Yüzüklerin Efendisi Kadrosu, 20. Yıl Kutlamaları İçin Bir Araya Geliyor

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
İlk filmi 2001 yılında vizyona giren Yüzüklerin Efendisi 20. yılını kutlayacak. ABD’de sinema salonlarının tekrar açılmasına denk gelmesinden ötürü özel bir etkinlik düzenlenecek.


Peter Jackson‘ın yönetmenliğindeki Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi vizyona girdiğinde, sinemayı da kökten değiştirmeyi başarmıştı. Filmlerin çıkmasından bu yana 20 yıl geçti ancak halen popülerliğini koruyor.


Pandemiden dolayı evlere kapandığımız 2020 yılında, oyuncu Josh Gad, Youtube‘da özel bir seri başlatmıştı. Reunited Apart programının bir parçası olarak Yüzüklerin Efendisi kadrosunu online da olsa bir araya getirmeyi başarmıştı. Ancak haberimize konu olan duyuru biraz daha farklı.

Bildiğiniz üzere pandemi sinema sektörünü de derinden etkiledi. Filmler peşi sıra ertelendi. Çünkü açık sinema salonu yoktu. ABD, yavaştan normalleşme sinyallerini vermeye başladı. Bu aşamada kontrollü olarak sinema salonlarını da açacaklar. Sinema salonlarının tekrar açılması ve Yüzüklerin Efendisi’nin 20. yılının denk gelmesiyle özel bir etkinlik planlandı.

20. Yılına Özel Yüzüklerin Efendisi Soru-Cevap Paneli

Stephen Colbert, büyük bir Yüzüklerin Efendisi hayranı
Alama Drafthouse, Stephen Colbert‘in sunuculuğunu üstleneceği üç haftalık bir gösterim yapacak. Bu gösterim sırasında sinema salonlarında Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi tekrar gösterilecek. Özel olan yanıysa, oyuncu kadrosunun tekrar toplanacak olması. Her film gösteriminin ardından, oyuncuların yer alacağı bir soru-cevap paneli düzenlenecek.

Şu aşamada paneller, katılımcılara özel olacak. Ancak takibi haftalarda bu kısımların sosyal mecralarda da paylaşılacağı belirtiliyor. En azından habere ulaştığımız Movie Meb‘in haberinde bu şekilde yazıyordu.
Yapılacak etkinlik hakkında da kısa bir tanıtım videosu paylaşıldı.
 
Üst
Alt