Hafta'nın Konuğu Muzik ^^

• Konbuyu başlatan Whois
  • Başlangıç tarihi
M

Muzik

Guest
  • Bir süper kahraman olsanız, hangi karakteri tercih ederdiniz? Dilek Perisi
  • İkinci kez dünyaya gelseniz ve seçim şansınız olsa, nasıl bir hayat yaşamak isterdiniz? Hayatımdan memnunum. Ama daha sessiz bir şehirde yaşamak isterdim.
  • Sizin için hayatı anlamlı kılan şeyler neler? Ailem ve Değerlerimiz
  • Dünya üzerinde istediğiniz her türlü değişikliği yapabilecek güçte olsanız, sihirli değneğinizi dokunduracağınız 3 şey ne olurdu? Açlık,Savaş,Fakirlik
  • Elinizde bir şansınız olsa ve size yaşayan ya da yaşamış istisnasız herkesle tanışabilme fırsatı verilse, tanımak istediğiniz kişi kim olurdu? Kahraman Tazeoğlu
  • Büyük piyango size vurdu diyelim. Böyle bir durumda yapmak isteyeceğiniz ilk 5 şey? Bunu hiç düşünmedim :)
  • Bütün koşullar uygun olsa ve size bir iş kurma fırsatı verilse, nasıl bir şirketin patronu olurdunuz? Kesin bir okul olurdu :)
  • Yeteneklerinizi başka birininkiyle değiştirme fırsatınız olsa, şu anda yaşayan ya da bir zamanlar yaşamış olan hangi ismin yeteneklerine sahip olmak isterdiniz? Hm yok gibi bulamadım
  • Çocukluğunuzda sizi en çok mutlu eden şeyler nelerdi? Bayram sabahları herkesin bir araya gelip gün boyu hep beraber olmamız :)
  • Yapmaktan hoşlandığınız ya da yapmak istediğiniz spor dalları? Yürüyüş yeterli oluyor
  • Hiç sıkılmadan dinlediğiniz şarkılar nelerdir? Senden Başka,Bana Ellerini Ver,Saçma Sapan,Gamzendeki Çukur,Al Gece Yarılarımı Bende.
  • En çok sevdiğiniz sanatçı veya müzik grubu hangisi? Zakkum,Oğuzhan Koç ve var bir kaç kişi daha :)
  • Sizi dünyanın en mutlu insanı yapabilecek şey ne olabilir? Sanırım saygı ve sevilmek :)
  • Şimdiye kadar aldığınız ve sizi en çok mutlu eden doğum günü hediyesi nedir? Bir çakıl taşı desem :)
  • En çok sevdiğiniz şehir ya da ülke neresi? Fransa,Karadeniz'in her yeri
  • Bütün gününüzü evde geçirecek olsanız, sizi mutlu edecek hangi 5 aktiviteyi yaparsınız? Temizlik Temizlik Temizlik Temizlik Temizlik Biraz titizim ve seviyorum.dd
  • Şimdiye kadar attığınız en gururlu zafer çığlığı hangi başarınıza ait? Çığlık atacak kadar büyük bir başarım olmamış şu an fark ettim
  • Gözlerinizin dolmasına neden olan en son olay neydi? Bir Şiir..
  • Şimdiye kadar kendinizi hiç dünyanın en mutlu insanıymış gibi hissettiniz mi? Tabiki.
  • Bir şansınız olsa geçmişinizdeki hangi hataları düzeltmek isterdiniz? Almış olduğum bir karar ve hayal kırıklığı yaşamam sadece bu olay olurdu.
  • 17-18 yaşlarınıza geri dönseniz yine aynı hayatı mı yaşardınız yoksa bambaşka bir yolu mu seçmek isterdiniz? Yine aynı hayatı yaşardım.
  • Şu anda olduğunuz kişi olmanızda payı olduğunu düşündüğünüz kişiler sırasıyla kimlerdir? Annem,Abim,Ablam.

Alt