Ahmetin GöZüyLe

Ahmet

New member
Kullanıcı
gözlerinden hafifçe göğsüne akıp oradan kalbinegirdim içeride muhteşem bir ambiyans ve sanki yıllarca dolaşssam kesiflerimin sonu gelmezmiş gibi dolasıyorum kalbinin derinliklernde bunu anlamanı beklemiyorum bana uda nedir aşkmı yada bu duygu ne diye sorarsan bilmyorum zaten bir sıfatta koymadım koyamıyorum ben sdece senni yüreğinden akıyorum ve oyüreğin güzelliklerine daldıkça kendimi kaybediyorum eğer bu bir aşksa inna bana ben aşkı yeni öğreniyorum ve seni evet seni çok ama çok sevyorum

Ahmet

New member
Kullanıcı
düşünüyorumda bazen ya derviş olup tevekkül edebilmek lazım yada dünyanın akışına kapılıp yozlaşmak...

Ahmet

New member
Kullanıcı
bakışındaki masumiyete hayranım...

Ahmet

New member
Kullanıcı
merhamet dilde değil gönüldedir
zalimin zulmü elinde değil sessiz kalanların vicdanındadır

Ahmet

New member
Kullanıcı
selam olsun gönül dostlarına ...

Ahmet

New member
Kullanıcı
sevdiğim şarkılardan

Ahmet

New member
Kullanıcı
sevidiğim bir şarkı

Ahmet

New member
Kullanıcı
sevdim bir sarkı

Ahmet

New member
Kullanıcı
ben yazarken düşünüyorum sen düşünmeden yazıyorsun belkide haklıısn bazen düşünmemek gerek ardını arkasını sonunu ama bu bazen senin yaptığın gbi herzaman olmaz değilmi dostum ...

Ahmet

New member
Kullanıcı
Türkiye üzrinde içerden ve dışardan oynana oyunlar elbet vardır ama Türkiyeyi yıkıcak veya parçalıycak noktaya gelebilmesi için bu vatana sevdalı insanların susması boyun eğmesi gerekir eğer bizler bogun egmez susmaz isek n içerdeki hainler nede dışardaki pislikler bugüzel vatanın bir karış topragı ile ilgili bile en ufak bir hesaba giremezler...

dünyada kötülüğün bu denl çok olma sebeb kötülerin çokluğunda degil iyilerin sessiz kalışındandır

Ahmet

New member
Kullanıcı
güneş kötülere rağmen doğuyorsa elbet iyilerin hatrınadır
lakiniyilerde kendilrine verilen bu kıymetin değerini bilmiyorsa
bedeli ağırdır bilginiz ola...

Ahmet

New member
Kullanıcı
sen özledim diyorum karşıma geçmiş nerdeydin diyorsun geçmişi sorgulamak geleceğe bir şey katmaz anın doğru yaşamak gerek anlamıyorsun

Ahmet

New member
Kullanıcı
bana soruyolar nasıl birisin herkese aynı cevabı veriyorum şiir gibiyim...

nedenmi ???
arkadaş girin kalbime dolaşın yüreğimde tanıyın işte ben şimdi desem dünyanın en zengin adamı en ykaısklı genci ve en zekisi veya tam tersi en aptalı en fakiri en tipsizi sizce bu soylediklerimin sizdeki ifadesi ne olur ben diyim bazıları ki ben tek tek hepsini biliyorum hepinizin ne cevap verecegini ama isim vermeden böleyim bazıları
- evet zeli yakısıklı efndi maddi durmunu bilmiyorum diycek
-bazılarıda aynen tipsizin teki zaten gıcık oluyorum ne parasıymış fukara diycek

iyide ozaman neden soruyorsunuzki gelin girin yüreğime dolasın tanıyın beni...

insanları kendiniz tanıyın onlar hakkında kimin ne soylediğine aldanmayın unutmayın en yakın arkadaslarınız bile sizi aldatabilir bir baskası hakkında en dogru karar kendiniz verebilirsiniz ....

Ahmet

New member
Kullanıcı
bir şairin en önemli ihtiyacı kaleme aldığı duyguyu yaşamasıdır
ben senni şiirinsem seni yaşadığım içindir...

Ahmet

New member
Kullanıcı
huzurumsun benim güzel yüreklim
gel beraber demlenelim bu gecede yıldızlara dalalım

Ahmet

New member
Kullanıcı
vcdan yerine çıkar torbası taşıyanların insanlık diye bir derdi yoktur..
insanlık diye bir derdi olmayanında aramızda yeri yoktur...

Ahmet

New member
Kullanıcı
bu öyle bir dergah ki gönül dergahı
rızan ile gelmessen kapıya girsen ne fayda çıksan ne fayda
rızan ile geldinse o kapıya feriştahı çıkartamaz sen razı olmadıkça

Ahmet

New member
Kullanıcı
hain içerden olursa savunamazssın kendini hiç bir silahla
arınırsa belki ama bedeli agır olur

Ahmet

New member
Kullanıcı
ask oyle bir duyguki gercekten hissedersen soylemek zordur duyurmak kolay
eger hissetmeden soylersende soylemek ne kadar kolay olursa duyurmak okadar zordur ..

Ahmet

New member
Kullanıcı
afrin de bir başarı elde edildiği noktasında sıradan bir türk vatandası kadar hem fikirim sizlerle lakin aslında afrine 4 gün önce terörsirt gruplar terk ettiler direnemeyecekleri için yani 4 gündür şehre bilerek girmiyor osu özellikle bir tarih secimi yapıldı 57. alay ve çanakkale zferi nin tarihine denk getirildi . yani öle cokta abartılcak bişi yok bir basarı varama bunu cok büyütmemek lazım peki bu noktadan sonra ne olucak ...

Öncelikle Türkiye operasyona ar vermeden devam edicektir bu süreçte belki bir erke nseçim hazırlığıda yapılabilir münbiç öncesinde lakin seçim olur yada olmaz Türkiye münbiç ve ardından kandilde operasyon hazırlıgında peki münbiçte abd ordusuyla karsı karssıya gelinirmi öncelikle sunu diyim Trükiye ve abdeyi karsı karsya getiricek hiç bir konu yok bu konu iç siyaset malzemesi yqpılmak isteniyor biz münbiçe gireriz temizleriz abd üssü varsa var onlar üslerinde beklerler ... velevki beklemeyecek olslar abd geri çekilmeyi ve üssü boşatmayı tercih edicektir zira sıcak bir temas için suan ne ortam ne abdnin iç siyaseti nede hiç bir kosul abd türkyie savasını abd icin mantıklı kılıcak değil yani konjektürel olarak abd bugün türkiyeyi tehdit edecek konumda değil kaldki türkyieye yapılcak bir müahele ulusarası alanda abdyi cok zorda bırakır hali hazırda nato üyesi olan ülkemize bir başaka nato üyesi ülkenin müdahalesi natoyu etkisizleştirecegi gibi türkiye rusya ve cin yakınlasmasınıda pekiştircektir

özellikle rusyanın abd karsısında bolgede elinin güclü olması için hatta abdye bir tokad atabilmesi için Türkiyenin yanında olması gerkmektedir cünkü ancak savasmaya değil ölmeye gidiyorum diyen bir toplum abd ile savası goze alabilir....

Alt