GÖZALTI 3 ncü HAFTA SORULAR GELSİN

GÖZALTI 3 ncü HAFTA

• hasretle

• BeLLa

• Eda

• Candy

• kLaRa

• eSmiRa

• Erzurumlu

• GuzeLLık

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasretle

New member
HanımZade
Sevgili @hasretle azizim... Kardeşim @Minikçe nin sorularına çok içten ve samimi cevaplar vermişsin.. Tebrik ediyorum :) Keyifle okudum :)
@Lucius azizim, İlk başlarda biraz heyecan yapıp korksam da , ben de yanıtlarken keyf aldım :) Zira bu keyfi sizlere de verebildiysem ne mutlu bana. (y)
Ben teşekkür ederim @Lucius azizim ;)

hasretle

New member
HanımZade
canım @hasretle mm biliyorsun yoğundum şimdi okuyabildim.ama ben öyle emindimki tüm yüreğinde cvplayacağına okurken gülümsetip düşündüreceğine..çok tşk ederim cevapların için .bir ara yeni sorularımla yine gelecek :p
@Minikçe 'm,
Soruları cevaplamak için uygun ortam ve uygun zaman yarattım, gecenin saat kaçıydı bilemiyorum :) Ama bir ara sanki sen karşımdaymışsın gibi tebessüm ettiğim anlar oldu :love: Bir anda 33 soruyu görünce korksam da, sonradan derin bir oh çektim :LOL: Aynı kıvamda ise, gelsin sorular derim : ))

Minikçe

Well-known member
HanımZade
@Minikçe 'm,
Soruları cevaplamak için uygun ortam ve uygun zaman yarattım, gecenin saat kaçıydı bilemiyorum :) Ama bir ara sanki sen karşımdaymışsın gibi tebessüm ettiğim anlar oldu :love: Bir anda 33 soruyu görünce korksam da, sonradan derin bir oh çektim :LOL: Aynı kıvamda ise, gelsin sorular derim : ))
aynı anda kahvemi yapar sana elik eder gülümserim :p çok cicisin sen çokk

hasretle

New member
HanımZade
Sevgili hasretle m

Bir kaç soru da benden ;)

Sevgili @AyLa 'cım,
Gözaltı sürem dolana kadar, istediğiniz kadar sorabilirsiniz (y);)

1. Çocukken en çok sevdiğin yiyecek neydi? Köfte Patates kızartması
  2. En çok dinlediğin şarkı nedir? Özellikle bir şarkı yazarsam eksik ifade olur benim için. Müzik bana tepeden tırnağa iyi geliyor. 45 'lik şarkılar ve 90 lar pop çok dinlerim genelde... Yine de ruhun hal ve mod'una göre değişir ;)
  3. En çok sevdiğin özlü söz nedir? Hayat kısa, kuşlar uçuyor... Cemal Süreya/-Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat... Can Yücel
  4. En çok keyif aldığın iç mekan/dış mekan aktivitesi nedir? Açık hava pazar kahvaltıları, Mangal keyfi ve olmazsa olmaz Boğaz havası ;)
  5. Yapmayı en çok sevmediğin iş nedir? Cambazlık yaparak, tül perde takmak :p:D
  6. En çok sevdiğin egzersiz çeşidi nedir? Sırt çatlatmak (Kütletmek)
  7. Günün en sevdiğin anı/haftanın en sevdiğin günü/yılın en sevdiğin ayı hangisidir? Günün en sevdiğim anı huzurla yatağıma yattığım an./ Haftanın en sevdiğim günü Cumartesi ve akşamı./Yılın en sevdiğim ayı da aşırı sıcaklar ve aşırı soğukların olmadığı zamanlar :rolleyes:
  8. En sevmediğiniz ulaşım aracı nedir? Nadiren de olsa bazen kullanmak durumunda olduğum Metrobüs :p
  9. En çok sevdiğiniz ses nedir? Çocukluğumda yaz tatillerinde memlekete giderdim. Rahmetli dedemin topraktan eski evi vardı ve önü açıktı. Evin önünde uzun uzun sıralı kavak ağaçları vardı... Bir süre sonra annemi babamı özlediğimde, nedense o kavak ağaçlarının çıkardığı yaprak hışırtılarının sesi bana iyi gelirdi. Hala o anıları ve o yaprak hışırtılarının huzur veren sesini tarifsiz özlüyor ve seviyorum...

Son düzenleme:

Minikçe

Well-known member
HanımZade
@hasretle mm güzel yüreklimm cebime yeni soruları doldurdum geldim.Cevaplarken haber ver :p Yine çok güzel cevaplar geleceğine öyle eminimkii Bi sürü bi sürü sevgiyle... geliyor sorular :sneaky:

Sence hayalet diye bir şey var mı?

Baban/annen bir olay yüzünden hiç ceza verdi mi sana?

Konserleri sever misin? En son hangi konsere gittin?

Kıskançmısındır?

Şu an havadan 5000 TL başına düşse ne almak isterdin?

Güzel olmayıp zengin olmayı mı yoksa çekici bir kız olup

fakir olmayı mı tercih edersin?

Lotoyu mu kazanmak istersin yoksa gerçek aşkı bulmayı mı?

Tekrar yaşamak istediğin bir gün olsaydı hangi gün olurdu?

Para biriktirmeyi sever misin?

En son kiminle derin bir sohbete daldın?

Eğer dünyada kalan son insan olsaydın, ne yapardın?

Bir gün için başka bir kişi olabilseydin, kim olurdun?

CcNarNia

New member
Kullanıcı
Sevgili @hasretle

Düşün ki evlendin,çok mutlusun ve bir bebeğin oldu.Sen bu bebeği el bebek gül bebek büyüttün ve aradan 6 sene geçti.Hastaneden bir yazı geldi ve bebeklerinizin hastane karıştırıldığı ve bu hatanın düzeltileceği sana tebliğ edildi.Bir yanda 6 sene senin büyüttüğün bebeğin diğer yanda senin parçan.Bu durumda ne yaparsın?

hasretle

New member
HanımZade
@hasretle mm güzel yüreklimm cebime yeni soruları doldurdum geldim.Cevaplarken haber ver :p Yine çok güzel cevaplar geleceğine öyle eminimkii Bi sürü bi sürü sevgiyle... geliyor sorular :sneaky:

Sence hayalet diye bir şey var mı?
Tabii ki yok @Minikçe m ;)

Baban/annen bir olay yüzünden hiç ceza verdi mi sana?

Küçükken verdikleri olmuştur tabi ama söz dinlemeyen yaramaz bir çocuk değildim :rolleyes:

Konserleri sever misin? En son hangi konsere gittin?

Evet, severim. En son Harbiye'ye Sıla'nın konserine gittim. Bir daha kine beraber gidelim (y)

Kıskançmısındır?

Genel olarak değilim. Önceden kıskanırdım ama zamanla insan daha sakin olup kontrol edebiliyor. Bir de çook geçerli sebep olması gerek :p

Şu an havadan 5000 TL başına düşse ne almak isterdin?

Haydan gelenin huya gideceğine inanmışımdır hep. Emeksiz hayrını göremeyeceğimi düşünürüm ama bi hayır için kullanabilirim son çare :)

Güzel olmayıp zengin olmayı mı yoksa çekici bir kız olup
fakir olmayı mı tercih edersin?

Her koşulda mütevazi olmayı tercih ederim :)

Lotoyu mu kazanmak istersin yoksa gerçek aşkı bulmayı mı?

Aşk'a inanırım ve tabii ki gerçek aşkı bulmayı isterim :love:

Tekrar yaşamak istediğin bir gün olsaydı hangi gün olurdu?

O günü, geniş zamana yayarak günler demek istiyorum. Tepeden tırnağa, en saf ve en masum yanlarımızın olduğu çocukluğumuz...

Para biriktirmeyi sever misin?

'Sorunun güzelliği kadar, cevabı da aynı güzellikte olabilse' dediğimiz sorulardan biri :p Kim sevmez ki? Ama bazen üzerine koysak bazen gidiyor. Yine de çok şükür ;)

En son kiminle derin bir sohbete daldın?

Geçen hafta sonu çocukluk arkadaşımla.

Eğer dünyada kalan son insan olsaydın, ne yapardın?

Ben yaşamı ve yaşama güzellik katan insanları severim. Son insan olmak istemezdim.

Bir gün için başka bir kişi olabilseydin, kim olurdun?

Hiçbir zaman unutmayacağım ilkokul öğretmenim. Allah uzun ömürler versin hala da görürüm :)

eLa

Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen
HanımZade
@hasretle cim ben de bi kaç soru sorsam mı :) duydum ki güzel cevaplar veriyormussun :D

1.Issız bir adaya düşsen kime beddua edersin ?
2.Romantik misin yoksa gerçekçi mi?
3. Sevgilinden ayrıldın naparsın (kendini bırakıp, eski resimlere bakıp patlamış mısır mı yersin yoksa çivi çiviyi söker hesabı mı yaparsın?)
4.Kıskanç mısın , en çok kimleri kıskanırsın?
5.Kıskanılmak ister misin ?
6.Çocukken ne olmak istersin dendiğinde verdiğin cevapla şuan yaptığın iş uyumlu mu ?
7.Sence dünyadaki en büyük sorun nedir?
8.Uykucu musun yoksa erkenci misin ?
9.Seni en çok korkutan şey nedir?
10.Seni en çok güldüren şey nedir?
11.Seni en çok tiksindiren şey nedir?

12.Saç renginle en çok ne zaman oynarsın ?
13.Meseka saçında saçkıran oldu (allah korusun) peruk takar mısın ve ne renk peruk takarsın?
14.Aşkı tanımlayabilir misin ve tanımladığın şekilde bir aşk yaşadın mı?
15. Hayırlı bir evlat mısın ?
16.Diyelim ki yabancı birini sevdin (ecnebi yani ) ve ailen karşı çıkıyor naparsın ? Kimi seçersin ?
17.En sevdiğin renk, en sevmediğin renk ve sana en çok yakışan renk?
18.En iyi yaptığın yemek nedir?
19.Çocukken seni çingenelere vermekle tehdit edip korkuttular mıı ?

:*

hasretle

New member
HanımZade
Sevgili @hasretle

Düşün ki evlendin,çok mutlusun ve bir bebeğin oldu.Sen bu bebeği el bebek gül bebek büyüttün ve aradan 6 sene geçti.Hastaneden bir yazı geldi ve bebeklerinizin hastane karıştırıldığı ve bu hatanın düzeltileceği sana tebliğ edildi.Bir yanda 6 sene senin büyüttüğün bebeğin diğer yanda senin parçan.Bu durumda ne yaparsın?
Allah kimseyi böyle bir olayla karşılaştırmasın derim öncelikle.
Ama forumun eğlence adı altında soruldu ve cevap vermek gerekirse; şartların izin verdiği sürece, iki can da hayatımda olur bir şekilde. Bunun için de gereken tüm mücadeleyi veririm. İfade edemeyeceğim kadar zor bir süreç yaşanır ama zaman mutlaka alıştırır. Ve o zaman içinde, nasıl davranmam gerektiğini bilebilirim. Aklımın ve mantığımın yettiğince güçlü olmaya çalışırım. Önce can derim gibime geliyor hislerim böyle yazdırıyor @CcNarNia ...

Son düzenleme:

hasretle

New member
HanımZade
@hasretle cim ben de bi kaç soru sorsam mı :) duydum ki güzel cevaplar veriyormussun :D
@eLa 'ma ve tüm dostlara cevaben... :)
Gözüm karadır ama beddua etmeye korkarım. Allah derim @eLa 'm.
Genelde gerçeğimdir ama, romantik yanlarım da vardır elbette. Kişi, durum ve ortama göre :p
3. Sevgilinden ayrıldın naparsın (kendini bırakıp, eski resimlere bakıp patlamış mısır mı yersin yoksa çivi çiviyi söker hesabı mı yaparsın?)
En zoru severek ayrılmaktır. Yaşadığın acı; karşındakini ne kadar çok sevdiğinle, yaşanmışlık ve paylaşılmışlarla doğru orantılıdır. Tabii tecrübelerle de alakası vardır. İlk önce kim ne derse desin kişi acısını yaşar. Kendi aklı bile doğruyu bilirken, o an mantık geride kalabilir. Ben de önce sindirerek acımı yaşarım ki, kısa sürede toparlanayım. Çivi çiviyi söker hesabı, böyle durumlar için çok sağlıklı olmaz diye düşünüyorum. Hayat güzel be @eLa 'm. ;)
Yapımın ve Akrep burcumun özelliği gereği, vardır biraz kıskançlık. Ama bu daha çok özel durumlarda ortaya çıkar. Normal yaşamımda olmaz.
Bunaltılmadığım sürece sıkıntı yok. :)
6.Çocukken ne olmak istersin dendiğinde verdiğin cevapla şuan yaptığın iş uyumlu mu ?
Kısmen uyumlu. Hep masa başı isterdim ama şimdi ki aklım olsa daha farklı olabilirdi. Yine de çok şükür.
Lar eki ile çoğaltmak isterim. Açlık, savaş, yönetim, değer kaybı vs...
Yerine ve duruma göre her ikisi de, ama daha çok erkenciyimdir.
Sevdiklerimi kaybetmek :(
Mizahı çok severim. Komik resim, karikatür çok güldürür beni. Gülmeyi ve güldürmeyi çok severim ayrıca :p

Samimiyetsiz davranışlar.

Uzun süre aynı rengi kullanmışsam, değişim ihtiyacı hissederim. Özellikle mevsim geçişlerinde değişiklik yaparım. Bu aralar da yapmayı düşünüyorum, resim atarım sana ;)
13.Meseka saçında saçkıran oldu (allah korusun) peruk takar mısın ve ne renk peruk takarsın?
Bazen takardım. Taktığım da doğal görünümlü olurdu. Sadelik güzeldir :)
Aşk; tüm duyguları tepeden tırnağa ve iliklerine kadar yaşamaktır. Yani adı aşk ise, evet yaşadım :) di li geçmiş zamanlar @eLa
Allah'a şükür evet.
16.Diyelim ki yabancı birini sevdin (ecnebi yani ) ve ailen karşı çıkıyor naparsın ? Kimi seçersin ?
Seviyorsam ve karşı karşıya gelecek noktaya geldiysem, çok yol almışız demektir. Ailem baş tacı, sevdiğim de ömür paylaşmak istediğim kişi. Elbet bir ortak nokta bulunur ya : )
Beyaz tenli olduğum için, koyu canlı renkler. Sevmediğim açık renkler (beyaz,sarı açık gri gibi). En çok yakıştırdığım siyah, mor, lacivert tonları.
İş başa düşünce hepsini yaparımve tıpkı annemin damak tadında :)
Korkuturlardı. Zira beni çingenelerden aldıklarını söylerlerdi ve yıllarca da söylediler bunu:) Çünkü hiç benzemiyordum anneme babama :p

Son düzenleme:

Yuxexes

New member
Kullanıcı
Acaba Beni Niye Bu Gozalti Anketine Almiyorlar .dd

Yuxexes

New member
Kullanıcı

Sanki hep Kendisine sorumasini istemiste kimse sormamis @eLa ya oda Baskalari Bu sorulara ne cevap verir der gibi sormus @hasretle ye .dd

Yuxexes

New member
Kullanıcı
@hasretle super olmus Vallah Cevaplarini cok begendim Guzel Olmus Lakin benim takildigim yer Beni niye almiyorlar bu gozalti seysine ortalik karisir diye mi .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alt