Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

Rüyada Bardak Görmek​

Rüyada pırıl pırıl bir bardağın görülmesi, kişinin sevgilisi ve mahbubu ile tabir olunur.

Rüyada cam bardaktan su içtiğini görmek, kişinin dost ve yakınlarından sevgi ve muhabbete mazhar olmaya delalet eder. Rüyada bazen de bardak görmek, ele geçecek bolca paraya işarettir.

Bir kimsenin rüyada bardak satan birini görmesi, çocuklarını sevmeye ve ilme delalet eder. Yine elinde su dolu bir bardak görmek, bol bir kısmete işarettir.

Rüyada toprak bardaktan su içtiğini görmek, hizmetçi veya bir yakını eliyle gelecek mala delalet eder.

Rüyada bir bardak kırılması görmek, yakınlarından birinin ecelinin yaklaştığına veya fena bir habere delalet eder. Cam bardak hediye edilmesi sevgiliden görülecek fazla muhabbete işarettir.

Rüyada topraktan mamul bardakla su içmek, kadın tarafından mala; porselen bardak, asil ve hürmetli bir kadına; bardaktan tatlı bir şey içmek, eşinin muhabbetine, ekşi bir şey içmek eşler arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa işaret eder.

Rüyada bardağın çatlaması gönül kırıklığına, kırılması maiyetinde bulunanlardan birinin yahut çocuğunun ölümüne delalet eder.

Rüyada bardak satan kimseyi görmek, neslin devamına, çocukları sevmeye ve ilim öğrenmeye delalet eder. Dolu bardak, iyi haber anlamına gelir. Bardak, güven vermemeye veya bir yardımcı anlamına gelir.

Rüyada boş bardak görmek, iyi giden evliliğinizin bozulacağı ve çok sıkıntı çekeceğinize işarettir. Ayrıca bardak geleceği de temsil eder. Bardak görmek, dünya ve ahiret işlerinde çekilen sıkıntı veya görülen mutlulukla yorumlanır.

Rüyada kişinin bardağında kırmızı renkli bir sıvı olduğunu görmek, kişinin eşinin rahatsızlanacağına; bir bardak su doldurduğunu, fakat suyun bardağı doldurmayıp dibinden aktığını görmek, elindeki paranın beceriksizlik yüzünden eriyip biteceğine işarettir.

Rüyada bardak görmek ne demek, beraber olduğunuz kişinin sevgisini gösterir.
 
Üst
Alt