Haftanın Konuğu Whois..

W

Whois

Guest
İlk sorum Kime aşik Oldun ?
Neden Evlenmedin :F

Cevaplari Alinca COK TEHLİKELİ sorularimla gelecegim :p
Kime aşık oldun deyince reis tanıdık değil haliyle şimdi öylece sorulunca anlatamam ben onu.."Güzel Sevdim" vesselam ^^
Neden evlenmedim hem yaş itibariyle erkendi hem de şartlar diyelim. Evlenmeyi de düşünmüyorum artık reis :LOL:

M

Muzik

Guest
Forumda en fazla beğendiğin isim -Nedeni?
Forumda en fazla kızdığın isim -Nedeni?
Forumda en iyi anlaştığın isim / isimler?
Forumda seni en fazla üzen olay?
Forumda seni en mutlu eden olay?​

W

Whois

Guest
Forumda en fazla beğendiğin isim -Nedeni?
Forumda en fazla kızdığın isim -Nedeni?
Forumda en iyi anlaştığın isim / isimler?
Forumda seni en fazla üzen olay?
Forumda seni en mutlu eden olay?​
Evett yine @Muzik ve soruları. :ROFLMAO:
Forumda en beğendiğim isim Hmm.. @iLLa_EdeP evet kesinlikle o. Kendisini hiç tanımam gerçekten. Foruma giriyosa kendisi de söyleyebilir. Kendisine de söyledim bunu. Kanala girdiği zaman artık nickinden mi nedense böyle önünü filan ilikliyor insan toparlanıyor Kendine geliyor gibi :LOL:
Forumda en kızdığım isim Hm.. Sanırım kızdığım kimse yok nasıl yufka yürekliysem artık:LOL:. İnsan seviyorum. İnsan oldukları sürece ^^
Forumda en iyi anlaştığımm.. Birçok kişi var aslında genel olarak herkes anlaşabiliyorum ama iyi dersek. Yine de bir sürü sayabilirim.
@Absnthe @Muzik @aSk @DiaveL @JudeL @CeReN sayabilirim daha ^^

Forumda beni en fazla üzen olay.. Ne kadar olay bilmiyorum ama..Birçok güzel insan tanıdım ben burada.. Çok iyi samimiyetine güvendiğim hayatları boyunca yollarının hep açık olmasını dilediğim insanlar.. Sanırım bir gün bu kanaldan gitmek olucak en üzücü olay ^^
Forumda beni en mutlu eden olay.. Herkesin bir arada güzelce sohbet ettiği..Son derece komik ve eğlenceli sohbetin döndüğü kimsenin kırılıp..dökülmediği her an ve anlar.. Beni mutlu eden bir olaydır..^^

M

Muzik

Guest
Geleyimmi yine senin cvpların benim sorularım sankim çok ciciii :ROFLMAO:

M

Muzik

Guest
Meslegin ve olmak istedigin meslek neydi?
Sence en büyük zaman kaybı nedir?
Senden sonra kimin konuk olmasini isterdin? Kime soru sormak isterdin?
Degistirme sansin olsa forumda hangi kurali degistirirdin?
Forumdan olupta gercek hayattada kimleri tanimak isterdin?
?
Hiç başaramadığın ders ?
Sigara 'Alkol Aran nasıl?
En sevdiğin mevsim ? Neden ?

Sevgilin dekolte giyse ne gibi tepki verirsin?

Sıcak içecek mi soğuk içecek mi seversin.

Sevdiğin sanatçı bayan ve erkek isim verirsen sevinirim

En sevdiğin tatlı?
Hayatında yaptığın en büyük fedakarlık nedir?
Sevdiğin kızın kapısının önünde günlerce yatar mısın?
Benzetildiğin biri var mı?

Bayanda sevdiğin saç rengi?
Fiziksel özelliklerin?
Gözlük kullanıyor musun?
Beni halen seviyormusun ? :LOL:

Eda

New member
HanımZade
Sıkılmak en büyük hobisidr halbuki :)

W

Whois

Guest
Meslegin ve olmak istedigin meslek neydi?
Sence en büyük zaman kaybı nedir?
Senden sonra kimin konuk olmasini isterdin? Kime soru sormak isterdin?
Degistirme sansin olsa forumda hangi kurali degistirirdin?
Forumdan olupta gercek hayattada kimleri tanimak isterdin?
?
Hiç başaramadığın ders ?
Sigara 'Alkol Aran nasıl?
En sevdiğin mevsim ? Neden ?

Sevgilin dekolte giyse ne gibi tepki verirsin?

Sıcak içecek mi soğuk içecek mi seversin.

Sevdiğin sanatçı bayan ve erkek isim verirsen sevinirim

En sevdiğin tatlı?
Hayatında yaptığın en büyük fedakarlık nedir?
Sevdiğin kızın kapısının önünde günlerce yatar mısın?
Benzetildiğin biri var mı?

Bayanda sevdiğin saç rengi?
Fiziksel özelliklerin?
Gözlük kullanıyor musun?
Beni halen seviyormusun ? :LOL:

Biraz fazla olmuş sanki :LOL:
Söylemiştim zaten mesleği ama.. İş güvenliği uzmanıyım..Aslında kolluk kuvvetlerinde görev almak isterdim. Polis, Jandarma vs. Gibi olmayınca olmuyor bazen kısmet.. ^^
En büyük zaman kaybı..Zamanın kendisidir. Öylece akar gider. Sende izlersin.^^
Benden sonra Sen ol tabi ki de sana da sorsunlar sorular. :ROFLMAO:
Forumda kural olmamasını isterdim:ROFLMAO:
Gerçek hayatta @Absnthe ile kesin olarak tanışmak isterdim sonra @Muzik @aSk @JudeL @DiaveL ya bu tip sorulara çok fazla nick sayabilirim aslında ^^
Hiç başaramadığım ders matematik Allahın emri zaten:LOL: Onun dışın da Fizik evet Fiziği de pek başardığım söylenemez:LOL:
Alkol ve Sigara çok uzak şeyler bana..Sigara birkaç kez içmişliğim var da..Alkol kesinlikle kullanmadığım kullanmayı da istemediğim bir pekte iyi olmayan içecek. Zaten neden insanlar kafasını güzel yapmak ister anlamış değilim^^
Sevgilim dekolte ben nefes aldığım sürece giyemez çok katıyımdır bu konularda ^^
Sıcak içecek de içerim soğuk da. Mevsimsel bir şey daha çok ama çayın mevsimi olmaz. Çaycılara Selam olsun ^^
Sevdiğim Sanatçı " Funda Arar " ^^
En sevdiğim tatlı. Şüphesiz Revani ^^
Hayatım da yaptığım en büyük fedakarlık Hmm.. Masraf çıkmasın diye yaşıyorum işte ? :ROFLMAO: şakası bir yana da " Güzel Sevdim " ve neden bilmiyorum da sevdiğim insanlar mutlu olsun diye fedakarlıklar yaparım. ^^
Yeme içme sevdiğim kızdan ise yatarım niye yatmıcam :ROFLMAO: şimdi eğer ben seviyorsam Elbette yatarım. Güzel sevmek lazım. Gururu bi tarafa bırakmak lazım ama tabi bu şimdi ki aşklar ve sevgiler için geçerli değil. Pek bir ömürsüz oluyorlar şimdikiler. Ben Güzel sevenlerdenim gurur da yapmam ama tabi karşılıklıysa bu sevgi yatarım aksi halde yatmam tabi ki de..karşılıklıysa babası çekip vurana kadar yatarım:ROFLMAO:
Benzetildiğim biri yok en çok kendime benziyorum ^^
Bayanda sevdiğim saç rengi Siyah ve Kumral.
Fiziksel özelliklerim hmm.. 170 adamın ne kadar fiziksel özelliği olabilir :ROFLMAO:
Gözlük kullanıyorum yani doktor verdi ama canım istedikçe kullanıyorum.
Seni hala seviyor muyum bunu bi düşünmem lazım :ROFLMAO:şaka tabi ki de sevilmezmisin sen hiç :LOL:
Çok uzun oldu ama ya :LOL:

M

Muzik

Guest
@Whois @Whois @Whois Bunu ilk ve son kez yazıcam iyi okuuu :D Sen varyaaa arkadaşların en güzeli en değerlilerinden birisin okadar üstüne geldim yinede oflamadın verdiğin cvplar senin dışına hiç çıkmadı neysen o oldun içten samimi iyiki arkadaşımsın bana katlandığın sabır gösterdiğin için çokkk teşekkür ederim tamam daha sormuyorum :LOL:
Ama sor diyorsan 1000 sorum daha var :ROFLMAO:
Şaka bir yana iyiki varsın ve hep kal tamammı :)
Bu ben değilim farkındamısın çok duygusal bi yazı oldu yeter tmm .d​

Alt