Jojo Moyes - Senden Önce Ben Kitap Tanıtımı

LeyL

New member
Kullanıcı
Yaşamın ince detayları Lou’dan sorulur. Otobüs durağıyla ev arasında kaç adım var? Çalıştığı kafeye gelip gidenler nasıl bir hayat yaşıyor? Parlak yeşil elbisenin altına ne renk külotlu çorap giyilir? Onda bu soruların hepsinin cevabı var. Kolayca mutlu olabildiği küçücük dünyasında bilmediği tek şey hayatın çok daha karmaşık soru ve cevaplarla dolu olduğu…Geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatı altüst olan Will uzun süredir karmaşık sorularla meşgul. Bu hayatta diğer insanları mutlu eden küçük şeyler ona biraz olsun keyif vermiyor. Çevresindeki tüm renkler birden griye dönmüş ve böyle bir umutsuzluk içindeyken yapabileceği tek şeyin hayatını sonlandırmak olduğunu düşünüyor.Peki, asık suratlı, aksi ve geçimsiz Will, Lou’nun rengârenk yaşamıyla karşılaşırsa neler olur?

Benden not:Ben bu kitaba başladım ama baktım gözlerim sürekli doluyor ara verdim.Netteki yorumlarında herkes aynı şeyi söylemiş 'Çok güzeldi ama salya sümük ağladım' . O yüzden ben az dozlarla ara ara okuyorum.Ama kitabın yarısına geldim sayılır ve çok güzeldi şimdiye kadar.
Benden not2:Kitap bitti,bende bittim.Böğüre böğüre ağlamak istedim.Benim gibi ağlak kitaplardan uzak durmaya çalışan biriyseniz sakın okumayın bu kitabı.Ama hakkını da yememek lazım çok güzel bir kitaptı.

Alt