Şiir DİNLETİSİ (üyelerimizin sesiyle)

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı
Aslında edebi türde yazmış olduğum çok şiirim var ancak burada sizin güzel seslendirmelerinizi dinleyince heveslendim, kısa bir tanesini seslendirmeye çalıştım. Umarım ileride diğerlerini de sizlerle paylaşabilirim...

"Kaldı"
Eğer karşınızdaki insanla ayrı yerlerde yatıp aynı düşlerle kalkıyorsanız, aranızda hep mesafeler var ise, koyu bir özlem çekiyorsanız, işte bu haldeyken zar zor o sevdiğinizle buluşunca zamanın sizin için ne kadar aceleci bir düşman olduğunu anlarsınız. Her şey bir anda oluverir biter. Bir bakarsınız hemen akşam olmuş ve her şey gırtlağınızda kalmış... Birbirini uzaktan seven, zar zor ve kısacık görüşebilen aşklar üzerine yazmıştım bu şiirimi.
Umarım beğenirsiniz.

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Ama yapmayın böyle çok pis gaza geliyorum bu cırtlak sesimle şiir işkencesi yapmak istemiyorum size :D :rolleyes::oops:

Minikçe

Well-known member
HanımZade
m2p78Y.png

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı

eline sağlık dostum güzel olmuş ancak şiirin sözlerini de eklersen aynı anda okumuş olurduk. şiir sana mı ait? bir de son olarak sesi stereo yapmak yerine mono olarak tek bir kanaldan verirsen iyi olur. sesin sürekli sağ sola kayması dinletiyi olumsuz etkiliyor.
yeni şiirlerini de bekleriz.

MoHaC

New member
Kullanıcı
eline sağlık dostum güzel olmuş ancak şiirin sözlerini de eklersen aynı anda okumuş olurduk. şiir sana mı ait? bir de son olarak sesi stereo yapmak yerine mono olarak tek bir kanaldan verirsen iyi olur. sesin sürekli sağ sola kayması dinletiyi olumsuz etkiliyor.
yeni şiirlerini de bekleriz.

eyvallah hocam..Cemal Safi üstadın şiiridir...mix craftla yapmıştım bu kaydı,ilk kayıtlarımdan biridir sanıyorum ondan dolayı biraz acemice oldu...sizlerin şiirlerini görünce paylaşmak istedim

Alt