Kış Güneşine 2020/21 Sezonundan 5 İddialı Güneş Gözlüğü

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,991
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Kış Güneşine 2020/21 Sezonundan 5 İddialı Güneş Gözlüğü
Güneşli ve dışarıda geçireceğimiz günleri düşünüyorum. İşte tasarımcıların yeni sezonda trendlere uygun gördüğü, takıldığı an modunuzu değiştirecek (en azından ilk aşamada karşıdan öyle görünecek) 5 iddialı güneş gözlüğü!

Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 4500x3003 boyutundadır.

Prada / PR01WS
Güneş gözlüklerinde klasikleri rafa dizmiş ya da direkt olarak iddialı bir tasarım ile koleksiyonunu genişletmek istiyorsun... Prada'nın bu modelinde form küçülen lens trendine uygun ama demode olmayacak kadar ölçülü. Hem asetat hem metal karışımı ile farklı kılıkları tamamlayabilir, ama her koşulda kendinizi podyumda hissettirir.

Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 1920x960 boyutundadır.

Persol / PO3262S
Çok çerçeve ve cam rengi opsiyonun var, ama güneş vurunca yakan ton sensin! sadece bir siyah balıkçı yaka kazak ile Persol'ün film yıldızlarından birisin. Anahtar burun kısmı çok rahat oturan çerçeveleri ile bu model köşeli formda arşivden yenilenerek çıkmış.

Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 1723x1220 boyutundadır.

Tom Ford / Neughman
Tek hamle ile kılığınıza dramatik bir hava katmayı ona bırakın. Lens tonlarından, milimetrik çerçeve ayarına piyasaya çıktığı an klasikleşen gözlüklerin yaratıcısı Tom Ford yine iddialı bir arzu nesnesi ile gönülleri ve cüzdanları fethediyor.

Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 3500x1750 boyutundadır.

Ray-Ban / Frank
O bir klasik. İddiası minimalizminde. 90'lardan çıkıp gelmiş gibi olduğu için 2020'lerde daha sık görmemiz muhtemel. Altın çerçevesi biraz vintage havası veriyor. Düz t-shirt ve bir kolye ile birden en kısa yoldan rockstar sensin. Yüksek moda markalarında daha yüksek fiyatlı opsiyonları mevcut.

Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 1125x637 boyutundadır.

Oliver Peoples / Isba
Klasik formlardan vazgeçmeyip işin iddiasını artırmak mümkün. Koyu haki olarak geçen bu ton karşıdan bakınca, yüz ile daha bütünleşen bir imaj sunuyor. Simsiyahın gücün yerine saç sakal ten uyumunu gözetenlerin beklentisini karşılar.


-Alinti-
 
Üst
Alt