Üstteki Üyeye Forumdan Partner Seçelim.

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı
bilmem. şimdi bir şey desem belki yanlış olur belki. kim kimle özel bilmiyorum ((( :

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı
hımm peki o halde.

lampart olsun :) ( en sık gördüğüm için )

Nihan

Farkım farkındalığında..
HanımZade

Ahmet

New member
Kullanıcı
kimle baş ediyorum ben @AyLa sultanım )
Üstdeki üye olan @Ahmet leyse herşekilde baş ederim de onu başka türlü seviyorum ben bizden partner olmaz)
@Nihan benim için çok değerli ve çok özel bir arkadaş onun dostluğu benim için çok özel herzaman en yakınımdaki isimlerden biridir ne diyorlar siyasette kurmaylar evet nihanım benim en yakın kurmaylarımdan dostum canımdır.. ama tabi benimde aklımda biri var kimse bilemesede belki sadece o biliyordur biliyormudur yada kafam karıstı inş biliyordur diyim ozaman bilirse soyler cünkü

Ahmet

New member
Kullanıcı
@Nihan cım, sen yazımı ciddiye almışsın sanırım. Oysa ki bu sadece bir oyun ;)
her oyunun senaryosu bir gerçeklikten ortaya çıkar her şakanın altında ufakta olsa bir gerçek yatar :)))
ama nihanla benimaramdaki bağın özeti şu benim başım ağrıor omasaj yapıyor güldürüyor geçiriyor onun yüzü düşüyor ben onu güldürmekten yerlere yatırıyorum kısacası biz iki dostuz ama benim aşık olduğum biri var bakalım forumda bunu bilen varmı :)))

A

AyLa

Guest
her oyunun senaryosu bir gerçeklikten ortaya çıkar her şakanın altında ufakta olsa bir gerçek yatar :)))
ama nihanla benimaramdaki bağın özeti şu benim başım ağrıor omasaj yapıyor güldürüyor geçiriyor onun yüzü düşüyor ben onu güldürmekten yerlere yatırıyorum kısacası biz iki dostuz ama benim aşık olduğum biri var bakalım forumda bunu bilen varmı :)))

Sevgili @Ahmet , Arkadaşlığınızın detayları hakkında ki açıklamana amenna. Allah bozmasın, daha da iyi olun. (Tanıştığınızı bile bilmiyordum bu arada)

Ama bir forum oyununun arkasında, ille bir gerçek aramak ne kadar mantıklı, bilemedim.

Forum oyunun da üstte ki sendin, ve bende bir isim yazdım hepsi bu.
Neden @Nihan ? Ne bileyim ben.
Ay kendimi yazsaydım keşke daha kolay olurdu.

Son düzenleme:

Nihan

Farkım farkındalığında..
HanımZade
Sevgili @Ahmet , Arkadaşlığınızın detayları hakkında ki açıklamana amenna. Allah bozmasın, daha da iyi olun. (Tanıştığınızı bile bilmiyordum bu arada)

Ama bir forum oyununun arkasında, ille bir gerçek aramak ne kadar mantıklı, bilemedim.

Forum oyunun da üstte ki sendin, ve bende bir isim yazdım hepsi bu.
Neden @Nihan ? Ne bileyim ben.
Ay kendimi yazsaydım keşke daha kolay olurdu.
Hani güldürmek falan tmm da ne ara masaj yaptım sana :)

Alt