Kıvanç Tatlıtuğ’un Bir Denizaltı Hikayesini Anlatan Netflix Dizisinden İlk Görseller Geldi

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ‘un başrolünde olduğu orijinal dizisinden ilk görselleri paylaştı. Özge Özpirinçci‘nin de rol aldığı dizi bir denizaltı hikayesini konu alıyor.


Yayın platformunun yeni Türk yapımı orijinal dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ‘u bir dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman olarak izleyeceğiz. Yapımcılığını OGM Pictures‘ın üstlendiği aksiyon macera türündeki diziyi Tolga Karaçelik ve Umut Aral yönetiyor.


Bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikayesini konu alan ve 8 bölümden oluşacak Netflix orijinal dizisinin çekimlerine Ege kıyılarında başlandı. Yapımın kadrosunda Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış da rol alıyor.


Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak‘ın senaryosunu kaleme aldığı orijinal dizinin konusu şöyle:

Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?
Netflix, denizaltı hikayesini 2021‘in sonlarına doğru izleyici karşısına çıkarmayı planlıyor.
 

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
denizaltılarını cok severım dızıyı merakla beklıyorum :D
 
Üst
Alt