Zaman'sız Cümle'ler..

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi

Ahmet

New member
Kullanıcı
kufurlu-kapak-sozler-min.jpg

Ahmet

New member
Kullanıcı

Ahmet

New member
Kullanıcı

Ahmet

New member
Kullanıcı
en elzem ihtiyacımız düşünmek ve çalışmaktır...
zira düşünebilmek için araştırmak gerekir araştırdığını öğrenirsin öğrendiğini muhakeme eder düşünürsün düşündüğünde ise doğru yolu bulursun vve doğru yolda emek verip çalıştınmı hak ettiğin yerde olursun

Ahmet

New member
Kullanıcı
senin gözlerindeki paroltı benim yüreğimdeki tebessümün anahtarı...

Ahmet

New member
Kullanıcı
sacların basını goğsume yaslayıp ellerimin arasına geldiğinde değerli rüzgar savurdugunda değil

Ahmet

New member
Kullanıcı
kendini çirkinleştirmek isteyen kızların çeşitli bahanelerle yaptıkları boya sanatına makyaj denir....

Ahmet

New member
Kullanıcı
ben konuşurken birilerine faydam olurmu diye düşürken
birilerde benim ne çıkarım var hesabına gidiyor ...
dünyada çıkar beklemeden şükürle yürümek gerek amma
sanki bunu idrak edebilecek beyinler atılmış geri dönüşüm kutusuna

Ahmet

New member
Kullanıcı
birilerini kırmamak için kırıldığım günden beri belimi doğrultamıyorum diye kıs kıs sırıtanlar
fakat ben belimi doğrulturumda kırmaya başlarsam ozaman kimse toplayamıycak sizi

Ahmet

New member
Kullanıcı
bu sanal dünya denilen yer gerçekten çok büyük çok kalabalık ama bu kadar boş insanın çıkardığı gürültü bana boş tenekenin çıkardı sesten farklı gelmiyor reelde 2 tuğlayı üst üste koymayı beceremeyenlerin sanalda abdurrahman çelebi oluşuna bayılıyorum bir profil resimleri var sanırısın biri uzaylı diğeri holloiwood film yıldızı bir başkası best of world erkek kralı veya bayan kraliçesi sözlere bakıyorsun öze dönük üç cümle yok ama alıntı çok maşallah..
sorsan herkes bir iyilik perisi lakin içinde bırakmazlar insanlık hevesi ee tabi birbirilerinin destekçisi ne bekliyorsun boyle bir dünyadan ahmet efendi :))

ha yokmu dersen bir kaç kül kedisi vardır elbet bir kaç yakısklı prenside vardır lakin burda görülmesi gereken sudur içi gül bahcesi olan bir villanın dısında çöpten bir dağ olması yani koku o gülün güzel kokusunu bastırınca içerdeki gül bahcesinin tadına varılamıyor...
oyüzden acil ve önemle bu durumun değişmesi için dua ediyorum rabbime....

Ahmet

New member
Kullanıcı
derinden bakınca gözlrine fark etitğim birşey var içerde içi doluyor dışrı akmıyor yar bu gönül sendne başkasına kilit açmıyor...

Ahmet

New member
Kullanıcı
namaz bir spor biçimi değildir o yüzden ilmini bilenler şuurla bilmeyenle ezberle kılar ezberle kılan namazını eda etmiş olsa bile idrak etmiş değildir spor yaptığı kesindir allah kabul etsinde denir ederde ama idrak etmek başkadır onun için şuur gerekir idrak edebilenlerden olmak ümidiyle...

Alt