MOBİL OYUN SIRASINDA ARKADAŞINIZLA SOHBET EDİN

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1,197
Tepkime puanı
2,691
Puanları
113
6496


Samsung Note 10 amiral gemisi akıllı telefon duyurusunun bir parçası olarak bugün Samsung'un Unpacked etkinliğinde sahneye çıkan şirket, popüler oyun sohbet uygulaması Discord'un, kullanıcıların oyun sırasında oyun sırasında kurulu olan Discord toplulukları ile sohbet etmelerini sağlayan Samsung Oyun Başlatıcısı'na entegre olacağını açıkladı.
Bu hareket, akıllı telefon yapımcıları arasında oyuncular için en iyi akıllı telefonu elde etmek için yapılan bir silahlanma yarışında ortaya çıkıyor, Samsung'un telefonlarının en son rakipleri Black Shark 2 ve Asus ROG Phone II . Mobil oyunlar son derece kazançlı bir pazar olmaya devam ediyor ve Fortnite fenomeninden bu yana , hardcore oyunlar orada çok daha ciddi bir iş haline geldi: PUBG Mobile , dünyanın en yüksek hasılat oyununun 100 milyondan fazla oyuncuya sahip olduğunu ve 146 milyon dolardan fazla para kazandığını bildirdi.
Samsung'un Discord ile ortaklığı, oyunculara Galaxy cihazlarını diğerlerinden almaları için güçlü bir neden veriyor, böylece zaten Discord'taki arkadaşları ve toplulukları ile
sohbet edebiliyorlar.
 
Üst
Alt