Makarna Yapmayi Bileniniz varmi :f

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Bir Ankaralı ya sorulacak sorumu bu ya Melik Gökçek olmasa öğrenemezdik günde 3 öğün makarna yiyoruz İtalyan lar gelip bizden tarif alacak diye korkuyoruz artık .ddddd

ahaha :D

Radioactive

New member
Kullanıcı
benim yaptığımda böyle olur hep :D
h
makarna-fail5.png

Yapsana bi makarna. Medeniyetler müzesine eser lazımmış oraya veririz

Ahmet

New member
Kullanıcı
suyu kaynat kaynayan suya bir paket makarna için bir atlı kasıgı tuz dok makarnayı dok 15 dakka sonra süz ve kısık ateşte bir corba kasıgı tereyağı ile karıstır istege baglı olarak kabugu önceden soyulmuş domates veya farklı soslarda ekleyebilir 5 dakka karsıtrıdıktan sonra altını kpatabilirsiniz 10 dkka dinlenmeye bırakırsanız cok güzel olabilir....

Minikçe

Well-known member
HanımZade
suyu kaynat kaynayan suya bir paket makarna için bir atlı kasıgı tuz dok makarnayı dok 15 dakka sonra süz ve kısık ateşte bir corba kasıgı tereyağı ile karıstır istege baglı olarak kabugu önceden soyulmuş domates veya farklı soslarda ekleyebilir 5 dakka karsıtrıdıktan sonra altını kpatabilirsiniz 10 dkka dinlenmeye bırakırsanız cok güzel olabilir....
yap at :D

Yuxexes

New member
Kullanıcı
dObzj4.jpg

Makarnayi isittim ama , yakınca üstüne su döküyorduk dimi :/ gene beceremedim ..

Hocam Yanlis Yapmissin Once Ocagi Yakip Makarnayi Koyacaktin Sonra Tencereyi Sonra Tencerenin kapagini kapatip suyu dokecektin ustune .dd

Yuxexes

New member
Kullanıcı
benim yaptığımda böyle olur hep :D
h
makarna-fail5.png

Cope mi Doktun Guzelim makarnayi yoksa Madem boyle Oldu Firin tepsisine Bir Yagli kagit serseydin Yagli kagidin ustune Bir yufka Sonra Bir kat makarna Sonra yufka Sonra Bir Kat beyaz beynir Sonra Bir iki Kat Yufka Ve Yufkalarin Aralarini eritilmis Margarin ve Tereyagini firca yardimi ile Surup Ustune Yumurta sarisi Corekotu ve susam dokup Firina atacaktin Mis Afiyet olsun .dd

Alt