Uzmanlara Göre 60 Yaşın Üzerindeyseniz En İyi 5 Arkadaşlık Sitesi

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1,197
Tepkime puanı
2,691
Puanları
113
Aşkı bulmak - ya da hey, sadece bir kaçamak bile - asla kolay değildir. Ancak hayatında daha sonra çıkan herkesin bildiği gibi, her on yılda bir daha da zorlaşıyor. Yerel su kaynağınıza veya spor salonuna gidip yaşınıza uygun bir eşleşme bulabileceğiniz günler geride kaldı. Şimdi, işe koymak zorunda kalmanız daha olası.
Neyse ki, internet üzerinden flört yardımcı olabilir. Hangi platformu kullanacağınızdan emin değil misiniz? 60 yaşın üzerindeyseniz, ilişki uzmanlarından ve terapistlerden en iyi tanışma siteleri hakkında bilgi almak için okumaya devam edin. Gezinmesi kolay ve yetmişli yaşlarındaki bekarlarla dolu.


1. eHarmony​

2000 yılında başlatılan eHarmony , zamanın testinden geçti. Belki de çok uzun süredir var olduğundan, çok daha fazla kıdemli kullanıcısı var. Ayrıca, yaptığı işte iyidir.

Couples Candy lisanslı evlilik ve aile terapisti Megan Harrison , "Site, kullanıcıların değerlerine, ilgi alanlarına ve kişiliklerine uygun kişileri bulmasına yardımcı olan kapsamlı bir kişilik anketi sunuyor" diyor . "eHarmony ayrıca, anketin sonuçlarına dayalı olarak kişiselleştirilmiş eşleşmeler sunuyor ve bu, yaşlıların seçeneklerini, bağlantı kurma olasılıklarının daha yüksek olduğu benzer düşünen bireylerle sınırlandırmasına yardımcı olabilir."

Harrison ayrıca sitenin kullanıcı dostu arayüzünü, güçlü güvenlik özelliklerini ve bir geziye çıkmadan önce potansiyel randevu ortaklarını tanımayı kolaylaştıran görüntülü sohbet gibi seçenekleri övüyor. Ücretsiz sürümü kullanabilir veya altı, 12 veya 24 aylık premium üyelik için kaydolabilirsiniz.

2. OurTime​

OurTime, özellikle 50 yaş ve üstü kişiler için tasarlandı, yaş grubunuzdaki bekarları bulmayı çok kolaylaştırıyor
LCSW, CSAT, lisanslı klinik sosyal hizmet görevlisi ve The Heights Treatment CEO'su Joni Ogle , "OurTime'da insanlar yaş, konum, din ve daha fazlası gibi tercih ettiğimiz kriterler dahilinde diğer bekarlara göz atabilir ve diğer bekarlarla bağlantı kurabilir" diyor .

Site ayrıca kıdemli flört tavsiyeleri ve güvenlik ipuçları hakkında makaleler içerir. Ogle, "Genç meslektaşlarımız kadar teknoloji meraklısı olmayan bizler için bunun gerçekten önemli olduğuna inanıyorum" diyor. "Sonuç olarak, OurTime, yaşlıların teknoloji tarafından bunalmış veya korkutulmuş hissetmeden arkadaşlık bulmasını kolaylaştırıyor."

Tasarımı, büyük baskılar ve fotoğraflarla kolaylaştırılmıştır ve herhangi bir cihazda kullanımı kolaydır. Üç ücretli üyelik seçeneği aylık 37, 20 veya 16 dolardır.

3. Zoosk​

Zoosk'un kancası, konuma göre profillere göz atmanıza izin vermesidir.

Harrison, " Zoosk'un arayüzü, teknolojiden anlayanların bile web sitesinde bulunan özelliklere hızla alışabilmesi için sezgisel olarak tasarlandı" diyor. "Kişiselleştirilmiş çöpçatanlık algoritması ile ilgi alanlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda son derece uyumlu kullanıcılarla bağlantı kurabileceksiniz."

Site ayrıca eşleşmelerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak buz kırıcılar gibi araçlar da sağlar. Bir profil oluşturabilir ve bölgenizdeki bekarlara ücretsiz olarak tıklayabilirsiniz; Bir konuşma başlatmak için ayda yaklaşık 10 ABD Doları karşılığında abone olmanız gerekir.

4. SeniorMatch​

SeniorMatch , 50 yaşın üzerindeki kişiler için tasarlanmış başka bir sitedir. Aslında, 40 yaşın altındakilerin kaydolmasına izin verilmemektedir!
kurucusu April Davis , "Platform kullanıcı dostudur ve yaşlıların birbirleriyle bağlantı kurmasını ve iletişim kurmasını kolaylaştıran bir dizi özellik sunar" diyor .

"Ayrıca, Kıdemli Eşleştirme forumlar, bloglar ve sohbet odaları da dahil olmak üzere diğer kullanıcılarla bağlantı kurmak için çeşitli yollar sunar; bu, kullanıcıların birbirleriyle yalnızca bire bir mesajlaşmanın ötesinde çeşitli şekillerde etkileşim kurmasına olanak tanır." Ancak Davis'in en sevdiği özelliği, tüm profillerin orijinal olmasını sağlayan kimlik doğrulama sürecidir.

5. SilverSingles​

SilverSingles, yalnızca 50 yaşın üzerindeki kişiler içindir. Shine, "Ciddi bir ilişki arayan olgun bekarları eşleştirmeye odaklanır" diyor. "Site, kullanıcıları değerlerine, ilgi alanlarına ve yaşam tarzlarına göre eşleştirmeye yardımcı olan kapsamlı bir kişilik testine sahiptir."

Başlamak için kişilik testine girer ve profilinizi oluşturursunuz. Oradan, site size günde üç ila yedi eşleşme gönderir. Kaydolmak ve sınırlı sayıda görüşme yapmak ücretsizdir; tüm sitenin keyfini çıkarmak için abone olmanız gerekir. En ucuz abonelik 12 ay için 25 dolardır.
 
Üst
Alt