Hareket Özgürlüğünün Her Anlamda Ön Planda Olduğu Bir Kış Koleksiyonu

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,991
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Hareket Özgürlüğünün Her Anlamda Ön Planda Olduğu Bir Kış Koleksiyonu

Hayat dinamizmi değişirken, koleksiyonlar aynı kalmıyor. Cacharel, Sonbahar Kış 2020-21’de hareket özgürlüğünü ön planda tutuyor ve yenilikçi bakış açısıyla klasik, casual ve günlük stiller arasındaki tercih sınırlarını değiştiriyor.

Satın almaktan vazgeçmeyeceğimiz renkler; haki, kahverengi ve grilere hardal ve turkuvazlar bazen de desenler ekleniyor. Ve kombinlere tek hareketle, kişisel dinamizm eklemek kolaylaşıyor.

wol_error.gif
Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 4156x5983 boyutundadır.Kış podyumlarında görmeye çok alıştığımız beyazları, gerçek hayatta kullanırken ilk akla gelen evden çıkarken ki beyazlığı dönüşte hala koruyabiliyor olacak mıyız? Leke tutmayan beyaz denimler koleksiyonun teknololik ürünleri arasında.

wol_error.gif
Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 4068x5826 boyutundadır.New Smart Casual, sosyal yaşam alanları ve formal tercihlerinin gerektirdiklerine pratik cevaplar veriyor.

Renkli aksesuarlar, kumaş üstü dokuma (armürlü) desenler günlük kullanımda hızlı manevralar ile ‘özel gün’ şıklığını kolay yakalamanın yolları arasında.

wol_error.gif
Bu görsel yeniden boyutlandırıldı. Görselin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görsel, 4204x5959 boyutundadır.Pantolonlarda kullanılan doğal elastik ve yün iplikler çok cazip iki özellik sağlıyor: İlki kırışmama ikincisi esneme.

Akla ilk gelen klişe takım elbise kullanım alışkanlığı ise Mix&Match yöntemi ile kırılıyor. Yani koleksiyon dahilinde hem farklı modeller hem de farklı bedenler kombinlenebiliyor. Böylece dayanıklı ve içinde rahat ettiğiniz bir ürünü ofis günü, hafta sonu demeden, çoklu gereksinim ihtiyacında, istediğiniz stili tercihini yansıtarak kullanabiliyorsunuz.-Alinti-
 
Üst
Alt