Korona virüs den korunmak için ilginç öneriler

bakmis

Active member
Kullanıcı
Katılım
16 Tem 2019
Mesajlar
119
Tepkime puanı
59
Puanları
28
Yaş
33
Konum
manisa
Web sitesi
bakmis.com
Cinsiyet
Erkek
Virüsten korunmak için yapılan kafayı yedirtecek kadar garip ve ilginç bir o kadar da komik maske ve virüsten korunma yolları. Bildiğiniz gibi salgın başlayalı neredeyse 4 ay oldu ve hızlı bir şekilde yayılmaya da devam ediyor.

Şu an itibariyle dünyada 2 milyondan fazla insan enfekte olurken iyileşen hastalarında sayısı hiç az değil. salgının ortaya çıkmasıyla birlikte, korunma yolları araştırılmaya başlandı İlk akla gelenlerden birisi de maske.

Maskeye bir anda herkes hücum edince de ortalıkta maske kalmadı. Şüphesiz hazırlıksız yakalanılan bu durum karşısında hiçbir ülkenin maske stoğu yeterli seviyede değildi. Üstelik Aşı çalışmalarına ne kadar tüm dünya ortaklaşa olarak çalışsada görünüyorki uzun süre daha çalışmalar sürecek…

Hal böyle oluncada insanlar günlük hayatlarına devam etmek ve kendini virüsten korumak için ilginç yöntemler geliştiriyor kedinlerini güvende hissetmek için çaba sarf ediyorlar. İşte o ilginç tebessüm ettiren hatta bazıları kafayı yedirtecek cinsten maske ve virüsten korunma yolları.

 

lalala

Moderator
Moderator
Katılım
9 May 2019
Mesajlar
833
Tepkime puanı
877
Puanları
0
Yaş
35
Cinsiyet
Kadın
Kumaşı pamuktan oluşan, 2 kat şeklinde kullanılabilen şeyler de maske olabiliyormuş.Yokluk durumlarında iş gördüğü söyleniyor.
 
Üst
Alt