Star Wars Episode I: Racer, Yenilenmiş Haliyle Konsollara Geliyor

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
tar Wars Episode I: Racer oyunu yenilenmiş haliyle Nintendo Switch’e ve PlayStation 4’e geliyor.


Geçen ay düzenlenen Nintendo Direct Mini etkinliğinde oyunun Nintendo Switch’e geleceği duyurulmuştu. Şimdi, unutulmazlar arasına giren bu Star Wars temalı yarış oyununun PlayStation 4’e geleceği de açıklandı.

star-wars-episode-1-racer-1024x576.jpg

İlk olarak 1999 yılında piyasaya çıkan Star Wars Episode I: Racer oyununda Anakin Skywalker, Sebulba ve Ratts Tyerell gibi 25 yarışçı arasından seçim yapabiliyorsunuz. Tatooine ve Malastare gibi sekiz farklı gezegen üzerinde yarış pistlerinde yeniden yarışabileceğiz. Podracer’ımızı droidlerin yardımıyla yükseltip yarışları kazanmak için yıllar sonra yeniden çabalayacağız.

StarWarsEpisodeIRacer-2-1024x576.jpg

Star Wars: The Phantom Menace filmi Jar Jar Binks yüzünden çok eleştirilse de bu yapıma ait en iyi şeylerden birisi kesinlikle Star Wars Episode I: Racer oyunuydu. Aynı zamanda bölünmüş ekran özelliği ile aynı bilgisayarda iki kişi beraber de oynayabiliyor.

Star Wars Episode I: Racer’ı 12 Mayıs’ta platformların dijital mağazalardan 14.99 dolara satın alabilirsiniz. Oyunu oynamak isteyen PC oyuncuları da Steam’den satın alabilirler.
 
Üst
Alt