komik anılarınız varmı ?

Ahmet

New member
Kullanıcı
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) evet bencede komk bir durmmuş

Ahmet

New member
Kullanıcı
yıllar onceydi bende belediye otbüsündeyim telefonum çaldı arayan şirketten bir arkadaş merve diye tabi efndim merve hanım buyrun dedim dedki ahmet bey yapıcağımız ödemelerin tablosunu ömer bey görmek istiyor sizin bilgisayrınızdan atıcamda şifresi nedir dedi bende şifreyi vermem gerekiren onları zaten atmıştık demeye çalıştım ama şu şeklde otobüs baya kalabalık ve ayaktayım oan boşluğuma geldi ve dedimki biz onu şey ettik dedim merve hanımda n ettk ahmet bey deyince ya hatırlamıyormusun şeyi şey ederken şey olduya dedim bütün otobüs oan yerlere yattı gülmekten aslında revize edip yolmıştık ya deyip düzelip otobüsteyim cok müsait değilim değip hemen kapattım sonra kendi halme bende güldüm ..

A

AyLa

Guest
yıllar onceydi bende belediye otbüsündeyim telefonum çaldı arayan şirketten bir arkadaş merve diye tabi efndim merve hanım buyrun dedim dedki ahmet bey yapıcağımız ödemelerin tablosunu ömer bey görmek istiyor sizin bilgisayrınızdan atıcamda şifresi nedir dedi bende şifreyi vermem gerekiren onları zaten atmıştık demeye çalıştım ama şu şeklde otobüs baya kalabalık ve ayaktayım oan boşluğuma geldi ve dedimki biz onu şey ettik dedim merve hanımda n ettk ahmet bey deyince ya hatırlamıyormusun şeyi şey ederken şey olduya dedim bütün otobüs oan yerlere yattı gülmekten aslında revize edip yolmıştık ya deyip düzelip otobüsteyim cok müsait değilim değip hemen kapattım sonra kendi halme bende güldüm ..

Hayırdır? Merve hanımın sesini duyunca dilin mi dolaştı ;) ))))

A

AyLa

Guest
geçenlerde bir arkadaşımı havaalanına bırakmam gerekti.onu evden aldım.tam kontrol noktasında kabanımı çıkarmam gerektiğinde .(işte bunu hiç aklıma getirmemiştim )) üstümde pijamayla kalakaldım :p
kontrolden sonra kabanımı giyişim görülesiydi ama ::aboo:

Öfffff ;) )))) O haline görmek vardı Minikçe mm ;) ))))

Minikçe

Well-known member
HanımZade
:clap2:

Ahmet

New member
Kullanıcı
Hayırdır? Merve hanımın sesini duyunca dilin mi dolaştı ;) ))))
sorma ya öle oldu :)) yok b can otobüste itiş tepiş ayakta zor duruyorsun kafam gitmişbian yorgunuktan :)))))

Ahmet

New member
Kullanıcı
inanmadınmı ana ama geycekten oyle... :) @AyLa

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ahmet

New member
Kullanıcı

Ahmet

New member
Kullanıcı
biz bekliyoruzda gelmiyor minikce

CcNarNia

New member
Kullanıcı
2013-01-31-yok.jpg

D

DiaveL

Guest
Kaykaya ilk basladigim zamanlarda hatta ilk aldigim gun yanima bir arkadasimi aldim bana kaykay kullanmayi ogretcek neyse ben duse kalka ilerliyorum bu beni uyardi suya girme tekerlekler silikon yere yapisirsin diye tamam dedim 1 saat falan gecti ben iyice alistim suya girsem nolur diye dusundum suya dogru surdum arkadasda "lan suya girme duscen" dedi bende artislik olsun diye "sen daha Mustafa abini taniyamamis" dedim dedigim gibi dustum karsi tarafta kizlar vardi rezil oldum ustum basim les gibi oldu yani bana gore komik bir ani degil arkadas her anlattiginda cevremdeki herkes guluyo ondan anlatiyim dedim

Alt