Zaman'sız Cümle'ler..

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
M

Muzik

Guest
tumblr_lx4stzEUbT1qgrd3mo1_500.jpg

Daha birlikte üşüyeceğiz kışları battaniyeye sarılıp kahve içeceğiz koltukta da uyuyup kalacağız.Gitme.
Sabah uyandığında kahvaltı da hazırlayacağım sana en sevdiğin müzik çalacak gözlerini açtığında, öpeceğim de hem dudaklarından.Gitme.
Maç izleyip marş söyleyeceğiz sen beni omuzlarına alacaksın sokaklarda öyle dolaşacağız insanların ne dediğini de umursamayacağız.Gitme.
Beraber yemek yapacağız birbirimizin burnuna krema bulaştıracağız sonra da savaş yapmaya başlayacağız.Gitme.
Gidersen bunların hiç biri yaşanmayacak.
Gitme.
Gidersen öleceğim.

M

Muzik

Guest
tumblr_ltu8jnt0xE1qgrd3mo1_500.jpg

Bir adam vardı benimdi. Güzel gülerdi. Yüzü güzeldi. O beni çok severdi.
Bir adam vardı sürekli sigara içerdi. Sinirliydi. Ben onu çok severdim.
Çok sigara içmeme izin verseydi belki ölürdüm. Ama o bunu yapmadı gitti.
Çok sigara içmeme izin vermesini tercih ederdim. Ama o;gitti.
Beni vurmasını yeğlerdim. Ama o;gitti.
Arkasına bile bakmadan gitti.
Belki yoldan geçerken elini tutmasaydım araba çarpar ve ölürdü tuttum.

Ama; gitti.

M

Muzik

Guest
tumblr_lni0tejYNR1qgqiz2o1_500.jpg
Kareli gömleklerin kadar yakışmazdım belki sana. Ama onlardan daha sıkı sarar daha sıcak tutardım seni.
Hani bir sarki vardır; herkes bahseder söyler dinler mırıldanır.
Bir türlü dinleyememişsindir o şarkıyı. Gözünün önündedir. Ama fırsatın olmaz dinlemeye. Geçiştirir durursun.

Sende bağımlılık yapmış seni üzen ağlatan diğer şarkıları bırakıp da dinleyemezsin.
Bir gün bırakırsın o üzücü Sarkiları yenilerini dinleyeceğim dersin.
Yeni şarkılar yeni mutluluklar dersin ve o ne zamandır gözünün önünde duran şarkıyı dinlersin.
Dinlersin dinlersin bıkmazsın günlerce hep hep dinlersin.
Sen de öyle bir sarkiydın benim için.
Hep vardın bestelenmiştin aslında çoktan ama bir türlü açamamıştım kulaklarımı.

Şimdi dinlemek için kendimi yırtsamda duyamıyorum. Yine de melodini mırıldanıyorum. Gömleklerini kokluyorum. Rüyalarımda sarılıyorum hep.

Kaderin ne demek olduğunu anladım.

Hep en istedikleriniz değil de hiç aklınızda olmayan şeyler gelir başınıza.
Aşk gelir.

Biraz mutluluk.
Bazen de acı.
Ben mutlu olmasam da acı çekmiyorum. Daha alışamadım sanırım.
Ama karnımdaki kelebeklerin söylediğine göre bir şeyler olduğu kesin.

Sadece..
Seni o kadar çok sevdim ki bazen ben bile şaşıyorum.

M

Muzik

Guest
tumblr_lvqrl837nv1qezkmao1_500.gif

Uzaktan uzağa seviyorum seni..
Mesela sen bir başka şehir oluyorsun içimde
kalabalık ve yaşanması zor...
Ben ise yağmurlu bir gün oluyorum
her gün sana yağıyor aşkım sırılsıklam...
Sen onu seviyorsun içinde ki heves bitene kadar...
Ben ise seni seviyorum ciğelerimde ki nefes bitene kadar...

M

Muzik

Guest
tumblr_lzem1z4Fff1qazkdco1_500.gif

Boşuna hevesle telefona bakma, mesaj atan o değil.
Çevrimiçi olduğunda boş yere ona bakma, sana bir şey yazmayacak.
Onu gördüğünde önünden geçmeye çalışma, hem aptal aşık konumuna düşüyorsun hemde takmıyor.
Durumuna yazdığı bazı sözleri üstüne alınma, başkasına onlar.
“Acaba o da” diye düşünme bile, ne geceleri yatmadan önce seni düşünüyor ne en ufak bir şeyde aklına geliyorsun ne de seni özlüyor.
Anılarınız aklına getirip umutlanma onunla ilgili hayallerin asla gerçekleşmeyecek..

M

Muzik

Guest
125322.jpg
Biri hep daha çok sever.
Biri hep daha çok üzer.
Biri hep daha çok affeder.
Biri hep yalan söyler.
Biri daha sıkı sarılır.
Biri bırakır elini.
Biri gider.
Biri hep kalır.

M

Muzik

Guest
173725.jpg

Ne istiyordu kadın?

Düşünmemek mi ? Artık üzülmemek mi ?

Hissetmek istemiyordu kadın.İnanmak,güvenmek, teslim olmak istemiyordu. Kalbinde küçücük bir acıya daha yer kalmamıştı artık. Doluydu, gözlerinden akan yaşlar kadar doluydu. Sustuğu kadar yalnızdı. Belki de artık yalnız olmak istemiyordu.Gözlerini kapattığında kabuslarının başlamasını, uyuduğunda bile geçmemiş olmasını istemiyordu. İçindeki boşluğa bakıp arkasında bıraktıklarını, bırakmak zorunda kaldıklarını, arkasına bakmadan gidenleri görmek,hatırlamak istemiyordu. Özlemek istemiyordu kadın. Her geçen gün kaybettiklerini aramak, muhtaç olmak istemiyordu artık. Son’ları yaşamak istemiyordu.

Anlatabileceği, anlayabilecek birini istiyordu. Bomboş sayfaları karalamak yerine, içini açıp konuşmak istiyordu. Kafasını yastığa her koyuşunda kendine acımak değil, kendini sevmek istiyordu. Ona sımsıkı sarılan kollar, destekleyen gülüşler, aşkla bakan gözleri geri istiyordu. Bir kez olsun yanında kalsınlar istiyordu. Artık değer verdiği için kırılmak değil, değer verilen olmak istiyordu. Kalbi yeniden heyecanla atsın, dudak kenarları tekrar kıvrılsın, gözleri tekrar gülsün istiyordu. Eskisi gibi olmak istiyordu, eskisi gibi sevilmek, eskisi gibi güvenmek istiyordu. Yitirdiği her şeyi geri almak, zamanı geriye sarmak istiyordu.

Aslında kadın sadece mutlu olmak istiyordu.

Alt