Kilo Vermenizi Kolaylaştıran Üç Sihirli İçecek

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
M

Muzik

Guest

Yazın sonuna geldik neredeyse. Çoğumuz baharda harıl harıl kilo vermeye çalıştı ve başardı. Çoğumuzun ise hala yolu var bu noktada. Çoğumuz ise yaz için verdiği kiloları tatildi bayramdı derken aldı ,,
İşte aldığınız ve veremediğiniz kiloları vermenize yardım edecek, duran kilonuzu aşağı çekecek ve en kötüsü vücudun tuttuğu tüm ödemi atmanıza yardım edecek üç sihirli içeceğin tarifini hemen veriyoruz.

Namı-değer Dukan Bira

Adına bakıp alkol içerdiğini düşünmeyin. Adı bira ama faydası çok.

Bir kere açlık hissini en aza indiriyor. Metabolizma hızlandırıyor. Yağ yakımına yardım ediyor.
Yapması kolay. Soğuk ve sıcak yani yaz kış içilebilecek bir içecek.

İşte malzemeler;
İki yemek kaşığı yeşil çay (yada 3 sallama yeşil çay)
Bir şişe maden suyu
Yarım limon suyu (isteğe göre kabukları ile limonu içine atabilirsiniz)

Yeşil çayı 750 ml su ile demliyoruz. Bu miktarı ölçmek için kettladan yardım alabilirsiniz. Bir şişeye maden suyu ve limonu döküp demlediğimiz yeşil çayı ekliyoruz. İster sıcak ister soğuk bir şekilde 15 gün düzenli 5 gün ara vererek sabah kahvaltısından sonra gün içinde istediğiniz sürede içebilirsiniz.

Önemli uyarı; Kahvaltı sonra olmasının önemli olduğunu söylemeliyim. Özellikle ilk gün bir miktar tansiyon düşüklüğü yapabiliyor. Bu yüzden tansiyon hastaları, hamile ve emziren annelerin kullanmadan önce doktora başvurmalarını tavsiye ediyoruz.
Ayran Kürü

Göbek bölgesindeki yağların erimesine yardım eden mineral ve protein içerikli bir içecek. Mideyi rahatlatır. Bağırsakları çalıştırır.
Kısa sürede göbek bölgesindeki incelmeyi görebilirsiniz. 15 gün düzenli ve 5 gün ara vererek gece yatmadan yarım saat önce içilecek. Tercihen sabah kahvaltıdan yarım saat önce ve akşam yatmadan yarım saat önce olacak şekilde günse 2 kez içilebilir.

Malzemeler ;
Bir yarım limonun suyu
3 yemek kaşığı yarım yağlı yada light yoğurt
1 şişe maden suyu

Limon suyu ve yoğurdu bir bardağa koyup maden suyunu yavaş yavaş ekleyin. Eğer hızlı bir şekilde koyarsanız taşabilir.

Önemli uyarı;Tansiyon hastalığı bulunan kişiler limon kullanmadan da içebilir.
Hibiskus Çayı

10 gün yapılacak bu çay antioksidan özelliğine sahiptir. Sindirim sistemini ve metabolizmayı hızlandırır. Kilo vermeyi kolaylaştırır. Ödem attırır. Sindirim organlarını temizler.

Malzemeler ve yapımı;
2 yemek kaşığı hibiskus
1 yemek kaşığı yeşil çay
1-2 tane kuş burnu
Göz kararı su ile demlenir.

1 litre suda 1 elma
Yarım limon
1 çubuk tarçın
10 dakika kaynatılır.

Hepsini karıştırıp soğumaya alın. Gün boyu tüketebilirsiniz.

Önemli uyarı ;
Tansiyon hastalığı bulunan kişiler, hamile ve emziren anneler, tiroit hastalığı olanların doktora başvurmalarını tavsiye ediyoruz.

Sizden ricamız hepsini aynı anda kullanmayın. Fakat eğer herhangi bir sağlık sorununuz yoksa hibikus çayı veya dukan birayı gün içinde içip ayran kürünü gece yatmadan yapabilirsiniz.

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Son zamanlarda Aslan gibi kemiriyorum :/ cok kg aldim ben yau

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
90 kg Olduk yae :/

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org

Zinet

New member
HanımZade
Denicem ama bira ismini begenmedim çayı olarak degiseyim ben teşekkür ederim canım:)

Alt