Todd Field’ın TAR İsimli Yeni Filminin Başrolünde Yer Alacak

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,991
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

Cate Blanchett, Todd Field’ın TAR İsimli Yeni Filminin Başrolünde Yer Alacak​

Cate Blanchett, In the Bedroom ve Little Children filmlerine imza atan Todd Field’ın TAR isimli yeni filminin başrolünde yer alacak. Filmin çekimleri eylül de başlayacak.

Oscar adayı In the Bedroom ve Little Children filmleriyle sinema dünyasında tanınan Todd Field, nerdeyse 15 senedir yeni bir film projesiyle karşımıza çıkmadı. Bu uzun süreçte yönetmen, 2011 senesinde Boston Teran’ın romanından sinemaya uyarlanacak The Creed of Violence filmi için çalışmalara başlamıştı.

Hatta geçen yıl, filmin başrolünde Daniel Craig‘in yer alacağı açıklandı. Ancak o zamandan bu yana projeden ses seda çıkmadı. Filmin ne zaman çekileceği merak konusu olurken; bugüne değin hayata geçmeyi başaramayan bir çok farklı projeyle beraber anılan Todd Field yeni bir proje üzerinden çalışmaya başladı.

Field, yazıp yöneteceği TAR isimli yeni bir film çekecek. Deadline’ın haberine göre filmin başrolünde önümüzdeki dönemlerde Nightmare Alley, Don’t Look Up, Borderlands gibi heyecan ile beklenen yapımlarda izleyeceğimiz usta oyuncu Cate Blanchett yer alacak.

Todd Field İmzalı TAR Filminin Çekimleri Eylül Ayında Başlayacak
TAR


Universal Pictures çatısı altında izleyiciyle buluşacak olan filmin konusuyla ilgili ayrıntılar şu anda gizli tutuluyor. Bu konu da bildiğimiz tek şey ise filmin çekimlerinin eylül de Berlin’de başlayacak olması.

Cate Blanchett’ın canlandıracağı karakter hakkında elimizde net bir bilgi yok. En son 15 sene önce Little Children’ı çeken Todd Field’ın nasıl bir filmle beyazperdeye geri döneceği merak konusu. Bu filmin çekimlerinin bu sene gerçekleştirilecek olması, Daniel Craig’li The Creed of Violence için bir süre daha bekleyeceğimiz manasına geliyor.

Merak uyandıran filmle ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.-Alinti-
 

SuMBuL

Tam güldüğün yerde başlar şiirler... Yang❤️
Moderator
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
2,331
Tepkime puanı
4,612
Puanları
113
Konum
...
Cinsiyet
Kadın
Filmlerden uzak kaldık 🤭
paylaşım için çok teşekkür ederim @Han 😍
 
Üst
Alt