SF Kınama Alanı

Minikçe

Well-known member
HanımZade
SF(Sohbet Forumları) Bu bölümde kınadıklarınız ?
Başlıyorum :)
Yaşlılar Ayakta Dursun Diyen İngiliz Bilim Adamlarını Kınıyorum :D

CcNarNia

New member
Kullanıcı
Saçma sapan kararlar veren,Türkiye Futbol Federasonunu,PFDK yı ve tahkim kurulunu kınıyorum.

Lucius

New member
Kullanıcı
Ben de insanları ezen kapitalist ve sömürü düzenini esefle kınım kınım kınıyorum...Dünya gelirinin yarısından fazlasının 62 tane süper zenginin elinde olmasını kınıyorum...enerji bölgelerinde ..binlerce kilometre öteden gelip.. savaş çıkarıp Dünya jandarmalığına soyunan ABD yi kınıyorum.. fakir Afrika ülkerini sömüren tüm madenlerine el koyan Batılı "güya demokrasinin beşiği " rezil batılı ülkeleri kınıyorum..Dünyanın en zengin insanı Bill Gates in 150 milyon dolarlık devasa büyüklükte ki evini kınıyorum..Afrika da gözlerimle gördüğüm ve bizzat şahit olduğum.. Dünyanın en fakir ülkelerinde bir ekmeği bile bulamayan ..temiz suyu bulup içemeyen insanlara karşı duyarsız kalan... sözde batı medeniyetini kınıyorum...kapkara tenleriyle ..kocaman gözleriyle ..sevgiyle bakan... ama hep sömürülen o garip afrika çocuklarını sömüren .. o vahşi batı medeniyetini kınamıyorum ..LANETLİYORUM...:mad:

A

AyLa

Guest
Ben de insanları ezen kapitalist ve sömürü düzenini esefle kınım kınım kınıyorum...Dünya gelirinin yarısından fazlasının 62 tane süper zenginin elinde olmasını kınıyorum...enerji bölgelerinde ..binlerce kilometre öteden gelip.. savaş çıkarıp Dünya jandarmalığına soyunan ABD yi kınıyorum.. fakir Afrika ülkerini sömüren tüm madenlerine el koyan Batılı "güya demokrasinin beşiği " rezil batılı ülkeleri kınıyorum..Dünyanın en zengin insanı Bill Gates in 150 milyon dolarlık devasa büyüklükte ki evini kınıyorum..Afrika da gözlerimle gördüğüm ve bizzat şahit olduğum.. Dünyanın en fakir ülkelerinde bir ekmeği bile bulamayan ..temiz suyu bulup içemeyen insanlara karşı duyarsız kalan... sözde batı medeniyetini kınıyorum...kapkara tenleriyle ..kocaman gözleriyle ..sevgiyle bakan... ama hep sömürülen o garip afrika çocuklarını sömüren .. o vahşi batı medeniyetini kınamıyorum ..LANETLİYORUM...:mad:

Helâl

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Ben Acgözlü Paragözlerin.. Masumlarin Üzerinden KANİYLA BESLENMESİNİ kınıyorum..

Ahmet

New member
Kullanıcı
okuduğunu anlayamayan anladığı muhakeme edemeyen
ha birde danszö gibi kıvıranları kınıyorum

Ahmet

New member
Kullanıcı
karşısındakini anlamak değilde yermek için fırsat kollayanları herkesi saf kendilerinide üstün zeka görenleri kınıyorum

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Mesela sevgiliniz eşiniz v.s bağıra bağıra karşı cinsle konuşanları kınıyorum.Olan var olmayan var demeyecek kadar itici-ıq su düşük-muhabbetinizi kınıyorum. hih
vXpP7D.gif

Zulfikar

New member
Kullanıcı
Cikarci ve Bencil İnsanlari Kiniyorum!
14373932_183171582088764_222377000_n.jpg
İnsan Önce Kendisine Dürüst OLmaLi..

Alt