Louis Vuitton Horizon ile Lüks Tınılar

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Louis Vuitton Horizon ile Lüks Tınılar
Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 740x474 boyutundadır.


Erkek Koleksiyonları Artistik Direktörü Virgil Abloh iş birliği ile tasarlanan yeni kulaklıklar, siyah mat yüzey üzerinde yeşil neon detayları ve Maison'un ikonik imzası monogram çiçeği ile dikkat çekiyor.

Harici gürültüyü azaltan ve daha iyi ses kalitesinin keyfini çıkarmak için aktif gürültü azaltma modunun dahil edildiği bu ikinci jenarasyon Louis Vuitton Horizon kulaklıklar, 30 saate çıkarılan pil ömrü ile gün içinde her anımıza eşlik edebiliyor.

Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 700x350 boyutundadır.


Master & Dynamic tarafından geliştirilen, piyasadaki en son yenilikleri entegre ettiği teknolojisi ile Louis Vuitton Horizon kulaklıkları ayrıcalıklı bir müzik deneyimi vaat ediyor.

Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 700x394 boyutundadır.

-Alinti-
 
Üst
Alt