Ayla benim için değerli olan beğeniniz için teşk ederim.. bu sadece bir eğlence ..sizin gibi güzel ve kişiliği oturmuş birisinin.. yalnız olduğunu söylemek saf lık olur :) ama bu bir şaka..sizin hoşgörülü olduğunuzu bildiğim için her klipte yer veriyorum .. teşk ederim :)

Şakadan anlıyorum elbette az buçuk Sevgili Lucius, sorun yok ;)
Hakkımda ki güzel düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim
Bu güzel ortama kabul gördüğüm için kendimi şanslı hissediyorum. Yüreğine sağlık;)

Alt