Top20 de Barış Manço Şarkıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eLa

Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen
HanımZade

175720.jpg

Mevsim.Org İle Sohbetforumları.Net İşbirliği İle Yapılacak Olan..

TOP20 de Bu Hafta Barış Manço Şarkıları

Başlığı Altında Barış Abi'Li Şarkılar Sizlerin İstekleri İle Belirlenecek Ve

11 AĞUSTOS CUMARTESİ Günü Saat 22:30 da Yayıncılarımızdan
QUAY 'in Sunumu İle
Gerçekleşecektir ..

Cete

New member
Kullanıcı
Parçayı Yayını Dinleyen Herkese Armağan Ediyorum Bu Parça Benim İçin Çok Özeldir.
Ayrıca Parçayı saniye ile @eLa dan önce yazdıgım için onada armağan ediyorum :) hakkını helal et ;)

96985523_2.gif

Son düzenleme:

eLa

Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen
HanımZade

İlk istek benden gelsin demiştim ama @Cete benden önce davranmış. Hepimiz çocukluğumuzda Barış abimizin şarkılarını dinlemişizdir. Allatn rahmet diliyorrum Nurlar içinde yatsın .. QUAY size de şimdiden kolaylıklar diliyorum. İsteğim @SehA @aSk @eSmiRa @JudeL @hasretle @Muzik @Eda @Lucius @QUAY @EUPHRAT @efsun @Büsra (canım yaa özür dilerim gecen hafta seni unutmuşum sen dile getirince çok utandım :**) @Erzurumlu @Absnthe @Prenses @archiL @Whois @LevenT62 @CeReN @Cete @Mito gelsin teşekkürler..

Son düzenleme:

Zinet

New member
HanımZade
Baris Manço /evelAllah
Öncelikle Dj'miz size sonra tüm dinleyenlere emek verenlere, teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

eSmiRa

New member
HanımZade

İlk istek benden gelsin demiştim ama @Cete benden önce davranmış. Hepimiz çocukluğumuzda Barış abimizin şarkılarını dinlemişizdir. Allatn rahmet diliyorrum Nurlar içinde yatsın .. QUAY size de şimdiden kolaylıklar diliyorum. İsteğim @SehA @aSk @eSmiRa @JudeL @hasretle @Muzik @Eda @Lucius @QUAY @EUPHRAT @efsun @Büsra (canım yaa özür dilerim gecen hafta seni unutmuşum sen dile getirince çok utandım :**) @Erzurumlu @Absnthe @Prenses @archiL @Whois @LevenT62 @CeReN @Cete @Mito gelsin teşekkürler..

Teşekkür ederim canım..

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Sevgili Bariş Manço Benim Kücüklügümün Hayatimin Sanatcisi . Kendisini Cok Sever ve Dinlerim...

Her bir Paylaşimin Her bir Müzigi Benim İcin ALTİN degerinde...Hicbirinden Vazgecmek Mümkün degil.. neyi Şecsem hepsini Şecmişsiniz.. O vakit.. Ömrümün Sonbaharinda...

Fineas

Epik
Kullanıcı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alt