GÜZİN ABLANIZ OLABİLİRİM :)

defneBOX

New member
HanımZade
Merhaba arkadaşlar. evlilik sürecinden geçmiş ve bu süreçte hiç bir sıkıntı yaşamamış biri olarak, dertlerinizi dinleyebilir, ufak tefek tüyolar verebilirim :)

Fineas

Epik
Kullanıcı
sevgili defne abla ben aşık olmayı sevmıyorum ıcıme garıp seyler oluyor eriyor gibi oluyorum vede utangacım napıcaz .Dd

defneBOX

New member
HanımZade
sevgili defne abla ben aşık olmayı sevmıyorum ıcıme garıp seyler oluyor eriyor gibi oluyorum vede utangacım napıcaz .Dd

Aşk tam olarak bu değil mi ama, içinde kelebekler uçmasa aşık olmanın ne anlamı olurdu. Aramızda kalsın, erkek kadın farketmez karşı cinsin utangaç olmasını herkes ister. Bu senin için bulunmaz nimet emin ol, kaldımı böylesi :)

Fineas

Epik
Kullanıcı

defneBOX

New member
HanımZade
Memnun oldum Tuğba bende Özlem seni tanımak gerçekten güzel olacak foruma renk kattın tekrar hoş geldin :)

Bende çok çok memnun oldum, o kadar yeniyim ki sizi takip edebiliyor muyum mesela bunları bilmiyorum :)

Fineas

Epik
Kullanıcı
Benim şöyle bir sıkıntım var forumda bir üye var yazıp yazıp siliyor ne önerirsin .d
@Şimşek cvbı iyi oku ve yazılanı uygula lütfen .d
yazılanları silme özgürlüğümüz var ben demokratık haklarımı kullanıyorum .Dd

defneBOX

New member
HanımZade
Bazen bir şeyler yazar silersin, yazar silersin... Karşında ki okumamış olur ama sen her şeyi söylemiş olursun :)

Arkadaş çok utangaç olduğunu söylemişti zaten, yazıp yazıp kendini rahatlatıyor şu an ama TAVSİYEM : söylemiş olmayın SÖYLEYİN !

Fineas

Epik
Kullanıcı
Bazen bir şeyler yazar silersin, yazar silersin... Karşında ki okumamış olur ama sen her şeyi söylemiş olursun :)

Arkadaş çok utangaç olduğunu söylemişti zaten, yazıp yazıp kendini rahatlatıyor şu an ama TAVSİYEM : söylemiş olmayın SÖYLEYİN !
ya cok utangac degılım ama utangacım guzel kızlara karsı sadece ama yanı hoslandıklarıma karsı :D

Alt