Gözaltındaki Üye 1 nci hafta

Gozaltındaki Üye

• AyLa

Oy: 3 7.1%
  • eLa

Oy: 12 28.6%
  • hasretle

Oy: 3 7.1%
  • JudeL

Oy: 12 28.6%
  • Nihan

Oy: 11 26.2%
  • BenSu

Oy: 2 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    42
  • Anket kapatılmış .

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
[FONT=&amp]Merhaba @JudeL yüklendim bir kaç soru geldim.zorlamadan kırmadan :) başlıyorum

[/FONT]
[FONT=&amp]. Sigara ve alkol kullanımın nasıl?[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]
[FONT=&amp]Alkol kullanmıyorum. Sigara çok olmasa da kullanıyorum [/FONT]
[FONT=&amp]
. Romantik biri misin? Romantizm anlayışın nedir?

[/FONT]
[FONT=&amp]Bazen canımı burnuma getirecek kadar romantik biriyim maalesef.. Denizin ortasında ateş yakmak kadar gereksiz bir şey olarak görüyorum romantizmi. Tecrübelerim bana bunu öğretti sanırım Canım :)
[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. Mesajlaşırken imla kurallarına dikkat eder misin?
[/FONT]
[FONT=&amp]
Kesinlikle dikkat ederim.. Bence imla ifadelerin anlaşılması açısından olmazsa olmaz.
[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. "Ahahahah" yazıp da aslında gülmediğin oldu mu? :)
[/FONT]
[FONT=&amp]
ahahha Ne güzel bir soru Minikçemm :))) Bu sefer kesinlikle gülerek yaptım :D
[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. Sevgilin hakkında arkadaşlarının ne düşündüklerini önemser misin?

[/FONT]
[FONT=&amp]Belli bir ölçüde önemserim. Ama asla onların düşüncelerine göre hareket etmem.. Sadece benim göremediğim bazı şeyler için bana pencere açmış olurlar.[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. Başkasının yemeğinden izinsiz bir ısırık alır mısın?
[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]Çok sevdiğim değer verdiğim biriyse tabi ki . ama genelde Hayır :)[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. Sevgilinle buluşacağın gün manikür randevun olduğunu hatırladında ne yaparsın?

[/FONT]
[FONT=&amp]Sevgilimi eker randevuma giderim desem de sakın inanma. )) Tabi ki Sevgilimle buluşmayı tercih ederim :p[/FONT]

[FONT=&amp]. Özel günleri kutlamayı hatırlar mısın?

[/FONT]
[FONT=&amp]Genelde hatırlarım ama unuttuklarım da olmuştur. [/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. Ve son olarak turşuda limon suyunu mu yoksa sirkeyi mi tercih edersin? :)

[/FONT]
[FONT=&amp]Limon :)

@Minikçe çok teşekkür ederim canım benim.. Çok eğlenceli sorulardı
[/FONT]:pat:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Minikçe

Well-known member
HanımZade
aynı keyifle cevaplamışsın çok güzel @JudeL mm tşk :)
[FONT=&amp]Merhaba @JudeL yüklendim bir kaç soru geldim.zorlamadan kırmadan :) başlıyorum

[/FONT]
[FONT=&amp]. Sigara ve alkol kullanımın nasıl?[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]
[FONT=&amp]Alkol kullanmıyorum. Sigara çok olmasa da kullanıyorum [/FONT]
[FONT=&amp]
. Romantik biri misin? Romantizm anlayışın nedir?

[/FONT]
[FONT=&amp]Bazen canımı burnuma getirecek kadar romantik biriyim maalesef.. Denizin ortasında ateş yakmak kadar gereksiz bir şey olarak görüyorum romantizmi. Tecrübelerim bana bunu öğretti sanırım Canım :)
[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. Mesajlaşırken imla kurallarına dikkat eder misin?
[/FONT]
[FONT=&amp]
Kesinlikle dikkat ederim.. Bence imla ifadelerin anlaşılması açısından olmazsa olmaz.
[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. "Ahahahah" yazıp da aslında gülmediğin oldu mu? :)
[/FONT]
[FONT=&amp]
ahahha Ne güzel bir soru Minikçemm :))) Bu sefer kesinlikle gülerek yaptım :D
[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. Sevgilin hakkında arkadaşlarının ne düşündüklerini önemser misin?

[/FONT]
[FONT=&amp]Belli bir ölçüde önemserim. Ama asla onların düşüncelerine göre hareket etmem.. Sadece benim göremediğim bazı şeyler için bana pencere açmış olurlar.[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. Başkasının yemeğinden izinsiz bir ısırık alır mısın?
[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]Çok sevdiğim değer verdiğim biriyse tabi ki . ama genelde Hayır :)[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. Sevgilinle buluşacağın gün manikür randevun olduğunu hatırladında ne yaparsın?

[/FONT]
[FONT=&amp]Sevgilimi eker randevuma giderim desem de sakın inanma. )) Tabi ki Sevgilimle buluşmayı tercih ederim :p[/FONT]

[FONT=&amp]. Özel günleri kutlamayı hatırlar mısın?

[/FONT]
[FONT=&amp]Genelde hatırlarım ama unuttuklarım da olmuştur. [/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]. Ve son olarak turşuda limon suyunu mu yoksa sirkeyi mi tercih edersin? :)

[/FONT]
[FONT=&amp]Limon :)

@Minikçe çok teşekkür ederim canım benim.. Çok eğlenceli sorulardı

A

AyLa

Guest
@JudeL imm, sıra bana geldi bitanem :)
Benim sorularım biraz özel, dilediğine cevap verme özgürlüğün var elbette canım

1. İlk şiirlerin hakkında sorum olacak.
Şiirlerin kendi hayatınla mı ilgili yoksa ilham kaynakların nelerdir?
Ve bunları kitap haline getirmek gibi bir düşüncen var mı ?
(Varsa, ilk müşterin benim :) )

2. Seni hep sakin, kendine hakim, hanımefendi, anlayışlı, sevgi dolu kişiliğin ile tanıdım.
Peki JudeL in kızdığı/öfkelendiği anlar da var mı?
Varsa, bunlar nelerdir?

3. Feminizm hakkında ki düşüncelerin nelerdir?

4. Sanal hakkında ki düşüncelerin...?

Cevabın için şimdiden teşekkür ederim bitanem :pat:

Son düzenleme:

JudeL

HanımZade

Canım benim çok Tatlısın :) Teşekkür ederim.
Aslında en büyük hayallerimden biri kitap çıkarmaktı. Umarım bu gerçekleşir ve Senin gibi değerli bir çok arkadaşıma hediye etme şansı bulurum. Bu benim için dünyadaki en büyük mutluluklardan biri olurdu. :))

Şiir yazmıyordum eskiden genelde deneme yazıları küçük hikayeler. Hatta okulda derecelerim vardı hikaye yarışmalarında.
Gerçek anlamda ilk şiirlerimi yaklaşık 9 ay önce yazmaya başladım diyebilirim. Öncekileri saymıyorum çünkü; derinden hissederek, bazen gülümseyerek, bazen kağıdın üstüne gözlerimden damlalar dökerek yazmıyordum. Sanırım bir şeyler karalayan herkesin ruhuna dokunan bir kişi veya bir olgu mutlaka vardır. Benim de yüreğimdeki külleri süpürüp ışığı ortaya çıkaran `Sebebime` minnettarım. içime dönüp baktığımda bunları hissedebildiğim için şükrediyorum.

2. Seni hep sakin, kendine hakim, hanımefendi, anlayışlı, sevgi dolu kişiliğin ile tanıdım.
Varsa, bunlar nelerdir?

Bitanem beni bu kadar güzel tarif ettiğin için o güzel gönlüne çok teşekkür ederim. Haklısın genelde sakin, sabırlı, sevecen ve anlayışlıyım.
Ama .. :)
Bazen öyle insanlarla karşılaşıyoruz ki öfke kontrolünü kaybedip kendini bir kamyonun altına atmak istiyorsun.
:pokey: Karşımdaki kişiye çok fazla yansıtamadığımdan kendime fiziken değil ama düşünsel ve ruhsal olarak zarar verdiğim oluyor. Küçük baş ağrıları diş gıcırdatmaları ve asık surat gibi hasarlarla atlatıyorum sanırım.:eek: Çünkü asla kin tutan biri değilim şükürler olsun :)

Ataerkil toplum anlayışı içinde kadınların haklarını eline almak için bir başkaldırış olarak düşünüyorum. Kadın erkek değil de `insan` olarak bakarsak feminizm gibi ideolojik oluşumlara da gerek kalmayacaktır.

Her ne kadar sanal denilse de ben bu dünyanın tamamen gerçek olduğuna inanıyorum. Klavyenin arkasında, bir insan, bir kişilik, bir yaşam şekli, dünya görüşü, duygular, düşünceler hepsi gerçek . Bu gözle bakarak empati kurarsak, reel hayatta hiç tanıma şansına sahip olamadığımız harika insanlarla tanışıp dostluk kurabiliriz. Ben bu anlamda kendimi çok şanslı hissediyorum. Mevsim.org a geldiğimden beri çok güzel dostluklar kurdum, muhteşem insanlar tanıdım. Tabi ki bunlardan biri de Sensin Aylacim.

Sevgili @AyLa düşündüren eğlendiren soruların için teşekkür ederim canım benim.Hepsi gerçekten çok güzeldi.
:pat:

M

Muzik

Guest
@JudeL' cim ben yine geldim :naughty:

Öncelikle verdiğin o içten cvp'lar için teşekkür ederim bir kez daha sen (Sen) olduğunu okadar güzel özetle'dinki o güzel yüreğine sağlık bu sefer forum'la ilgili sorular sormak istedim sonra yine gelebilirim (Gelsem'mi? ) :whistling:

Forumu nasıl buldun ? (Google yada tavsiye v.b )

Ne kadardır Sohbetforumları ailesinin içindesin ?

Forumda en çok takıldığın bölüm hangisi ?

Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun -Neden?

Forumda en fazla beğendiğin isim -Nedeni ?

Forumda en fazla kızdığın isim -Nedeni ?

Forumda en iyi anlaştığın isim / isimler ?

Forumda seni en fazla üzen olay ?

Forumda seni en mutlu eden olay ?

Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir ?

Yöneticilerden bir rican var mı ?

Son düzenleme:

JudeL

HanımZade
@JudeL' cim ben yine geldim :naughty:

Öncelikle verdiğin o içten cvp'lar için teşekkür ederim bir kez daha sen (Sen) olduğunu okadar güzel özetle'dinki o güzel yüreğine sağlık bu sefer forum'la ilgili sorular sormak istedim sonra yine gelebilirim (Gelsem'mi? ) :whistling:

Forumu nasıl buldun ? (Google yada tavsiye v.b )

Ne kadardır Sohbetforumları ailesinin içindesin ?

Forumda seni en mutlu eden olay ?

@Muzik mmmmmm:happy_dance: :aboo:Hoşgeldin Sen hep gell bana. ;) Canım benim Sana hayranım biliyorsun değil mi :evet: Forum hakkında soru sormak fikri süpermiş :clap2:

M

Muzik

Guest

@Muzik mmmmmm:happy_dance::aboo:Hoşgeldin Sen hep gell bana. ;) Canım benim Sana hayranım biliyorsun değil mi :evet: Forum hakkında soru sormak fikri süpermiş :clap2:

Biliyorumda bu sorularımla hayranlığın geçecek diye çok korkar oldummm :halay_mendil:

Ben seni daha çok çok seviyorum kiiiii hadi cvp'lada yine geleyim evde sıkıldım :biggrin:

JudeL

HanımZade
[FONT=&amp]Forumu nasıl buldun ? (Google yada tavsiye v.b )
[/FONT]
[FONT=&amp]
Mevsim.org Sunucusunun forumu olduğu için katıldım . Forum konusunda bir bilgim yoktu, hepsini burda öğrendim diyebilirim. Gerçekten çok keyifliymiş :)
[/FONT]

[FONT=&amp]Ne kadardır Sohbetforumları ailesinin içindesin ?

[/FONT]27 Temmuz 2017 den beri
[FONT=&amp]

[/FONT]​
[FONT=&amp]Anketler Forum oyunları ve Top20 listelerini seviyorum.. [/FONT]​

[FONT=&amp]
[/FONT]​
[FONT=&amp]
Vakit buldukça bakıyorum.. FOruma bakamadığım zamanlarda büyük eksiklik hissediyorum. :)
[/FONT]​

[FONT=&amp]

[/FONT]​
[FONT=&amp]Bütün isimleri seviyorum desem politik olmaz sanırım :D Gerçekten ayırım yapamam..[/FONT]​

[FONT=&amp]

[/FONT]​
[FONT=&amp]Yorumsuz ...[/FONT]:whistling:

[FONT=&amp]

[/FONT]​
[FONT=&amp]O kadar çok ki canım Tek tek sayarsam sayfaya sığmaz. herkesi çok seviyorum.. Hepsinin yeri bende apayrı.[/FONT]​
[FONT=&amp]

[/FONT]​
[FONT=&amp]Yok diyelim :) [/FONT]​

[FONT=&amp]Forumda seni en mutlu eden olay ?

[/FONT]​
[FONT=&amp]Sanırım şiir yarışmasına katıldığımda bütün dostlarımdan güzel yorumlar aldım bu beni çok mutlu etmişti. Tekrar teşekkür ederim herkese.[/FONT]​

[FONT=&amp]

[/FONT]​
[FONT=&amp]Foruma daha çok hakim olup daha çok konu açmak paylaşım yapmak. Ne kadar çok katkım olursa o kadar mutlu olurum. Minikçem başta olmak üzere herkesin katkısı o kadar büyük ki. Burda keyifli zaman geçiren biri olarak emeğinize teşekkür ederim.
[/FONT]​
[FONT=&amp]

Şimdilik yok.. Yöneticilerimi seviyorum @Minikçe mm @ALTINGÖZ cumm

Muzik çok teşekkür ederim kuzum soruların için..
[FONT=&amp] Devamını bekliyorum[/FONT]:nargile:​

Minikçe

Well-known member
HanımZade
@JudeL mmm :xpost_thanks::pat:

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Yine geldim JudeL m :))
Başlıyoreee :D

. Karşınızdaki kişiyi tanımak için en çok hangi davranışına dikkat edersiniz?

. Kendinizde en çok sevdiğiniz özellikler?

. şimdi tersini soralım Kendinizde hiç sevmediğiniz özellikler?

. Aşık mısın ?

. Sizi nasıl biri kendine aşık edebilir?

. Sevdanın devam etmesi için para şart mıdır?

Sevgilinizle dışarıda yemek yediğinizde nasıl bir yeri tercih edersiniz?

. Hayvanlarla aran nasıl? Besliyor musun?

A

AyLa

Guest

Canım benim çok Tatlısın :) Teşekkür ederim.
Aslında en büyük hayallerimden biri kitap çıkarmaktı. Umarım bu gerçekleşir ve Senin gibi değerli bir çok arkadaşıma hediye etme şansı bulurum. Bu benim için dünyadaki en büyük mutluluklardan biri olurdu. :))

Şiir yazmıyordum eskiden genelde deneme yazıları küçük hikayeler. Hatta okulda derecelerim vardı hikaye yarışmalarında.
Gerçek anlamda ilk şiirlerimi yaklaşık 9 ay önce yazmaya başladım diyebilirim. Öncekileri saymıyorum çünkü; derinden hissederek, bazen gülümseyerek, bazen kağıdın üstüne gözlerimden damlalar dökerek yazmıyordum. Sanırım bir şeyler karalayan herkesin ruhuna dokunan bir kişi veya bir olgu mutlaka vardır. Benim de yüreğimdeki külleri süpürüp ışığı ortaya çıkaran `Sebebime` minnettarım. içime dönüp baktığımda bunları hissedebildiğim için şükrediyorum.

Varsa, bunlar nelerdir?

Bitanem beni bu kadar güzel tarif ettiğin için o güzel gönlüne çok teşekkür ederim. Haklısın genelde sakin, sabırlı, sevecen ve anlayışlıyım.
Ama .. :)
Bazen öyle insanlarla karşılaşıyoruz ki öfke kontrolünü kaybedip kendini bir kamyonun altına atmak istiyorsun.
:pokey: Karşımdaki kişiye çok fazla yansıtamadığımdan kendime fiziken değil ama düşünsel ve ruhsal olarak zarar verdiğim oluyor. Küçük baş ağrıları diş gıcırdatmaları ve asık surat gibi hasarlarla atlatıyorum sanırım.:eek: Çünkü asla kin tutan biri değilim şükürler olsun :)

Ataerkil toplum anlayışı içinde kadınların haklarını eline almak için bir başkaldırış olarak düşünüyorum. Kadın erkek değil de `insan` olarak bakarsak feminizm gibi ideolojik oluşumlara da gerek kalmayacaktır.

Her ne kadar sanal denilse de ben bu dünyanın tamamen gerçek olduğuna inanıyorum. Klavyenin arkasında, bir insan, bir kişilik, bir yaşam şekli, dünya görüşü, duygular, düşünceler hepsi gerçek . Bu gözle bakarak empati kurarsak, reel hayatta hiç tanıma şansına sahip olamadığımız harika insanlarla tanışıp dostluk kurabiliriz. Ben bu anlamda kendimi çok şanslı hissediyorum. Mevsim.org a geldiğimden beri çok güzel dostluklar kurdum, muhteşem insanlar tanıdım. Tabi ki bunlardan biri de Sensin Aylacim.

Sevgili @AyLa düşündüren eğlendiren soruların için teşekkür ederim canım benim.Hepsi gerçekten çok güzeldi.

Sevgili @JudeL imm

Samimi açık ve içten cevapların ve kişim hakkında ki yorumların için çok teşekkür ederim bitanem
Bu 'yarışma' sayesinde seni ve düşüncelerini, biraz olsun daha yakından tanıma şansına ulaştım. Çünki benim için de sanal diye bir gerçek vardır ve insanları merak eder tanımaya çalışırım (her ne kadar bazı kişilikler saklansa da) .
Bu yoldan bizlere bu imkânı tanıyan Sevgili @Minikçe me de, huzurunda teşekkür etmek istiyorum.
Teşekkür ederim @Minikçe mm, emeğine sağlık

Son düzenleme:

Minikçe

Well-known member
HanımZade
@AyLa m :pat: iyiki varsın

Zinet

New member
HanımZade
@JudeL Leydim Kolay gelsin diecegimde zaten hic zorlanmiyorsun Ben keyifle okuyorum:))Seni ilk taniyanlardanim sorum yok zaten keyifli sorular geliyor Herkese Teşekkürler

JudeL

HanımZade

. Aşık mısın ?

Hoşgeldin @Minikçe m yine harikasınn.:clap2: Hemen cevaplıycam :halay_mendil:

JudeL

HanımZade
Sevgili @JudeL imm

Samimi açık ve içten cevapların ve kişim hakkında ki yorumların için çok teşekkür ederim bitanem 😘
Bu 'yarışma' sayesinde seni ve düşüncelerini, biraz olsun daha yakından tanıma şansına ulaştım. Çünki benim için de sanal diye bir gerçek vardır ve insanları merak eder tanımaya çalışırım (her ne kadar bazı kişilikler saklansa da) .
Bu yoldan bizlere bu imkânı tanıyan Sevgili @Minikçe me de, huzurunda teşekkür etmek istiyorum.
Teşekkür ederim @Minikçe mm, emeğine sağlık 😘

@AyLa mm Canım benim böylesi güzel soruları görünce iyi ki ben seçilmişim diyorum.:) Tabi ki bu imkanı sağlayan @Minikçe me ben de çok teşekkür ederim. İyi ki tanıdım sizleri. :pat:

JudeL

HanımZade
@JudeL Leydim Kolay gelsin diecegimde zaten hic zorlanmiyorsun Ben keyifle okuyorum:))Seni ilk taniyanlardanim sorum yok zaten keyifli sorular geliyor Herkese Teşekkürler

Sevgili Leylim, çok teşekkür ederim yorumun için.. Çok uzun zamandır zaten beni en iyi tanıyanlardan biri Sensin. Birlikte çok güzel günler geçirdik, birlikte güldük eğlendik, yeri geldi hüzünlendik. İyi ki varsın @SehA mm . Herhalde, Her Halde..

JudeL

HanımZade

Karşısındaki insana olan saygısına. Kim olursa olsun; ister yolda yerleri süpüren bir görevli, isterse yüksek bir mevkideki biri, herkese karşı tutumu eşit olmalı bir insanın. Buna çok dikkat ederim.

Sıcak kanlı oluşum, titiz, pratik ve düzenli oluşum, Sabrım ve (bazen kaybetsem de) iyi niyetim.

ımm düşünüyorum da yok galiba :biggrin: .

Şaka şaka :D tabi ki benim de sevmediğim yönlerim var.. Mesela Kıskançlığım, bazen mantığımı alt üst edecek kadar duygusal oluşum. Fazla detaycıyım bu da beni çok yoruyor .

. Aşık mısın ?

Değilim ama aşk çok güzel bir his.. Beni gelip yine yerle bir etsin isterim
:p Belayı seviyoruz;)

Bu soruda çok zorlandım itiraf ediyorum :D Nasıl birine aşık olurum diye hiç düşünmedim. Sadece kalbime dokunabilmesi yeterli.

Para tabi ki çok önemli ama sevdanın devam etmesi için asla şart değil .

Sessiz , huzurlu, manzarası güzel, temiz bir yer olsun yeter :)

Hayvanlarla birlikte yaşamak fikri bana biraz uzak. Bir muhabbet kuşum vardı ismi Tarçın. Onu kaybetmek beni çok üzmüştü. :( Bir daha da istemedim.

@Minikçe mmm Meleğimm çok teşekkür ederim..

Alt