MevSim Hava YoLLari

qurbet

New member
HanımZade
thy.jpg

Türkiye yoLcusu kaLmasin

Kaptan piLotumuz sevgiLi @EUPHRAT ve kaptan piLot yardimcimiz sevgiLi Monsieur @Absnthe vede hostesLerimiz sevgiLi @aSk , @Muzik , @Prenses iLe yurt ici ve yurt disi seyahatLerinde pisman oLmicaksiniz :D su anki ucusumuz OR-GI havaaLaninda hayirLi ucusLar.

SevgiLi dostLar, biz gurbetciLer ana vatana, Turkiyeye, memLeketimize yoLcuLuk basLasin dedigimizdeki an itibari iLe Türkiye toprakLarina varana kadarki o heycan inaniLmaz muthis vede tarifi yok.

SaLi gunu itibari iLe on gun aranizda oLamicam ana vatan memLeketim giresuna yoLcuyum aLLahin izni iLe, aiLemi sevdikLerimizi ziyaret cok ozLedim cok hasretLik ne biter ne diner fakat bir nebzede oLsa burnumun diregindeki o sizi hafifce diner.

Yayin yapmayi, cay varmi cay demeyi :D forumumu evet evet doru duydunuz forumumu dedim cunku ben ha bu forumu cok seveyrumm daaa :D orada iken ne yazikki giremem babam biLmiyor annem biLsede babama demek icin kac kiLo ciger yemem Lazim henuz doru hesabi buLamadim :D isin kotu yani ise hiic bir et urunu yemiyorum aceba ciger deiLde hamsimi oLsa acep musade edermiki :D bunun icinde bir o kadar yurek ve cesaret ister zamana biraktim gitti uzun Lafin kisasi en cok yayin yapmayi ozLicem fakat sunun surasi on gun cabuk gecer fakat noLur aLLahim cok yavasLatiLmis bir sekiLde gecsin istiyorum.

Ha bu qurbet kuSi kuS oLup MevSim Hava YoLLari iLe ucup anneme babama aiLeme memLeketime kavusunca yine gozyasLari seL oLsada, kaderimiz bu aman aListik diyoruz fakat maaLesef kendimizi teseLLi etmenin tek yoLu aListik demek oysa aLisiLmiyor burnumuzun diregi sizLaya sizLaya qurbetLik, hasretLik, ozLem cekiyoruz. En buyuk teseLLi ise bizden dahada beter durumda oLanLari dusunup bunada sonsuz sukur deyip hayata, sinava, imtihana kaLdigimiz yerden devam ediyoruz.

SevgiLi hostesLerimiz @aSk @Muzik @Prenses in muthis iLgi ve aLakaLarindan doLayi tesekkur ediyoruz ve sevgiLi @EUPHRAT piLotumuz iLe yardimcisi sevgiLi Monsieur @Absnthe sorunsuz bir sekiLde vatana tesLim ettikLerinden doLayi aLkisLanarak hoscakaL diyorum cansiniz :D

VeLhasiLkeLam sevgiLi dostLar, bu makalemi okurken kimi zaman tebessum kimi zaman iSe huzun iLe okumaniza vesiLe oLdugum icin Lutfen hakkinizi heLal edin benden yana var ise her daim heLaLdir. Yaninizdaki kisiye deger verin, kirmayin onu. Durup, durup sevdiginizi soLeyin, ozeL hissettirin. En ufak bir seyde bitti demeyin, agLatmayin, uzmeyin Lutfen neden mi, cunku oLumun saati yok. Son gunLerde etrafimda yakinLarini kaybedenLer oLdu, oLumu her an akLimizdan cikarmamaLiyiz, erteLenmis bir aiLe ziyareti aciLi oLum haberi sonrasi tekrar gundeme geLdi, nasipte ne var iSe o geLior basa. BeLki son gorusumuz, son yazisimiz, son sariLisimiz dimi bunu ise sadece aLLah biLir. BeLki bu son makaLem oLur, beLki sizin son okumaniz Olur, belKi iLe hayat yurumez, beLkiLeri keskeLeri ataLim canLar, yuregimiz guzeL oLur ise, sozumuz de guzeL oLur, yoLumuzda guzeL olur, sonumuz da guzeL oLur insaLLah.

HoscakaLin, sevgi iLe kaLin, seLam ve dua iLe;

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Severek Okudumm, Gercekten Ellerine Saglik. Dobraligin Sempatikligin üstünde :))) Öncelikle Hayirli Yolculuklar diliyorum Ailenle Güzel Günler Gecirmen Dilegiyle.. Kaptanimiz ve Hosteslerimizle Seni ugurluyoruz :D Herkes Selam söylemeyi unutma ha ! Biz seni bekleriz her daim. Yoklugunu Fazla Hissettirme Arkadaşlarini unutma ! Güzel Yazin İcin cok teşekkür ederim. Sinyora qurbet eller Cansin. Parmaklarina Saglik. Güle Güle Git , Cabuk gel :v Gözlerin Arkada Kalmasin ha ! Selam ve Dua ile..

qurbet

New member
HanımZade
Uyy kurban oLurum senin o güzeL yüreğune :D aLeyna aLeyküm seLam sağoL varoL emiiii Monsieur @Absnthe :D

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
Yönetici
M

Muzik

Guest
@qurbet Keyifle okudum şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim senin adına sevindim Türkiye yi ne kadar özlediğini biliyorum kendi adıma üzüldüm güzel yazılarından mahrum kalıcam .d
Her şey istediğin gibi geçer inşallah 10 gün dediğin nedirki tadını çıkar şimdiden iyi tatiller dilerim :)

Alt