İzmir’de Fantastik Bir Hafta Sonu – H.Y.D.R.A. Etkinliğini Kaçırmayın

Fineas

Epik
Kullanıcı
d20 Masaüstü Oyun Kulübü tarafından ilki bu kış İzmir’de düzenlenecek olan H.Y.D.R.A. – Gaming & Cosplay etkinliği, tüm altkültür tayfasını bir araya getirmeyi hedefliyor.

Strateji kart oyunlarından rol yapma oyunlarına, minyatür savaş oyunlarından cosplay’e, söyleşilerden atölyelere pek çok etkinlik, turnuva, yarışma, oyun ve tanıtım sizinle olacak.

Etkinliğin yapılacağı yer olan Aqua Marin, İnciraltı’nda, metro ve tramvayla ulaşıma açık, toplam 1200 metrekare kapalı ve 1600 metrekare açık alan içeren geniş, ferah bir alan. Alanın içinde, FRP Oyuncuları için hazırlanmış masalar, fotoğraf çekim alanları, satış standları, yiyecek içecek servisi, soyunma ve makyaj odaları, alan oyunları, tanıtım masaları, cosplay yarışması ve diğer özel etkinlikler için sahne ve söyleşiler için ayrılmış alan olacak.

Yapılacak etkinliklerin listesi ise şu şekilde:

• Rol Yapma Oyunları (FRP)
  • Canlandırmalı Rol Oyunları (LARP)
  • Kutu Oyunları tanıtım ve turnuvaları
  • Cosplay Yarışması
  • Coswalk
  • Cosplay Battleground
  • Assassin Alan Oyunu
  • Minyatür Oyunları Tanıtımları
  • Magic the Gathering tanıtım ve turnuvaları
  • Yu-Gi-Oh! Tanıtım ve turnuvaları
  • Minyatür Savaş Oyunları tanıtımları
  • Balkan Çilingir ile “2000’lerin başında altkültür” söyleşisi
Etkinlikler zaman içinde arttıkça liste güncellenecek. Ayrıca facebook üzerinden HYDRA Gaming & Cosplayetkinliğini takip edebilirsiniz. 15-16 Aralık tarihlerinde bu fantastik etkinliği kaçırmayın!

Alt