Haftanın Konuğu Whois..

W

Whois

Guest
@Whois @Whois @Whois Bunu ilk ve son kez yazıcam iyi okuuu :D Sen varyaaa arkadaşların en güzeli en değerlilerinden birisin okadar üstüne geldim yinede oflamadın verdiğin cvplar senin dışına hiç çıkmadı neysen o oldun içten samimi iyiki arkadaşımsın bana katlandığın sabır gösterdiğin için çokkk teşekkür ederim tamam daha sormuyorum :LOL:
Ama sor diyorsan 1000 sorum daha var :ROFLMAO:
Şaka bir yana iyiki varsın ve hep kal tamammı :)
Bu ben değilim farkındamısın çok duygusal bi yazı oldu yeter tmm .d​
Gözlerim dolu dolu yazıyorum şuan bu sen misin :LOL: sende çok değerlilerindensin cansın ;)
Ne kadar istemeden de olsa sorabilirsin tabi :ROFLMAO::ROFLMAO:

W

Whois

Guest
Hayatinda yedigin en buyuk kazik ve sonucunda ne yaptin?
Hayatım da kazık yemedim. Kazık yiyebileceğimi düşündüğüm insanlardan uzak durmayı seçtim. Tabi insan bilemez fakat sadece bana göre "Bu pek güven vermiyor" dediğim herkesten uzak durdum. Kazık yemedim çok şükür. Ha yesem ne yaparım. Hiç bir şey Herkes kendine yakışanı yapar. Kötülüğe kötülükle karşılık vermek bana göre değil. Yoluma bakarım ^^

M

Muzik

Guest
Hayatı Bir resimle anlatman istenseydi Ne cizerdin ?
bi şeyle uğraşmaktan ne zaman vazgeçersin?
bi gün herşeyi bırakıp kaçmak istesen nereye gidersin?
sonuna kadar dayanır mısın yoksa hemen mi pes edersin?
ölmeden önce yapmam gerek dediğin bişe var mı?
hayat sana ne öğretti?
hayatınızda illa yapın dediğin bişe var mı bize?
Gün gelir devran döner sözü sana neyi ifade eder ?
Bugünün yarından çıkarı nedir?
Para neden dert getirir ?
Önemli olan zirveye çıkmakmı kalmakmı ?
Gidenlerin arkasından ağlamak doğrumu ?
Şu kıymet bilmeyip süründürünleri insanı canından bezdirenleri ne yapmalı ?
Yağmuru severmisin ?
Hangi konuda zayıfsın?
Hangi konuda güçlüsün?
Çıkmış olan bir tartışmanın içine müdahele etme gereği duyarmısın?
Siyah ve beyaz çok zıt renkler olduğu halde neden hep birbirleri ile bir uyum içindedirler ?
En sevdiğin yazar ve kitap?
En beğendiğin film ve aktör/aktrist?
Sevdiğin birine su an ne söylemek isterdin?

yaşamaktan hiç yoruldun mu?
yemek yapar mısın? ilk yaptığın yemek?
her şeyi silip yeniden başlamak istediğin oldu mu?
bu güne kadar almış olduğun en önemli karar neydi?
sence susmak nedir?
kendi kendine konuşup sonradan ben napıyorum dediğin oldu mu hiç
görmek ve bakmak arasında.....kesin bir çizgi vardır....bana bu çizgiyi anlatan bir kısa yazı yazarmısın?
sen ağaçların görünümü'nü en çok hangi mevsimde seversin?
Sen iste buyur .dd

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Kime aşık oldun deyince reis tanıdık değil haliyle şimdi öylece sorulunca anlatamam ben onu.."Güzel Sevdim" vesselam ^^
Neden evlenmedim hem yaş itibariyle erkendi hem de şartlar diyelim. Evlenmeyi de düşünmüyorum artık reis :LOL:

Olacak Olacak O Günlerde yakın :) Gönül bu FERMAN Dinlemez. İSyaennn :F

W

Whois

Guest
@Muzik Yine döktürmüşsün ^^

Hayatı bi resimle anlatmam istenseydi..Buna ihtiyaç duymazdım. Çizgiler düz olduğunda ölüyoruz hayat bu kadardır. ^^
Bir şeyle uğraşmaktan ne zaman vazgeçerim.. O şeye İnanmayı bıraktığım zaman.^^
Her şeyi bırakıp gitmek istesem..Gidemezsin hiç bir yere giden zamandır..giden bedendir. Her şey yine seninle gelir ^^
Sonuna kadar dayanır mıyım yoksa pes mi ederim.. Vazgeçmem tabi ki de varsa bi Son o da banadır ^^
Ölmeden önce yapmam gereken bir şey.. Evet var tabi ki de Ölmeden önce Yaşamak gerek. Bunu denemem gerek. ^^
Hayat bana ne öğretti.. Hayat bana bir şey öğretmedi. Ne Öğrendiysem kendim öğrendim. Ben Hayatı öğrendim. ^^
Hayatınız da illa yapın dediğim..Evet var. Hala Nefes alıyorken daima bir şansınız vardır. Gururlu olmayın..Sevdiklerinize sarılın..Sarılmak isteyipte sarılamadığınız anların tarifi yok. ^^
Gün gelir devran döner lafı bana neyi anlatıyor.. Yaşadığını yaşamadan ölmezsin.
Önemli olan zirveye çıkmak mı kalmak mı...Hmm Önemli olan çıkmak..çıktığın vakit öğrenirsin..Nasıl kalacağını. ^^
Gidenlerin arkasından ağlamak doğrumu.. Nereye gittiğine bağlı.. Senden uzakta herhangi bir yere mi ? Yoksa Nefes almayı bıraktığında gittiği yere mi ?... Sonuçta gitti demeyelim..Birin de ulaşabilirsin..Diğerinde ulaşamazsın.. Ağlamak ne kadar doğru bilmem de " Erkekler de ağlar".. ^^
Kıymet bilmeyip süründürenleri..Bir şey yapmamalı..En güzel şey Gitmektir onlardan..hayatlarından ne kadar acıttığının ya da üzdüğünün önemi yok..Kalmak daha da üzer .^^
Yağmuru sever miisin.. Yağmuru severim..güzel ıslanırım :ROFLMAO:Sanki bundan keyif alıyorum evet galiba öyle. ^^
Hangi konuda zayıfım.. Sevgi.. o yüzden uzak kalmayı seçerim. ^^
hangi konuda güçlüyüm..Buna da Sevgi diyeceğim. Aslında yenilgilerim arttıkça güçlü oldum. ^^
Çıkmış olan bir tartışmanın içine müdahele etme gereği duyarmısın.. Pek müdahale etmem..Ortada bir güç gösterisi yoksa tabi..varsa da haklı ve zayıf olanın yanında olurum..haksızlığa gelemem. ^^
Siyah ve beyaz çok zıt renkler olduğu halde neden hep birbirleri ile bir uyum içindedirler.. Siyaha beyaz..Mecnuna Leyla..Ferhata şirin.. Misali ^^
En sevdiğim yazar ve kitap.. Kahraman tazeoglu..bAŞKa kitabı ^^
En beğendiğim film ve aktör..Whois ve Hayatı. :ROFLMAO: Dram-trajikomik. :LOL:
Sevdiğin birine şuan ne söylemek isterdim..Aşk bakışlardadır..Her şeye rağmen bir Bakışa yenik düşmek.. ^^
Yaşamaktan hiç yoruldun mu...Hmm Yorulmadım desem samimi olmayacak..Yoruluyor insan..^^
Yemek yaparmısın ilk yaptığın yemek..Hmm bazen.. İlk yaptığım yemek Et sote :ROFLMAO:(Güzel et sote yaparımda)
Her şeyi silip yeniden başlamak istediğin oldumu..Hayır olmadı..Silmek istemeyeceğim kadar güzeldi " Her şey " dediklerim.. ^^
Bugüne kadar almış olduğun en önemli karar neydi.. Vazgeçmemek..Vazgeçmeyi düşünmemek..Her şeye rağmen demek.. ^^
Sence Susmak nedir.. Sayfalarca yazabilirim..Ama bir şey yazayım sayfaları siz doldurun..Susmak vazgeçiştir. ^^
kendi kendine konuşup sonradan ben napıyorum dediğin oldu mu hiç.. Olmaz mı..artık kendi kendine konuşmayana deli diyolar.:LOL:Kendimle her şeyi masa yatırır konuşurum yüzleşirim:LOL:
görmek ve bakmak arasında.....kesin bir çizgi vardır....bana bu çizgiyi anlatan bir kısa yazı yazarmısın..Bakmak öyle çokta anlamlı bir şey değildir..Sadece gözle yaptığın normal sıradan bir eylemdir..Görmek çok başkadır..Zira görünce..Gören sadece göz değildir..Akıl..Kalp..Yüreğinle..Gönlün ile görürsün..ama baktığın yerde değil..Görmek istediğin yerde..^^
sen ağaçların görünümü'nü en çok hangi mevsimde seversin... " Yaprak döker bir yanımız Bir yanımız bahar bahçe"..Diyerek bi mehmet erdem şarkısı aklıma geldi.. Velhasıl Ağaçları her mevsim severim..Her mevsim aynı güzellikteler..İnsanı da her haliyle severim.. İnsan oldukları sürece.. ^^
Sen cansın Soruların için teşekkür ederim. ^^

M

Muzik

Guest
@Whois süpersin ne güzel cvplar vermişsin özellikle bu cvbın ..
Gidenlerin arkasından ağlamak doğrumu.. Nereye gittiğine bağlı.. Senden uzakta herhangi bir yere mi ? Yoksa Nefes almayı bıraktığında gittiği yere mi ?... Sonuçta gitti demeyelim..Birin de ulaşabilirsin..Diğerinde ulaşamazsın.. Ağlamak ne kadar doğru bilmem de " Erkekler de ağlar".. ^^
Ben sana sayfa dolusu soru sorup hiç sıkılmadan cvplarını okuyabilirim ama işte benden soğudunu hissediyorum :LOL:
Çokk teşekkürler zaman ayırdığın için bu kadar içten olduğun için ve en önemlisi sen sen olduğun için bitanesin unutma :cool:

W

Whois

Guest
@Whois süpersin ne güzel cvplar vermişsin özellikle bu cvbın ..
Ben sana sayfa dolusu soru sorup hiç sıkılmadan cvplarını okuyabilirim ama işte benden soğudunu hissediyorum :LOL:
Çokk teşekkürler zaman ayırdığın için bu kadar içten olduğun için ve en önemlisi sen sen olduğun için bitanesin unutma :cool:
Sen de bitanesin sen zahmet edip o kadar sormuşsun cevaplamamak olur mu hiç..alışkanlık yapıyo artık soru cevaplamak:LOL:

Zinet

New member
HanımZade
En sevdiğim nick Zinet SemS der diye bekledim günde 10 bin kez tablanmaz bı insan :cool::eek:

• Beğen
Tepkiler: aSk

aSk

New member
HanımZade
Gerçek hayatta @Absnthe ile kesin olarak tanışmak isterdim sonra @Muzik @aSk @JudeL @DiaveL ya bu tip sorulara çok fazla nick sayabilirim aslında ^^
Sen varya Cansın ve aynı duygular kesinlikleeeeee

Alt