Hafta'nın Konuğu Muzik ^^

• Konbuyu başlatan Whois
  • Başlangıç tarihi

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Kararlarını Tek Başına mı Alırsın? Çok çok önemli bir konu olmadıkca evet.
Hangi Burçsun, Yükselen Burcun Nedir? Boğa burcuyum yükseleniyle inan hiç ilgilenmedim bilmiyorum :)
Hobilerin ve Fobilerin Nelerdir? Tiyatro, deniz korkusu.
Alkol-Sigara Kullanıyor musun? Çok nadir bazen sigara hayır alkol kullanmam.
En Sevdiğin Yemek Nedir? Patlıcan'ın her yemeğini severim ama bu soruya çorba demek istiyorum.
En Sevdiğin Film-Dizi Hangisi? Çukur dizisi.
En Sevdiğin Şarkı Nedir? Şu sıralar Yol'a Düş Birde Sen Gitme.
Herhangi Bir Özel Yeteneğin Var mı? Hayır biraz hislerim kuvvetlidir
Zor Zamanlarında Yardım İster misin? Kolay kolay yardım istemem.
Herhangi Bir Takıntın Var mı? Fazla takıntı yapmam o an üzülürüm ama geçer.
Kin Tutar mısın? Affedici misin? Kin tutamam ama kırılmışsam affedemem.
Kıskanç mısın? Öfke Kontrolü Yaşıyor musun? Kıskançlık herkes gibi evet bendede vardır ama aşırı değildir.
Güven Problemi Yaşıyor musun? Evet hemde fazlasıyla..
Nelere Kızarsın? İnsanları renjide edenlere çok kızarım.
Nelerden Mutlu Olursun? Küçücük şeylere mutlu olan biriyim fazlasını beklemem.
Tatil Günlerini Nasıl Geçirirsin? Özel Günlere Değer Verir misin? Tatil günlerimi ailemle geçirmeyi seviyorum. Özel günler bende değerlidir unutulmasını veya unutmayı asla sevmem.
Keşkelerin Var mı? Evet var..
Senin için Hayatın ve Aşkın Tanımı Nedir? Hayatın tanımı ANNEM Derim. Aşk Sadece 3 kelimeye sığınmış kıyıda köşede kalmış birşey :)
Bir Erkekte Dikkat Ettiğin İlk Şey Nedir? Güven vermesi.
Kırmızı Çizgin Var mı? İnsanlara her zaman bir mesafem vardır.
Geleceğe Dair Planların Nelerdir? İleriye yönelik plan kurmam o günü yaşarım.
Gezmeyi mi Yoksa Evde Oturmayı mı Seviyorsun? Ben evcil biriyim yerine görde gezerim :)

Teşekkür ederim Cevaplar İcin Soluksuz Okudum :)

Zinet

New member
HanımZade
Neden @Muzik ve hangi melodi olduğunu düşünüyorsun:love:

Suat

New member
Kullanıcı
Bir Kadını Mutlu Eden üç şey nedir..Bir Erkeği Üzen Beş şey Nedir

M

Muzik

Guest
Bir kadını Alışveriş,Kuaför,İlgi mutlu eder .d

Erkeklerin üzeleceği 5 şey zor gibi biraz rahatlar :)
Ceplerinden çıkan para demekle yetiniyorum. Birde dırdır.

archiL

New member
Kullanıcı
Bobo'nun Liverpoola attığı golu arıyordum. Ben nereye geldim ?????

Cete

New member
Kullanıcı
Ne Sorsak Sana şimdi Bilemedım @Muzik Bir İki Tane Yazayım Basit Şeyler :p
  1. Bir parti verecek olsanız, bu ne için ve nasıl olurdu?
  2. Daha önce gördüğünüz bir şeyin resmini yapacak olsanız, bu ne olurdu?
  3. Sonsuza kadar yaşlanmayacak olsanız, hangi yaşta kalmayı tercih ederdiniz?
  4. Bu sene hayatın sona ereceğini bilseniz, neyi daha farklı yapardınız?
  5. Herhangi birini seçebilecek olsanız, akıl hocanız olarak kimi seçerdiniz?
  6. Geçmiş ya da gelecekte herhangi bir olaya şahitlik edebilecek olsanız, hangi olayı seçerdiniz?
  7. Herhangi bir şeyi yapmayı öğrenebilecek olsanız, bu ne olurdu?
  8. Önümüzdeki sene üzerinde çalışacağınız tek bir proje olsaydı, bu ne olurdu?
  9. Bir günlüğüne ölümsüz olsanız, ne yapmak isterdiniz?
  10. Adınızı değiştirebilecek olsanız, hangi isimle değiştirirdiniz?
  11. Ölü ya da yaşayan herhangi biriyle tanışabilecek olsaydınız, bu kim olurdu?
  12. Piyangoyu kazansanız, yapacağınız ilk şey ne olurdu?
  13. Herhangi bir hayvan olarak reenkarne olsaydınız, bu ne olurdu?
  14. “Hayatın anlamı nedir?” dışında herhangi bir sorunun cevabını bulabilecek olsanız, bu soru ne olurdu?
  15. Hayali bir kahraman olsanız, kim olmak isterdiniz?
Allah Kolaylık Versin Şimdiden :)

M

Muzik

Guest
  1. Bir parti verecek olsanız, bu ne için ve nasıl olurdu? Hayata boş verdim partisi :)
  2. Daha önce gördüğünüz bir şeyin resmini yapacak olsanız, bu ne olurdu? Annem.
  3. Sonsuza kadar yaşlanmayacak olsanız, hangi yaşta kalmayı tercih ederdiniz? Her yaşın ayrı bi güzelliği ayrı bir anısı var Yaşlanmadan kalmak istemezdim.
  4. Herhangi birini seçebilecek olsanız, akıl hocanız olarak kimi seçerdiniz? Benim kahramanım Abimdir şu anki gibi yine Abimi seçerdim :)
  5. Geçmiş ya da gelecekte herhangi bir olaya şahitlik edebilecek olsanız, hangi olayı seçerdiniz? Çanakkale Savaşını Ve Atatürkü Görmek İsterdim :)
  6. Herhangi bir şeyi yapmayı öğrenebilecek olsanız, bu ne olurdu? Keman çalmayı çok isterdim O bende hayal olarak kaldı.
  7. Önümüzdeki sene üzerinde çalışacağınız tek bir proje olsaydı, bu ne olurdu? Şu foruma daha fazla nasıl user toplarım bu olurdu .d
  8. Bir günlüğüne ölümsüz olsanız, ne yapmak isterdiniz? Şunu yapayım bunu yapayım diye bir hayalim yok vede hiç olmadı sanırım yapmak istediklerimi hep yaptım :)
  9. Adınızı değiştirebilecek olsanız, hangi isimle değiştirirdiniz? İsmimi seviyorum :)
  10. Ölü ya da yaşayan herhangi biriyle tanışabilecek olsaydınız, bu kim olurdu? Kahraman Tazeoğlu ile tanışmayı çok isterdim.
  11. Piyangoyu kazansanız, yapacağınız ilk şey ne olurdu? Annem adına bir hastane yada okul yaptırırdım.
  12. Herhangi bir hayvan olarak reenkarne olsaydınız, bu ne olurdu? Kuğu olmak isterdim :)
  13. “Hayatın anlamı nedir?” dışında herhangi bir sorunun cevabını bulabilecek olsanız, bu soru ne olurdu? Varoluş ?
  14. Hayali bir kahraman olsanız, kim olmak isterdiniz ? Hmss Dilek Perisi olmak isterdim :)

Son düzenleme:
M

Muzik

Guest
Sen var diye dermişim :D
Ben normalde sunucuyu fazla sevmeyen biriyim buraya gelmeden öncede bir forumdaydım orası kapanınca 2 sene ara vermiştim Yarışma amacıyla sunucuya girmiştim Forum Yarışma vs. derken kaldım öyle Seviyorum Forumu :)

Son düzenleme:

Cete

New member
Kullanıcı
  1. Bir parti verecek olsanız, bu ne için ve nasıl olurdu? Hayata boş verdim partisi :)
  2. Daha önce gördüğünüz bir şeyin resmini yapacak olsanız, bu ne olurdu? Annem.
  3. Sonsuza kadar yaşlanmayacak olsanız, hangi yaşta kalmayı tercih ederdiniz? Her yaşın ayrı bi güzelliği ayrı bir anısı var Yaşlanmadan kalmak istemezdim.
  4. Herhangi birini seçebilecek olsanız, akıl hocanız olarak kimi seçerdiniz? Benim kahramanım Abimdir şu anki gibi yine Abimi seçerdim :)
  5. Geçmiş ya da gelecekte herhangi bir olaya şahitlik edebilecek olsanız, hangi olayı seçerdiniz? Çanakkale Savaşını Ve Atatürkü Görmek İsterdim :)
  6. Herhangi bir şeyi yapmayı öğrenebilecek olsanız, bu ne olurdu? Keman çalmayı çok isterdim O bende hayal olarak kaldı.
  7. Önümüzdeki sene üzerinde çalışacağınız tek bir proje olsaydı, bu ne olurdu? Şu foruma daha fazla nasıl user toplarım bu olurdu .d
  8. Bir günlüğüne ölümsüz olsanız, ne yapmak isterdiniz? Şunu yapayım bunu yapayım diye bir hayalim yok vede hiç olmadı sanırım yapmak istediklerimi hep yaptım :)
  9. Adınızı değiştirebilecek olsanız, hangi isimle değiştirirdiniz? İsmimi seviyorum :)
  10. Ölü ya da yaşayan herhangi biriyle tanışabilecek olsaydınız, bu kim olurdu? Kahraman Tazeoğlu ile tanışmayı çok isterdim.
  11. Piyangoyu kazansanız, yapacağınız ilk şey ne olurdu? Annem adına bir hastane yada okul yaptırırdım.
  12. Herhangi bir hayvan olarak reenkarne olsaydınız, bu ne olurdu? Kuğu olmak isterdim :)
  13. “Hayatın anlamı nedir?” dışında herhangi bir sorunun cevabını bulabilecek olsanız, bu soru ne olurdu? Varoluş ?
  14. Hayali bir kahraman olsanız, kim olmak isterdiniz ? Hmss Dilek Perisi olmak isterdim :)
Yanıtlar İçin Teşekkürler @Muzik Güzeldi :)

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
niçe ve beethowen arasında seçim yapmış olsaydın kimi seçerdin ve neden

Alt