Scarlett Johansson doğruladı; Black Widow’da Budapeşte’de Ne Olduğu Açıklanacak

Fineas

Epik
Kullanıcı
Natasha Romanoff (Black Widow) ile Clint Barton (Hawkeye), The Avengers filminde New York savaşını Budapeşte görevine benzettiğinden beri serinin hayranları orada ne yaşandığını merak ediyordu. Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War filmlerindeki olaylar arasında geçen Black Widow‘da Budapeşte gizeminin çözüleceğini tahmin edenler haklı çıktı.

black-widow-budapeste-gorevi-1.jpg

Marvel Sinematik Evreni‘nde Black Widow‘u canlandıran Scarlett Johansson, filme özel hazırlanan kitapta açıklamalarda bulundu.

Filmde Budapeşte‘deki görevde yaşananların yer alacağını doğrulayan Johansson, “Budapeşte’de ne olduğunu öğrenmemiz gerektiği konusunda hepimiz hemfikirdik. Bu konu, Joss Whedon’ın The Avengers’ta Hawkeye ve Black Widow arasında komik bir an olarak yazdığı bir replikle başladı. Clint ve Natasha’nın geçmişlerinden bahsettikleri bir konuşmaydı ve hayranlar bunun üzerine teoriler geliştirdi. Budapeşte’ye dönmezsek ve orada gerçekten ne olduğunu öğrenmezsek, insanlar hayal kırıklığına uğrayacak. Ben de orada ne olduğunu merak ettim?” dedi.

marvel-black-widow-filmi-icin-onlarca-yonetmenle-gorustu-1024x749.jpg

Natasha‘nın Budapeşte ile bağı hakkında da konuşan Scarlett Johansson sözlerini şöyle sürdürdü: “Natasha’nın aklında neler olduğunu sık sık konuştuk. Natasha’nın, bu kadar suçluluk duyduğu bir geçmişe sahip olması nedeniyle kendini lanetlenmiş hissettiğini düşünüyorum. Budapeşte’de olanlardan kaynaklanan ve onu takip eden suçluluk duygusunu uyandıran bitmemiş bir iş. Black Widow, Budapeşte’de olanlarla ilgili değil ama Natasha’nın yükünün ağırlığını anlamamız için bize sunulan çok büyük bir sıçrama noktası.”
Öte yandan Jac Schaeffer‘ın yazıp, Cate Shortland‘in yönettiği Black Widow filminin gösterim tarihi Covid-19 salgını nedeniyle birkaç kez değiştirilmişti. Natasha Romanoff‘un maceralarını izleyeceğimiz yapım 7 Mayıs 2021‘de seyirci karşısına çıkacak.

Alt