Muzik Nice YILLAR

YuSuF

New member
Kullanıcı
Muzik 1 sene daha yaşlandın ömrün kisaldi ne hissediyorsun :D Sağlıklı bir ömur dilerim

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
@Muzik İyiki Dogdun , Nice Mutlu senelere :) İyiki Varsin....

YuSuF

New member
Kullanıcı
@YuSuFALi Zalımsın demişmiydim .d Niyetim sana yetişmek ama imkansız bunada şükür ne yapalım .d

Çok çok teşekkür ettimmm :)
Ne demek ne demek bizim genlerde erkekler her daim genç gözukur ama meraklanma sollar geçersin :D zalımsın yar hayınsın yar :)))

NeŞe&MaHŞer

New member
HanımZade
Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Nice saglikli senelere Happy Birthday Sevgili @Muzik

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade

Varlığınla bir çok kez; Neşeme, hüznüme, gülüşüme , gözyaşıma, Çayıma :) anlam kattığın için Çok teşekkür ederim Canım benimm:*

Seni Seviyorum @Muzik mm.

her şey Gönlünce oLsun..

İyi ki Doğmuşsun Kuzummm :**

eeeae69a8b3f5c733ae89d45a3903edd.jpg

Sen en çok papatyayı seversin..
Bir ömür papatya mevsimi dilerim :*

images

M

Muzik

Guest
Varlığınla bir çok kez; Neşeme, hüznüme, gülüşüme , gözyaşıma, Çayıma :) anlam kattığın için Çok teşekkür ederim Canım benimm:*

Seni Seviyorum @Muzik mm.

her şey Gönlünce oLsun..

İyi ki Doğmuşsun Kuzummm :**

eeeae69a8b3f5c733ae89d45a3903edd.jpg

Sen en çok papatyayı seversin..
Bir ömür papatya mevsimi dilerim :*

images

Arkadaşların en güzeli en samimisi en içteni iyiki hayatımdasın iyiki arkadaşımsın bende seni çok seviyorum :) Çok teşekkür ederim sevdasızım .dd. Belki seninle bir gün o papatya tarlalarında kahve yudumlayıp kitap okuruz :) Cansın candan ötesin bunu sakın unutma :***

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
Arkadaşların en güzeli en samimisi en içteni iyiki hayatımdasın iyiki arkadaşımsın bende seni çok seviyorum :) Çok teşekkür ederim sevdasızım .dd. Belki seninle bir gün o papatya tarlalarında kahve yudumlayıp kitap okuruz :) Cansın candan ötesin bunu sakın unutma :***

Ne güzel olur kuzummmm Sen kahve kitap sohbet :)) sevdasızlık üzerine muhabbet ederiz :D :p

Alt