GÖZALTI 3 ncü HAFTA SORULAR GELSİN

GÖZALTI 3 ncü HAFTA

• hasretle

• BeLLa

• Eda

• Candy

• kLaRa

• eSmiRa

• Erzurumlu

• GuzeLLık

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Sevgili @hasretle öyle emindimki soruları tüm içtenliğinle cevaplayacağını keşke bitmeseydi bir hafta uzatsaydık gözaltı süreni :p Sana ve sorularıyla gözaltını şenlendiren herkese teşekkür ederiz...
kirmizi-guller-buketi.jpg

hasretle

New member
HanımZade
Yine @hasretle ve yine içten,samimi cevaplar:)) Sana nacize bir tavsiyem,kelimeleri süper kullanıyorsun senden kısa zamanda bir şiir yazmanı bekliyorum:)
@CcNarNia, güzel yorumun ve düşüncelerin için çok teşekkür ederim :)
Şiir yazma yetisine ulaşırsam bir gün, yazarım elbette ;)

CcNarNia

New member
Kullanıcı
Sevgili @hasretle

Bügün ki muhakeme sonucunda tarafımızca gözaltı sürenin sona erdirilmesine ve beraatine karar verilmiştir.
Bizleri kırmayıp içtenlikle ve samimiyetle sorulara vermiş olduğun cevaplar için çok çok teşekkür ederiz.

giphy.gif

hasretle

New member
HanımZade
@hasretle super olmus Vallah Cevaplarini cok begendim Guzel Olmus Lakin benim takildigim yer Beni niye almiyorlar bu gozalti seysine ortalik karisir diye mi .d
Sevgili @Yuxexes güzel görüşün ve yorumun için ben teşekkür ederim :) Okuyan gözlerine sağlık. Sanırım bu sefer, erkekler var sırada. :)

hasretle

New member
HanımZade
Sevgili @hasretle

Bügün ki muhakeme sonucunda tarafımızca gözaltı sürenin sona erdirilmesine ve beraatine karar verilmiştir.
Bizleri kırmayıp içtenlikle ve samimiyetle sorulara vermiş olduğun cevaplar için çok çok teşekkür ederiz.

giphy.gif
'Yaşasın Özgürlük' demek adettendir. Benim için de çok keyifli bir süreçti. İlgine ve görüş günlerime geldiğin için ben teşekkür ederim (y)

hasretle

New member
HanımZade
Sevgili @hasretle öyle emindimki soruları tüm içtenliğinle cevaplayacağını keşke bitmeseydi bir hafta uzatsaydık gözaltı süreni :p Sana ve sorularıyla gözaltını şenlendiren herkese teşekkür ederiz...
kirmizi-guller-buketi.jpg
Benim için çok eğlenceli ve keyifli bir süreçti. Dışavurumcu yanıma dokunup, depreştirip, dile gelmeme vesile olduğun için asıl ben teşekkür ederim. Mod'dan moda girdim, geçmişte ki bazı özel ve güzel anımlarıma dokundum sayenizde. Yoğun bir iş temposu arasında, nasıl da ihtiyacım varmış bunlara... Anımsamaların hoşluğu ile , gökyüzümüzün ve gönüllerimizin bir olduğunu hissetmek ve ötesi bunu bilmek harika bir şey... İyi ki varsın. Ben de emeğine teşekkür ediyorum can @Minikçe m...(y):love: :*

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alt