İçimdeki Sessiz Çığlıklar.

SeHZaDe

New member
Kullanıcı
Bu Başlığı niye açtım neden açtım hangi amaçla açtım pek bilmiyorum aslında belkide içime attıgım seyleri bir nebze olsun dışarı atarım diye düşündüm.
Bazen öyle dolup taşıyor ki insan böyle bagırmak çağırmak istiyor içindeki fırtınayı dindirmek istiyor ama yapamıyor neden mi çünkü konustukça birilerini kırmaktan üzmekten korkuyor ve hep susuyor sustukça içindeki fırtına büyüyor büyüyor büyüyor ve bir kasırga hortum gibi büyüyüp her geçen gün içine çekiyor seni canın acıyor içine atıyorsun üzülüyorsun içine atıyorsun kızıyorsun içine atıyorsun sonra bir bakmışsın herşeyi boşvermiş biri haline gelmişsin bir nevi boşvermişlik sendromu oluşmuş içinde hani dünya yansa umrunda olmicak o derece sonra zamanla hayatı umursamaz duruma geliyorsun hep bir uyuma isteği hep bir yorgunluk hep bi hissizlik kendini kapatıyorsun tüm dünyaya uyumak istiyorsun çünkü rüyalarda arıyorsun çoğu seyi mutlulugu huzuru orda kendi dünyanı yaratıyorsun ve o kadar kaptırıyorsun ki kendini uyandıgında gerçek hayattaki herşey daha cekilmez daha acımasız daha umutsuz gelio sana tamda öyleyim bu aralar sanki umutsuz mutsuz hissiz ve herşeyden vazgeçmiş bir misafirim bu hayatta...

SeHZaDe

New member
Kullanıcı
Her gün aynıymış gibi geliyor artık bana sabah uyanıyorsun yüzünü yıkıyorsun kahvaltını yapıyorsun dişlerini fırçalıyorsun ve yine bir işe geç kaldım telaşesi sonra işine gidiyorsun insanlarla ugrasıyorsun yalandanda olsa sahte gülücükler atıyorsun herkeze çünkü yapmak zorundasın güler yüzlü olmazsan müşteriye bir şey satamazsın öyle değilmi sempatik olma cabaları vs vs sonra öğlen oluyor biraz mola ve gene yogun bir iş temposu saatleri dakikaları sayıyorsun iş bitsede eve gitsem diye evet o saat geliyor zorda olsa o saatler geçiyor ve işten cıkıp evine gidiyorsun sonra her zamanki monotonluk devam ediyor dusunu alıyorsun pijamalarını giyip yemegini yiyip tvnin karsısına geçiyorsun ailenle 3 5 muhabbet sonra tv dizileri ahhh o diziler ahhh evlerin vazgeçilmezi insanları ekrana kilitlemeyi basaran o hiç olmayan hayali karakterlerin oluşturdugu ihtiraslı pembe diziler ve insanların gerçekten oluyormuş gibi o dizileri izleyişleri ve al sana bir asosyallik abidesi daha ve gunun sonu yatagına uzanıp gene lanet bir gun geçirişinin yorgunluguyla gözlerini kapatıp huzuru buldugun o guzel ruyalar alemine dalış sonra gün doğumu sabahın erken saatlerinde uyanış ve al sana bir dejavu daha karamsar adamdan herkese selamlar olsunnn...

M

Muzik

Guest
herşey daha cekilmez daha acımasız daha umutsuz gelio sana tamda öyleyim bu aralar sanki umutsuz mutsuz hissiz ve herşeyden vazgeçmiş bir misafirim bu hayatta...
Umarım her şey istediğin gibi olur sadece zaman..

SeHZaDe

New member
Kullanıcı
herşey daha cekilmez daha acımasız daha umutsuz gelio sana tamda öyleyim bu aralar sanki umutsuz mutsuz hissiz ve herşeyden vazgeçmiş bir misafirim bu hayatta...
Umarım her şey istediğin gibi olur sadece zaman..

zaman herşeyi geri vermiyor malesef :)

SeHZaDe

New member
Kullanıcı
Sonra bir bakıyorsun elinin altından kayıp gidiyor herşey öylece kala kalıyorsun hiç birşey yapamıyorsun gidenin arkasından sadece bakıyorsun ne gideni geri getire biliyorsun neden gitmesine engel olabiliyorsun sonra mı sadece içine atıp susuyorsun...

SeHZaDe

New member
Kullanıcı
yalnız hissetme. kendinle zaman geçirmeye alışmaya çalış. bir kere keşfetmeye başladın mı kendi içindeki şehrin sokaklarını, hayatına girip çıkan insanlar coğrafyana uğrayan birer mevsim gibi; sadece havanı değiştirip, gelip geçecekler gökyüzünden.

Alt