Sebilanın Terası (Her Telden)

M

Muzik

Guest
0811a43d0330364e31c14b74c03df7f1.jpg

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Bir daha yaz kızım;
Mağdurenin hep gülmesine,
bundan asla vazgeçmemesine,
kıskananların da çatır çatır
çatlamasına karar verildi ;) :D :LOL::ROFLMAO:
18881716_468789556790178_4556822128370633309_n.jpg

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Bu Kadar Hızlı Kaçacağını Bilseydim ;
Veliefendi'de Sana Oynardım Be Sevgili :) :D :LOL::ROFLMAO:
images.jpeg

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Seni bugün de adaba uygun bir şekilde kararında ama profesyonelce özledim ..
Şooo herif >>>>

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Yüreği yüreğime değen adam
Ne kadar bağlacın virgülün varsa at
Ben senin son noktan olmaya geldim..

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Şoo herif beni sever mi sen bana onu söyle ???? >>>>>

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
27867431_205266436878545_5743558829068866595_n.jpg

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
27750023_205744356830753_6930488161974427318_n.jpg

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Gidelim buradan… Göğsünü sıkan, içini daraltan o laneti geride bırakıp gidelim. Burada yağmur bile güzel yağmıyor artık. Yağmuru güzel yağan bir yerlere gidelim...
Havası ilaç. Denizi kitap bir yerlere gidelim.

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade

Bile bile sevdim...
Aklımdan zorum var gibi,
Aklıma silah dayamışçasına,
Mecburcasına,
Ve başka çarem yokmuşcasına,
Bir ben sevdim seni....

Aslında bir sen sevmedin beni,
Herkesi sevdiğin gibi...

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Herkesten daha yorgunum. Sarılırsan sarılır, gülersen gülerim... Öyle kimseye kin tutacak, kimseyle kavga edecek halim de yok. ''Beni olduğum gibi kabul et, yoksa öldüğüm gibi olamam sana.''
Ve bilsen, son cümlemde ne çok şey söyledim ikimiz hakkında..

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Bilmem doğar mı küllerinden ah bu sevda yeniden ...

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Biraz değiştim her şey kadar,herkes kadar,sen kadar değiştim unutamadığım sözlerin arasında sıkışıyorum bir yanım kendim kolluyor,bir yanım seni ben benimle savaşıyorum,seninle değil sonucu kılıcı kuşananın dan belli olan bir savaşın ne kazanabileni nede kaybedeniyim sorun değil bir hayli kırıldım her şey kadar,herkes kadar, sen kadar canıma batan her halin felç gibi indi gözlerimden tutda ciğerlerime kadar kırgınım aslında ne sana ,ne olanlara kendime kırgınım mazi ye hiç değil,ana kırgınım galiba yoruldum her şey kadar,herkes kadar,sen kadar kendime kalbime kanıtlamaktan ve kanıtladığıma kendimi inandırmaktan ve dahası kocaman bir sahada tek başına koşmaktan yoruldum ..

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Canım yandıgında döktüğüm gözyaşlarını ve mutluluğa atılan kahkahalarımı
Kızdıgımda savurduğum küfürleri
Kırıldığımda arkamı dönüp gitmelerimi
Onca yaşanmışlığa rağmen yitirilmemis tüm insani duygularımı seviyorum...
Aynaya baktığımda gördüğüm kadını seviyorum....
Sen beni sevmiyormusun?
Bu tamamen senin sorunun....
Hiç kimseye benzemek ve hic kimse için değişmek gibi bir niyetim yok!

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Mene bir ümid ver
Min ezaba dözerem
Nefesini duysam
Küley olub eserem

CcNarNia

New member
Kullanıcı
Bir kadın seni seviyorsa sana aittir. Mutlaka bir fotoğrafın vardır bir yerinde odasının onu kaldırtma! Bir kadın seni seviyorsa uyumadan önce dua ediyordur senin adınla başlayan dualar ve biten senin adınla onu susturma! Bir kadın seni seviyorsa sana zarar veremez yalnız genç adam kadınlar vazgeçtikleri adamlara da acımayı beceremez bu da kalsın aklında.. Bir kadın seni seviyorsa koklayarak öper seni, Seni seven bir kadın sevdiği kadar sarılabilirse kemiklerin kırılır. Ve bir kadın seni seviyorsa sen ne kadar güçlüysen o kadar güçlü hisseder kendini onu yanıltma. İlk darbede yere çakılma oğlum, İlk imtihanda sınıfta kalma! Ve asla, Ama asla! Araya umutsuzluğu sokma. Orasıdır kadının şah damarı, umudu.. Kesildiği an, vazgeçer kadın. Sevmekten, Beklemekten, Özlemekten, Hatta dua etmekten… Can havliyle, kaçar. Yakalayamazsın. Artık o kadını üstüne alınamazsın. Sahip çıkamadığın kadına hesapta soramazsın. Kadınları bomba gibi düşün genç adam yanlış kabloyu kesersen onunla birlikte sende patlarsın. Bak oğlum! Bu hayatta her şeyi alırsın yalnız seni seven kadının yoktur fiyatı. Seni her şeye rağmen sevebilen kadını satın alamazsın, Cüzdanın kilo kaybettikçe, sevgileri eksilen sevgililerin olur en fazla.. Falan filan sonra, Bilirsin ya.. Sen sen ol o kadını satma! Bir kadın seni seviyorsa kavga eder. Hem birazdan boğazına yapışacak sanırsın, hem görürsün gözlerindeki korkuyu. Kadınlar susmaz genç adam, susmuş kadın gitmiş kadındır. Susmuş bir kadın için bitmiş bir adamsındır. Bu kadınların değişmez ve değiştirilmesi teklif bile edinilemez olan maddelerinden biridir. Kadın olmanın kuralıdır.. Bir şey daha vardır ki, Kuştur kadın, Ve bir gökyüzü vardır her kadının. Öyle bir havan olmalı ki adamım, Senden göçmediği için, onu dondurmamalısın. Bunu bir zamanlar seni gökyüzü ilan etmiş kadının, başka bir gökyüzünde kahkaha atışını duyunca anlarsın…

15b58f32ad328178610065793aad249f.jpg

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Bir kadın seni seviyorsa sana aittir. Mutlaka bir fotoğrafın vardır bir yerinde odasının onu kaldırtma! Bir kadın seni seviyorsa uyumadan önce dua ediyordur senin adınla başlayan dualar ve biten senin adınla onu susturma! Bir kadın seni seviyorsa sana zarar veremez yalnız genç adam kadınlar vazgeçtikleri adamlara da acımayı beceremez bu da kalsın aklında.. Bir kadın seni seviyorsa koklayarak öper seni, Seni seven bir kadın sevdiği kadar sarılabilirse kemiklerin kırılır. Ve bir kadın seni seviyorsa sen ne kadar güçlüysen o kadar güçlü hisseder kendini onu yanıltma. İlk darbede yere çakılma oğlum, İlk imtihanda sınıfta kalma! Ve asla, Ama asla! Araya umutsuzluğu sokma. Orasıdır kadının şah damarı, umudu.. Kesildiği an, vazgeçer kadın. Sevmekten, Beklemekten, Özlemekten, Hatta dua etmekten… Can havliyle, kaçar. Yakalayamazsın. Artık o kadını üstüne alınamazsın. Sahip çıkamadığın kadına hesapta soramazsın. Kadınları bomba gibi düşün genç adam yanlış kabloyu kesersen onunla birlikte sende patlarsın. Bak oğlum! Bu hayatta her şeyi alırsın yalnız seni seven kadının yoktur fiyatı. Seni her şeye rağmen sevebilen kadını satın alamazsın, Cüzdanın kilo kaybettikçe, sevgileri eksilen sevgililerin olur en fazla.. Falan filan sonra, Bilirsin ya.. Sen sen ol o kadını satma! Bir kadın seni seviyorsa kavga eder. Hem birazdan boğazına yapışacak sanırsın, hem görürsün gözlerindeki korkuyu. Kadınlar susmaz genç adam, susmuş kadın gitmiş kadındır. Susmuş bir kadın için bitmiş bir adamsındır. Bu kadınların değişmez ve değiştirilmesi teklif bile edinilemez olan maddelerinden biridir. Kadın olmanın kuralıdır.. Bir şey daha vardır ki, Kuştur kadın, Ve bir gökyüzü vardır her kadının. Öyle bir havan olmalı ki adamım, Senden göçmediği için, onu dondurmamalısın. Bunu bir zamanlar seni gökyüzü ilan etmiş kadının, başka bir gökyüzünde kahkaha atışını duyunca anlarsın…

15b58f32ad328178610065793aad249f.jpg
Yüreğinize sağlık : ))

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Böyle kağıt keser ya parmağının ucunu, göremezsin kesiği ama acısı pistir...
O acıyı böyle kalbinin tam üstünde hisset işte...

Alt