The Walking Dead’in 11. Sezonu Son Sezon Olacak!

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
AMC, yıllardır yayın hayatına devam eden Walking Dead‘in sonunun geldiğini duyurdu. 11. sezon, dizinin final sezonu olacak.


İnişli çıkışlı sezonları olmasına karşın, büyük bir hayran kitlesi olan Walkin Dead dizisinde sona geldik. 2020 yılında bitirilmesi planlanan dizi, yaşanan pandemi yüzünden ertelenmişti. 10. sezon bu hafta itibariyle başlayacak. 6 bölüm sonunda da Nisan ayında 10. sezon bitirilmiş olacak.

Daha öncesinde yapımcılar, daha anlatacakları çok fazla Walking Dead hikayelerinin olduğundan bahsetmişti. 10. sezon ilk başlarda son sezon gibi dillendirilse de bu kararlarında değişikliğe gitmişler. Walking Dead, 11. sezonu ile final yapacak. Bunu da kısa bir tanıtım videosuyla duyurdular


Önümüzdeki yaz aylarında yayınlanacak 11. sezon, Walking Dead'in bildiğimiz ana hikayesini sonlandıracak. Tanıtım videosu içerisinde yer verilen “A New World Order” duyurusu da her şeyin kökten değişeceğini gösteriyor.

The Walking Dead Devam Edecek Mi?


Elbette bu Walking Dead markası için nihai bir son değil. Fear the Walking Dead ve World Beyond dizileri yayınlanmaya devam edecek. Ayrıca Carol ve Daryl üzerine odaklanmış yeni bir dizi gelecek. Hepsinin ötesinde Rick Grimes'ın başrol olacağı ve dizideki anlatılmayan bir yeri dolduracağına inanıldığı film projesi de halen sürdürülüyor.

Bir dizi için 11. sezonu görmek gerçekten büyük başarı. Bahsini geçtiğim dizi bir sitcom ya da suç odaklı bir dizi de değil. Çizgi romandan uyarlanmış ve 11 sezonu tamamlayacak bir dizi. Çizgi romandan uyarlanan yapımlar için 2000’li yılların ortasında örnek alınacak yapımlardan biri olmuştu.
 
Üst
Alt