İyi ki Doğdun Eda :-)

eLa

Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen
HanımZade
@Eda ikizimmmm iyiki seni tanımışım dediğim insanlardan birisin ve seviliyorsun .. Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

upload_2018-3-2_22-38-30.jpeg

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
@Eda mmmm Canımm Hayatının her döneminde mutlu huzurlu ve sağlıklı olmanı dilerim Bitanem Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Nice Yıllara :love:

pembe-orkide-gold-90_586b83fe45216.jpg

Eda

New member
HanımZade
Çok sagol kraliçem seviliyorsunnnnnnn :*

Eda

New member
HanımZade
@Eda ikizimmmm iyiki seni tanımışım dediğim insanlardan birisin ve seviliyorsun .. Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 979
[/QUOTE iyiki ikizimsin eLa m en kıymetlim en değerlim seni çok seviyorum :* pastamm harika gönlüne saglık prensesim :)

Eda

New member
HanımZade
@Eda mmmm Canımm Hayatının her döneminde mutlu huzurlu ve sağlıklı olmanı dilerim Bitanem Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Nice Yıllara :love:

pembe-orkide-gold-90_586b83fe45216.jpg
JudeL im hayatım çiçekler harika dileklerini yasaman dileğiyle bitanem iyiki varsınız seviliyorsun :*

Alt