Sonic the Hedgehog 2 Vizyon Tarihi Açıklandı!

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
2020 yılında vizyona giren Sonic the Hedgehog filminin devamı hakkında resmi duyuru geldi. Sonic, 2022 yılında tam gaz vizyona giriş yapacak.

İlk yayınlanan fragmanın ardından hayranları tarafından topa tutulan Sonic, elden geçirildikten sonra vizyona bomba gibi giriş yapmıştı. Filmin dikkat çeken özelliklerinden biri de jim carrey olmuştu. Yıllardır komedi filmlerinde pek yer almayan Jim Carrey, efsanevi bir performansla beyaz perdede tekrar boy göstermişti.

Filmin başarısının ardından Sonic’in devamı için de çalışmalar başlamıştı. Şu aralar henüz detayları belli olmayan bir Netflix dizisinin yanı sıra, devam filminin geleceği de duyuruldu. Yapılan duyuruyla birlikte Sonic the Hedgehog 2‘nin vizyon tarihi ve logosu da ortaya çıkmış oldu.

Sonic the Hedgehog 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?


8 Nisan 2022 tarihinde yayınlanacak Sonic the Hedgehog 2, orijinal kadronun büyük bir bölümünü korunacak. Şerif Tom rolünde James Marsden ve Dr. Robotnik rolünde Jim Carrey filmde yeniden rol alacak. Ayrıca Sonic’i başarıyla seslendiren Ben Schwartz de projede yer alıyor.

Öte yandan filmin logosundaki 2 rakamının altındaki kuyruklar yeni bilgileri de bize ipucu olarak veriyor. İlk filmin sonunda Tail‘in dünyaya geldiğini görmüştük. İkinci filmde Tail karakterini de göreceğiz. Ayrıca henüz netleşmemiş bir haber de var. Yapımcı firma Jason Momoa‘ya Knuckles rolünü teklif etmiş. Ancak ortada henüz resmi bir duyuru yok.

Eğlenceli ve esprili anlayışıyla Sonic, ortalamanın biraz üzerinde başarılı bir film havası yakalamıştı. Umarım devam filminde de aynı ruhu korumayı başarırlar.
 
Üst
Alt