Michael Douglas’ın Hank Pym Rolüne Döneceği Ant-Man 3, 2022’de Gelecek

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
Ant-Man and the Wasp: Quantumania filminde bir kez daha Hank Pym karakterini canlandırmaya hazırlanan Michael Douglas, filmin 2022‘de sinemalara geleceğini açıkladı.


Marvel Sinematik Evreni‘ne döneceği için heyecanlı olan Michael Douglas, Instagram’da Hank Pym rolündeki bir fotoğrafını paylaşarak, “Keçi sakalı uzatmanın zamanı. Hank Pym geri döndü! Ant Man ve Wasp: Quantumania 2022‘de geliyor.” yazdı.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania‘da Douglas’ın yanı sıra Michelle Pfeiffer, Paul Rudd ve Evangeline Lilly de seriye dönecek. Kathryn Newton oyuncu kadrosuna Cassie Lang olarak katılırken, Lovecraft Country‘den Jonathan Majors, Kang the Conqueror rolünü oynayacak.

Ayrıca Michael Pena‘nın Ant-Man 3′te Luis rolüne döneceği tahmin ediliyor. Henüz Marvel Studios tarafından teyit edilmese de Judy Greer‘in Maggie ve Bobby Cannavale‘in de Jim Paxton olarak devam filminde kamera önünde olacağı söyleniyor. Geçen yılın sonlarında, Cannavale geri döneceğinden pek de emin değildi ve “Umarım içinde olacağım. Filmde olsam iyi olur. Aslında şu an Paul’ü aramalıyım” demişti. Son durumun ne olduğunu ise kadro açıklanırken öğreneceğiz.

 
Üst
Alt