Herkes üstteki üye ile bir anısını paylaşsın

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Okuldayken çook sevdiğim bi çocuk vardı fena aşık olmuştum benim arkadaş halime üzülüyodu en son dayanamadı gitti söyledi çocuğa bu kız sana aşık bişi söyle diye o da mektup yazmış göndermiş arkadaşımla neyse ben açıp okudum mektubu öyle yazıyodu mektup da " Benim peşimi bırak deli sana bakmam ben sevgilim var mutluyuz " okudum biraz öfkelendim ama üzülmedim dedim elbet yedircem bu lafları sana aradan bi kaç hafta geçti bi baktım yanında bi çocukla sınıfın kapısının önünde dedim noluyo çocuk dedi senle konuşmak istiyo bu bi gel inelim bahçeye neyse indik aşağıya dedi nevar dedi hala beni seviyomusun pişmanım falan dedim o mektubu hala saklıyorum kıvırıp bi taraflarına s...ı istemiyosan bi daha karşıma çıkma o gün bügündür çocuk beni görünce yön değiştiriyor öyle değil böyle redd edilir (yani velhasıl kelam bundanda bi ders çıkarmak lazım sizi sevenin kıymetini bilin ikinci şans zırvalıklarına inanmıyorum ) :D

D

DiaveL

Guest
Koyde Cliopatram ile turluyodum genclerin takildigi genis bir alan var gittim oraya bir tane kiz vardi ilk defa gordum baya hosuma gitti bende kirdim bunun ustune sonra yaninda annesi varmis gec farkettim sagda tas vardi onu da gormedim kirdim saga sonra tasin ustunden gectim baktim herkes bana bakiyo basdim gittim markete 10 dakika sonra biri geldi yanimdakine bu olayi anlatiyo dedim abi dedikodu da cigir actin ben burdayim ben yokken anlatsaydin bari :ROFLMAO::LOL::ROFLMAO::LOL: cevap muthis "farketmedim abicim":D:p:D:p

Ahmet

New member
Kullanıcı
halamın kızı var benim.küçükken idolümdü/ şimdi yine idolüm gerçi.bir yere giderken onun kıyafetlerini sessizce alır giyer dönüşte yerine koyardım.onun giydiği her şey o zamanlar dünyadaki en güzel giysilerdi
oldukca zekice :)

Fineas

Epik
Kullanıcı
Küçükken yukardan aşağıya araba tekeri sallayıp bakkalcinin yumurtalarını kırdım . O tekerlek onca yol gitti kapıdan nasıl.girdi anlamadim başımıza gelcek varmış ))))

Minikçe

Well-known member
HanımZade
deniz kenarında az kalsın bir bebeğin üstüne oturacaktım.Son anda farkettim ama bayılacak kadarda çok korktum.annesi onu kumların üzerine koymuş sohbet ediyordu.bende onu minder sanmıştım.

Ahmet

New member
Kullanıcı
deniz kenarında az kalsın bir bebeğin üstüne oturacaktım.Son anda farkettim ama bayılacak kadarda çok korktum.annesi onu kumların üzerine koymuş sohbet ediyordu.bende onu minder sanmıştım.
aman dikkat et can cocuk sakaya gelmez

Ahmet

New member
Kullanıcı
bir gün arkadaşlarla kafede oturuyoruz kızlardan birnin elinde anahtarlık var vakat anahtarlığın içinde ne oldugnu bilmiyoruz şimdi herkese sordu sert bişi ama ne diye bende osert bişi dediğini duymadıgım icin su vardır demiştim millet epeyce güldü ama napim ben duymadık meger içinde misket varmış

I

iranli_kiz

Guest
bn yuzme ogretmnim bi keresinde cocugun birisi cok tontisti bn bunu isirdim cocuk gitmesi o gidis bidaha da geri donmedi ama napim cok tatliydiiii...:p

Fineas

Epik
Kullanıcı
Adam cıktı bakkaldan beni gördü beni çağırdı bende salak gibi kaçmadım bekledim adam geldi kulağımdan çekti doğru anneme annemde yumulrtalrin parasını ödemek zorunda kaldı:)))

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Çocukken mahallede irrite olduğum bi kız vardı hiç sevmezdim hep bi bahane bulup döverdim bigün yazın sıcakta bunu baya güneş yakmış pancar gibi kıpkırmızı düşünüyorum bunu nası dövim diye dedim sakince gidip yaklaşayım ensesine bi tokat atıp kaçayım yaklaştım hafiften vurup kaçim derken elimin ayarı kaçtı sert bi tokat attım kız çığlık attı ağlaya ağlaya annesine koştu annesi bizim eve şikayete gelmiş kadın bağırıyo deki gibi sonuç babam bi hafta ev tutsağı yaptı sokaga çıkmak yasak pişmanmıyım?? hayır :D

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Cok Karanlik Şeyler Görüyoırum , Kapkaranlik Böyle Herşey yaşanmamişcasina :pPp

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Çocukken mahallede irrite olduğum bi kız vardı hiç sevmezdim hep bi bahane bulup döverdim bigün yazın sıcakta bunu baya güneş yakmış pancar gibi kıpkırmızı düşünüyorum bunu nası dövim diye dedim sakince gidip yaklaşayım ensesine bi tokat atıp kaçayım yaklaştım hafiften vurup kaçim derken elimin ayarı kaçtı sert bi tokat attım kız çığlık attı ağlaya ağlaya annesine koştu annesi bizim eve şikayete gelmiş kadın bağırıyo deki gibi sonuç babam bi hafta ev tutsağı yaptı sokaga çıkmak yasak pişmanmıyım?? hayır :D
burada koptum işte :p

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade

Minikçe

Well-known member
HanımZade
neşe diye bir arkadaşım vardı.Hocalarımız onu sınıftan atsın diye elinden geleni yapardı.hoca çık dışarı diyincede allah razı olsun hocam derdi.ben bir gün ona öyle özendimki.karar verdim onun gibi yapmaya.o ne yapsa bende tekrarladım.hocamız ikimizin ismiyle seslendi ve çıkın dışarı dedi.neşe yine sevinçle attı kendini dışarı.ben öyle mahçup olmuştumki.adım atamaz oldum .hoca çık diyor çıkamıyorum.sonra çıktım ama dışarıda hep ağladım

gandi

New member
Kullanıcı
geçen yıl bu zamanlar bir kızla buluşup çay içerken bir anda göz göze geldik tam 5 dk sonra nerler mı oldu

devamını dinlemek için özelden mesaj atın yazarım :))

Alt