Flaş flaş işte dünyayo şaşirtan diyaloglar

Ahmet

New member
Kullanıcı
-Putin : Türkiye sınırları dışında askeri güç kullanmamalı
-Erdoğan : Türkiyenin nerde kullanacağını mütteffiklerimiz değil biz belirleriz
-Trump : Türkiye dost ve müttefik bir ülke olmakla beraber sınır dışı harekatlarını endişe ile izliyoruz
-Erdoğan : bizde ABD nin teröre desteğini endişe ile takip ediyoruz
-Putin : biz Türkiyeyle işbirliği içinde olmak istiyoruz
-Trump : bizde Türkiyenin ynındayız endişelerini önemsiyoruz
-Erdoğan : tşk ederiz dost ve müttefik ülkeri yanımızda görmekten menuniyet duyarız
-dj-Ahmet : la puin laf ebeliğini bırakta su pydeye verdiğin desteği nezaman kesceksin onu söyle ?
-putin : sende kimsin be masada ne işin var atın bunu dışarı !!!
- trump : Aman ha napıyorsun putin bu manyak ikimizide tefe koyar sallar yemin ediyorum...
-Erdoğan : bakın dünyaya savas ilan ederim kimseden korkmam ama söz konusu dj ahmetse ben bişi yapamam.
- dj-Ahmet : hayırdır putin bir tarafınmı kalktı sıcak denizlere inme hefesin yüznden Türkiyenin havasını bulandırmana göz yumcak değiliz herhalde
trump sende kıcını basını oynatma senide pydyle beraber oraya gömerim..
-dj_Ahmet : Erdoğan sn cumhurbaskanım sizde bunları muahatap almayın kendi uçaklarımızla kendi yazılımlarımızla tarihin derinliklerinie gömelim gitsin
- Trump : Ahmet iki f16 kaldırır beynin dağıtırım
-dj -Ahmet :))))))))))))))))))
-dj -ahmet gülimde boşa gitmesin ne güldüm ya ula beyinsiz şehirlerin meydanlarına gömerim seni haberin olmaz
-mit : Ahmet abi iki atak helikopterimiz beyaz saray semalarına girdi indirelimmi sarayı
- dj-Ahmet : indirtiyimmi trump
-trump : cia baskanına telefon açar Allah belanızı versin radarlarınız sistemelriniz ne halta yarıyor da adamlar tepemizde cirit atıyor
- dj - Ahmet : ağlama trump ağlama korkma vurmayacağım ama akıllı ol birdaha uyarmam
- erdoğan : bir milletime birde ahmetime çok güveniyorum
- putin: trump ne o radarlarınmı çalışmıyor
-mit : dj-ahmetin ricası üzerine erdoganın bilgisi dahilinde rus ishtibarat daire bskanlığı vurulmustur atak 1453 helikopteri tarafından
-trump : gördük putin radarlarını :))
-mit : beyaz sarayın mutfak bölümü hafaya uçurldu domuz eti tespiti yüzünden
-trt haber : akdenizde ve karadenizde rus ve ab ucakalrının türk ucaklarını tacizi sonucu 2 abd uçağı bir rus uçağı düşürülmüş murettabat esir alınmıştır kaynak mit .
- erdogan : haber doğrumu
-mit evet
- erdogan : talimatı kim verdi
-dj-ahmet :ben talimat değil rica efendim
-Erdoğan : ya çoçuk tam fırlamasın ama seviyorum seni

Minikçe

Well-known member
HanımZade
-Putin : Türkiye sınırları dışında askeri güç kullanmamalı
-Erdoğan : Türkiyenin nerde kullanacağını mütteffiklerimiz değil biz belirleriz
-Trump : Türkiye dost ve müttefik bir ülke olmakla beraber sınır dışı harekatlarını endişe ile izliyoruz
-Erdoğan : bizde ABD nin teröre desteğini endişe ile takip ediyoruz
-Putin : biz Türkiyeyle işbirliği içinde olmak istiyoruz
-Trump : bizde Türkiyenin ynındayız endişelerini önemsiyoruz
-Erdoğan : tşk ederiz dost ve müttefik ülkeri yanımızda görmekten menuniyet duyarız
-dj-Ahmet : la puin laf ebeliğini bırakta su pydeye verdiğin desteği nezaman kesceksin onu söyle ?
-putin : sende kimsin be masada ne işin var atın bunu dışarı !!!
- trump : Aman ha napıyorsun putin bu manyak ikimizide tefe koyar sallar yemin ediyorum...
-Erdoğan : bakın dünyaya savas ilan ederim kimseden korkmam ama söz konusu dj ahmetse ben bişi yapamam.
- dj-Ahmet : hayırdır putin bir tarafınmı kalktı sıcak denizlere inme hefesin yüznden Türkiyenin havasını bulandırmana göz yumcak değiliz herhalde
trump sende kıcını basını oynatma senide pydyle beraber oraya gömerim..
-dj_Ahmet : Erdoğan sn cumhurbaskanım sizde bunları muahatap almayın kendi uçaklarımızla kendi yazılımlarımızla tarihin derinliklerinie gömelim gitsin
- Trump : Ahmet iki f16 kaldırır beynin dağıtırım
-dj -Ahmet :))))))))))))))))))
-dj -ahmet gülimde boşa gitmesin ne güldüm ya ula beyinsiz şehirlerin meydanlarına gömerim seni haberin olmaz
-mit : Ahmet abi iki atak helikopterimiz beyaz saray semalarına girdi indirelimmi sarayı
- dj-Ahmet : indirtiyimmi trump
-trump : cia baskanına telefon açar Allah belanızı versin radarlarınız sistemelriniz ne halta yarıyor da adamlar tepemizde cirit atıyor
- dj - Ahmet : ağlama trump ağlama korkma vurmayacağım ama akıllı ol birdaha uyarmam
- erdoğan : bir milletime birde ahmetime çok güveniyorum
- putin: trump ne o radarlarınmı çalışmıyor
-mit : dj-ahmetin ricası üzerine erdoganın bilgisi dahilinde rus ishtibarat daire bskanlığı vurulmustur atak 1453 helikopteri tarafından
-trump : gördük putin radarlarını :))
-mit : beyaz sarayın mutfak bölümü hafaya uçurldu domuz eti tespiti yüzünden
-trt haber : akdenizde ve karadenizde rus ve ab ucakalrının türk ucaklarını tacizi sonucu 2 abd uçağı bir rus uçağı düşürülmüş murettabat esir alınmıştır kaynak mit .
- erdogan : haber doğrumu
-mit evet
- erdogan : talimatı kim verdi
-dj-ahmet :ben talimat değil rica efendim
-Erdoğan : ya çoçuk tam fırlamasın ama seviyorum seni
@Ahmet :)))

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alt