Son Dakika WhatsApp Güncellemesi

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1,197
Tepkime puanı
2,691
Puanları
113
Heyecan verici WhatsApp güncellemesi: Yakında, telefonunuz kapalıyken bile sohbet edebilirsiniz!

WhatsApp'taki en son değişiklikler hakkında bilgi veren WABetaInfo'ya göre, mesajlaşma uygulaması cihazlar arasında daha fazla birlikte çalışabilirlik sağlamak için yeni bir platform üzerinde çalışıyor.

Mesajlaşma platformu WhatsApp'ın şu anda bir sınırı var. Erişmek için web veya masaüstü uygulamasında WhatsApp'ta oturum açmak istiyorsanız, bir kerede bir cihazda çalıştığı için telefonunuzun internete bağlı olmasını isteyeceksiniz. Bu durumun değişmesi muhtemel. WhatsApp'taki en son değişiklikler hakkında bilgi veren WABetaInfo'ya göre, mesajlaşma uygulaması cihazlar arasında daha fazla birlikte çalışabilirlik sağlamak için yeni bir platform üzerinde çalışıyor.
6091

Bununla birlikte, WABetaInfo, bu özelliğin hala 'söylenti' kategorisinde olduğunu belirtti, ancak yeni özelliğe atıfta bulunarak, “bu aylarda keşfettiğim her şeyin bu sonuca varmamı sağladığını” belirtti. WhatsApp hesapları birden fazla cihazda, her şeyi telefonlarından geçirmeden. Ayrıca, bağlı cihazların sayısını kısıtlama konusunda endişelenmezler.

WABetaInfo ayrıca, yeni özelliğin Apple'ın iMessage veya Facebook Messenger gibi çalışacağını bildirdi. Ancak, özelliğin nasıl çalışacağı belli değil.
2015'in başlarında, WhatsApp, mobil uygulamadan sohbeti yansıtan bir web sürümünü piyasaya sürmüştü, ancak kullanmak için telefonlarının internete bağlı olması gerekiyordu.
6092

Ancak WABetaInfo, şirketin, telefonunuz kapalıyken bile çalışacak yeni bir çoklu platform sistemi ile birlikte bir Evrensel Windows Platformu (UWP) uygulaması geliştirebileceğini tweetledi. Özellikle, çok platformlu sistemin aynı hesapta farklı cihazlarda standart sohbet arayüzü sunmak için, aynı zamanda çalışmalarında olan WhatsApp'ın UWP'si ile senkronize olarak çalıştığı bildirildi.

WhatsApp ayrıca bu yılın ilerleyen saatlerinde Hindistan'da Ödemeler hizmetini başlattığını duyurdu. Aylık 1.5 milyardan fazla kullanıcısı olan WhatsApp, Pay hizmeti için veri yerelleştirme planlarıyla hazır olduğunu söyledi. Bir WhatsApp sözcüsü IANS'a verdiği demeçte, "Hindistan’ın ödemeler veri sirkülasyonuna cevaben, Hindistan’da yerel olarak ödemelerle ilgili verileri depolayan bir sistem kurduk" dedi.
 
Üst
Alt