~ Hafta'nın Konuğu archiL ~

archiL

New member
Kullanıcı
Bir soru demeti daha gelsin mi :D @archiL kimse soru sormamış diyordu sanki dün bir ara :)

Şimdiye kadar attığınız en gururlu zafer çığlığı hangi başarınıza ait? Küçükken basketbol oynardım. Bölgesel olarak 1. olmuştuk. En fazla çığlığıda orda atmıştım.

Gözlerinizin dolmasına neden olan en son olay neydi? Kardeşim

Şimdiye kadar kendinizi hiç dünyanın en mutlu insanıymış gibi hissettiniz mi? Her zaman

Hafızanızda iz bırakmış 3 çocukluk hatıranız? Köpek kovaladı ve alnımı yardım , kedi göz kapağımı tırmaladı son olarak da annem pazardayken pencereden atlayıp dışarı kaçtım ^^

Bir şansınız olsa geçmişinizdeki hangi hataları düzeltmek isterdiniz? Daha farklı ve daha işlevsel bir bölüm okumayı tercih ederdim.

Aklınıza her geldiğinde yüzünüzü gülümseten bir hatıranızdan bahseder misiniz? En yakın arkadaşım kuyuya düştü hiç unutmam o gün güldüğüm kadar hiç bir zaman gülmemişimdir :D

Şimdiye kadar yaptığınız en çılgınca şey nedir? Bungee Jumping

Geçmişe geri dönseniz yine aynı hayatı mı yaşardınız yoksa bambaşka bir yolu mu seçmek isterdiniz? Hayatımdan gayet memnunun aynı hayatı yaşamayı tercih ederdim.

Kendinizi dünyanın en güçlü insanıymışçasına başarılı ve mağrur hissettiğiniz en son deneyiminiz? Yok, ben üşengeç bir insanım arkadaşlar :D böyle şeyler yapmam

Şu anda olduğunuz kişi olmanızda kimlerin ne şekilde etkisi oldu? Kendi benliğimi kendim yarattım , kimsenin bir katkısı yok.

archiL

New member
Kullanıcı
1. En son elini tuttuğun kişi kim? Betül
2. Çekingen misin yoksa atılgan mı? Atılgan
3. Kimi dört gözle bekliyorsun? Kimseyi :D
4. İnsanlarla kolay anlaşır mısın? Evet
6. Ne tür insanlar seni cezbeder? Ulaşılması zor ^^
7. İki ay sonra bir ilişki içinde olacağını düşünüyor musun? Her gün bir ilişki içerisindeyim, muhakkak olurum.
8. Hayvanları severmisin evde beslediğin evcil hayvanın var mı ? Seviyorum tabii ki ama şuanda bir hayvanım yok
10. En son koyu bir muhabbet ettiğin kişi kim? Selda
11. En son attığın mesajda ne yazdın? Yarın akşam rakı yapalım o zaman uyar mı ?
12. Şu an en çok sevdiğin 5 şarkı nedir? Andhim - Huso , Camelphat - Hangin Out With Charlie , Dole Kom - Phara Oh , Format B - Chunky , Fisher - Stop it
13. İnsanların saçınla oynamasından hoşlanır mısın? Nefret ederim. Kimse saçıma dokunamaz
14. Tesadüflere ve mucizelere inanır mısın? Kısmen
15. En son öptüğün kişiyi tekrar öper miydin? Tabiki :D:D Öpülmez mi :D
16. Bu yaz güzel şeyler yaşadın mı? Valla şuanda çok iyi gidiyor, böyle devam ederse kusursuz olacak
17. Sence diğer gezegenlerde yaşam var mı? Beni ilgilendirmiyor diğer gezegenler ama cevabım var olucak
18. İlk aşkınla hala konuşuyor musun? Hayır
19. Köpük banyosundan hoşlanıyor musun? Hoşlanmam mı en sevdiğim :D :D
20. Komşularını seviyor musun? Bir ikisi hariç hepsini severim
21. Hiç isteyerek Kötülük yapmak istedin mi ? Hayır
22. Nereye seyahat etmek isterdin? Reykjavik, İzlanda Kuzey Işıkları en büyük hayalim
23. Güven problemin var mı? Var
24. Günlük yaptığın işlerden en sevdiğin kısım hangisi? İş çıkışı eve gitmek ^^
25. Vücudunda en rahatsız olduğun yer neresi? Mükemmel bir vücuda sahibim Allah bana bu bedeni uygun görmüş Şükürler olsun rahatsız olduğum bir nokta yok.
26. Uyandığında ilk ne yaparsın? Telefona bakarım
27. Vücudunun daha parlak mı yoksa daha soluk olmasını mı isterdin? Ortası iyidir ^^ :D
28. Yanında en rahat olduğun kişi kim? Şerefsiz kankam ahahahahah isim vermeyeceğim
29. Ayrıldığınız için pişman olduğunu söyleyen eski sevgillin oldu mu? Oldu tabii ki , aynı şekilde bende oldum
30. Hiç evlenmek istedin mi? Hayır
31. uzun saçmı yoksa kısa saçı mı seversin ? Bu çok zor bir soru babacım yaa tercihim uzun saçtan yana ama bazen kısa saçta olabiliyor :D
32. Hangi sanatçıları üçlü bir grup yapardın? Müslüm Gürses - Orhan Gencebay - Neşet Ertaş
33. Hoşlanacagın karşı cinste ne gibi özellikler ararsın? Ben inanmıyorum ki ne kadar standardın olursa olsun bu öyle birşey değil ne kadar şu şu olsun dersen bile hiç olmadık bir zamanda hiç olmadık şekilde hiç olmadık kişilerden bile hoşlanabiliyorsun bu yüzden bu soruyu cevaplandırmayacağım.
34. Spor yapıyor musun? Neler yapıyorsun? Eskiden bir Basketbolcuydum şimdi hiç birini yapmıyorum ^^
35. Televizyonsuz yaşamayı mı yoksa müziksiz yaşamayı mı tercih ederdin? TV siz yaşamayı , müziksiz asla yaşayamam
36. Hiç Birini Sevdiğini Sokak ortasında haykırdın mı?
37. Garip bir sessizlik anında ne söylersin? İçelim mi ?
38. Hayalindeki erkeği tanımlar mısın ? Direkt olarak kendim :D
39. En sevdiğin alışveriş mağazaları hangileri? H&M Pull and Bear Bershka Jack Jones Tommy Polo
40. Bayan olarak Asker olmak istermiydin? ERROOOORRRR !!!
41. Sence herkes ikinci bir şansı hak eder mi? Evet kimse kusursuz değil
42. Eğer sen aşırı derecede sessiz olsaydın bu ne anlama gelirdi? Sıkıldığım ve ortamdan rahatsız olduğum anlamına gelir
43. Yabancılara gülümser misin? Her zaman gülümseyerek yürürüm
44. Uzay boşluğuna çıkmak mı okyanusun dibine inmek mi? Her ikisi de tabiki ama birini seçiceksem Okyanus babacım ^^
45. Sabahları seni yataktan aniden ne kaldırır? İşe geç kalmam :D:DD
46. Hangi konularda paranoyaksın? İşim konusunda titiz bir insanım bu yüzden bazı şeylerde gecikme yaşanacaksa paranoyaklaşıyorum
47. Hiç sarhoş oldun mu? ahahhahahahha çok fazla oldum :D
48. Son zamanlarda kimsenin anlamasını istemediğin bir şeyler yaptın mı? Evet hemde daha dün yaptım ^^
49. En son giydiğin ceketin rengi ne? Krem

archiL

New member
Kullanıcı
Bütün koşullar uygun olsa ve size bir iş kurma fırsatı verilse, nasıl bir şirketin patronu olurdunuz? Diamond & Jewellery

Hemen şimdi öğrenebileceğiniz bir şey olsa, bu ne olurdu? Dünya Dillerinin hepsini konuşabilmek

Sizin için hayatı anlamlı kılan şeyler neler? AİLEM ^^

Bir süper kahraman olsanız, hangi karakteri tercih ederdiniz? THOR

İkinci kez dünyaya gelseniz ve seçim şansınız olsa, nasıl bir hayat yaşamak isterdiniz? Kendi Hayatımdan Gayet memnunum ^^

Dünya üzerinde istediğiniz her türlü değişikliği yapabilecek güçte olsanız, sihirli değneğinizi dokunduracağınız 3 şey ne olurdu? TÜRK milleti ilelebet payidar kalıcaktır.
Yurtta Sulh Cihanda Sulh
Egemenlik kayıtsız şartsız TÜRK milletinin olmasını canı gönülden isterdim.

Elinizde bir şansınız olsa ve size yaşayan ya da yaşamış istisnasız herkesle tanışabilme fırsatı verilse, tanımak istediğiniz kişi kim olurdu? Mustafa Kemal Atatürk ,

Yeteneklerinizi başka birininkiyle değiştirme fırsatınız olsa, şu anda yaşayan ya da bir zamanlar yaşamış olan hangi ismin yeteneklerine sahip olmak isterdiniz? Sizi bilmem ama Göktürklerden tutun OĞUZ Boylarına , OĞUZ Boylarından Osmanlıya , Osmanlıdan Türkiye Cumhuriyetine ve bunların arasında gelmiş geçmiş bütün TÜRK devletlerinin bütün önderlerinin her zaman daha farklı bir yöntem ve strateji ile karşımıza çıkmış olduğunu gördük. Birini seçmek değil , hepsinin yeteneğine sahip olmak isterdim. vesselam ^^

Lucius

New member
Kullanıcı
Çok başarılı bir çalışmaydı .. Muzik- archil emeğinize sağlık...

archiL

New member
Kullanıcı
@Muzik bende çok teşekkür ederim, koltuğa gelecek yeni arkadaşa başarılar diliyorum :D

Alt