Yeni bir yiL ve yeniden basLangicLar

qurbet

New member
HanımZade
mutluyillar.gif

SevgiLi dostLar,

Koskoca bir yiLi bitirmek uzereyiz. Her seyin pamuk ipLigine bagLi oldugunun farkina varaLim ve koca bir yiLi devir iken yeni bir yiLa umut iLe gireLim insaLLah.

Acisi iLe, tatLisi iLe, iyisi iLe, kotusu iLe, huznu iLe, mutLuLugu iLe koskoca bir yiL daha geride kaLdi fakat geride kaLan yaLnizca koskoca bir yiL degiL elbette dimi canLar.

OLumLu veyahut oLumsuz yasadikLarimizda geride kaLdi.

OLayLara buyuk pencereden bakmaLiyiz yani yasadikLarimizdan ders aLmaLiyiz, gecmisteki kayipLarimizdan aLdigimiz dersLer geLecekteki kazancLarimizin temeLini oLusturmaLi.

HerkescikLeri sapkasini onune koymaya davet ediyorum cunku biz sapkamizi onumuze kendi istegimiz iLe koymaz isek yasam bir sekiLde bizim onumuze koyacak.

Bu yeni yiLda herkescikLere en basta sagLik daha sonra ise kayipLarinizin az oldugu, kazancLarinizin daha sonra ise kayipLar iLe sizi husrana ugratmayacak kazancLar oLmasini diLiyorum.

Simdi ben yasama ne verdim demenin beLki de tam zamani.

HoscakaLin :) MutLu KaLin :)

Bu arada unutmayin her hoscakaL bir merhabadir asLinda.

HoscakaL 2018, Merhaba 2019.

bLack

New member
Kullanıcı
İki gözüm seneler geçiyor...

Yenı yıl sağlık mutluluk huzur getirmesi,savaşsız cocukların ölmediği kadınların darp edılmedıgı emekçi insanların hakkının yenmedıgı bir yıl olması temennısıyle yenı yılınız kutlu olsun:)

qurbet

New member
HanımZade
SevgiLi @Muzik , sevgiLi @EUPHRAT asiL ben size tesekkür ederm bu güzeL forumda banada yer verdiğiniz icin, diLeğim sudurki daha güzeL yerLere geLmenizi cani gönüLden yürekten diLiorum.

Amin amin @bLack

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Dostluğumuza bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla... İyi ki varsın!

Ellerine Saglik qurbet Eller Sinyora Sevdalük ! :D

Fineas

Epik
Kullanıcı
Eski yıllar daha kıymetlidir eski yılları kutlamaliyız :Ddddd yaşlanıyok :)))

Alt