Www.Mevsim.Org MakaLeLer...

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
Sevgili Arkadaşlar, Bu bölümde www.mevsim.org Blog makaleleri ve Linklerine yer
verilecek.

Sizlerden ricam linkleri tıklamanız ve yorumlarınızla destek olmanız..

Şimdiden Teşekkür ederiz..

maxresdefault.jpg

Linke Tıklayın...

bizimmekan sohbet odaları | Mevsim.Org - Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Chat Odaları

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
@Minikçe mm Yüreğine sağlık :**

Sohbet ve Zaman | Mevsim.Org - Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Chat Odaları

Veda etmek kadar hüzünlü değildir bir yıla veda etmek ama yine de zordur her veda..
Keramet yılda mıdır? Bilinmez ama hep dört gözle bekleriz yeni gelecek olanı. Tüm dünya ”vazgeç” dediği zaman bile bir tek umut fısıldarmış ”tekrar dene” diye. Geçmişte umut yoktur artık yaşanmış ve bitmiştir. Ama unuttuğumuz şudur, yaşanmışlıklar ve çıkarılabilirse bir çok ders vardır geçmişte.. Bir sohbet te ”geçmiş tozdur, üfle gitsin” deme şansımız yoktur. Gelecek bize geçmişin hediyesidir.

Minikçe

Well-known member
HanımZade
@Minikçe mm Yüreğine sağlık :**

Sohbet ve Zaman | Mevsim.Org - Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Chat Odaları

Veda etmek kadar hüzünlü değildir bir yıla veda etmek ama yine de zordur her veda..
Keramet yılda mıdır? Bilinmez ama hep dört gözle bekleriz yeni gelecek olanı. Tüm dünya ”vazgeç” dediği zaman bile bir tek umut fısıldarmış ”tekrar dene” diye. Geçmişte umut yoktur artık yaşanmış ve bitmiştir. Ama unuttuğumuz şudur, yaşanmışlıklar ve çıkarılabilirse bir çok ders vardır geçmişte.. Bir sohbet te ”geçmiş tozdur, üfle gitsin” deme şansımız yoktur. Gelecek bize geçmişin hediyesidir.
@JudeL mm :** ben tşk ederim

Lucius

New member
Kullanıcı
Umut, Sevgi, Özlem ve bilgeliği ne güzel harmanlamışsın Minikçe kardeşim tebrik ediyorum ve yeni yılın sana huzur sağlık ve daimi mutluluk getirmesini temenni ediyorum…

Minikçe

Well-known member
HanımZade
güncel

Alt