Herkes üstteki üye ile bir anısını paylaşsın

Ahmet

New member
Kullanıcı
evet arkadaşlar her gelen üstteki üye ile bir anısını paylassın bakalım ...

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Geçen yıl ekim-kasım gibiydi sanırım.Kafamın çok dalgın olduğu zamanlar.koşarak mutfağa girmiştim sadece onu hatırlıyorum.birde sandalyeye çarpıp devirdiğimi.birde kaldırıp ondan özür dilediğimi.aklım başıma geldiğinde nee neee naptım demiştim .paylaşmak istedim :sneaky:

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Harika gidiyor Devam Lütfen :D
bo1o1l-gif.1731

Ahmet

New member
Kullanıcı
Geçen yıl ekim-kasım gibiydi sanırım.Kafamın çok dalgın olduğu zamanlar.koşarak mutfağa girmiştim sadece onu hatırlıyorum.birde sandalyeye çarpıp devirdiğimi.birde kaldırıp ondan özür dilediğimi.aklım başıma geldiğinde nee neee naptım demiştim .paylaşmak istedim :sneaky:
süpersin güzel bir anıymış can tsk ederiz

Fineas

Epik
Kullanıcı
ortaokuldayken cocuk kosarken cocuga celme takmıstım cocugun kolu kırılmıstı :)

Fineas

Epik
Kullanıcı
Kuzenle köyde dağa çıktık ozamanlar kucuguz tabii dağdan evlerin çatılarına taş artık sonra adam bizi koşturdu bizde geldiğimiz yönden kaçtık sonra denize kaçtık adam bizi takip etmiş kimin torunu olduğumuzu öğrenmiş babanneme gelmiş elinde sopayla bizi aramızs biz denizde yüzüyorduk babanneme haber vermedik babannem merak etmiş :))))

Fineas

Epik
Kullanıcı
Sonra bikere daha kuzenle denize gittik babannem erzakları hazırlardı denizde kayalardan atlicaz diye herşeyin içinde olduğu poşeti ailenin birine teslim ettik kucuguz tabi ozamanlar.gittik kayalaliklardan atladık geldik baktı aile yok 9 km yolu yayan yuruduk yolda açlıktan domates tarlasına daldık domat yedik yolda su istedik kadının birinden felan ama otostop çekmek aklımıza gelmedi saati felan çaldirdim denizde :)))

Fineas

Epik
Kullanıcı
Sonra bikere yine macera için dağları keşfetmeye çıktık çok susamıştık bitane tellerle çevrili evin bahçesine girdik su ictik kadın cıktı kaçtık suyu açık birakarak sonra tellerin diğer yanında kadın bizi durdurdu siz kimin torunuzunuz dedi kuzen bana sessizce isanin torunuyuz de dedi isada burandaminda yaşayan adam.bende dedim ki kadına biz isayiz:D hala daha bunu hatırladıkca güleriz. Sonra kaçtık gittik :))))

Minikçe

Well-known member
HanımZade
halamın kızı var benim.küçükken idolümdü/ şimdi yine idolüm gerçi.bir yere giderken onun kıyafetlerini sessizce alır giyer dönüşte yerine koyardım.onun giydiği her şey o zamanlar dünyadaki en güzel giysilerdi

Fineas

Epik
Kullanıcı
Küçükken kafamı balkonun demirinin arasına sıkıstirdim geride çıkartamadım kafa kaldı orda annem demirleri yamultup beni kurtardı:Dd

Fineas

Epik
Kullanıcı
çok usluymusun maşallah :)
Ya sen buna bakma ben gerçekten çok usluuydum ben şişmandım hem.bi oturur oturduğum yerden kalkmazmisim . Hem doğduğumda bile ağlamamışım zorla ağlarmışlar . Diğer bebekler ağlarken ben uyurmuşum annemde uyurmus diğer anneler gıpta edermiş bize onlar uyuyamio çünkü:))))

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Ya sen buna bakma ben gerçekten çok usluuydum ben şişmandım hem.bi oturur oturduğum yerden kalkmazmisim . Hem doğduğumda bile ağlamamışım zorla ağlarmışlar . Diğer bebekler ağlarken ben uyurmuşum annemde uyurmus diğer anneler gıpta edermiş bize onlar uyuyamio çünkü:))))
ee bu yaramazlıklar ne o zaman :D

Alt