Facebook Amerika Birleşik Devletleri'nde tanışma servisini başlattı

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1,197
Tepkime puanı
2,691
Puanları
113
7070


CALIFORNIA: Facebook Inc, ABD'deki randevu hizmetlerini başlatıyor, sosyal paylaşım ağı Perşembe günü yaptığı açıklamada,% 2 oranında hisselerini gönderdiğini belirtti.

Şirket, kullanıcıların Instagram hesaplarını Facebook arkadaşlık profiliyle birleştirebileceklerini ve "Gizli Crush" listelerine Instagram takipçileri ekleyebileceklerini söyledi. Bu özellik, ilgi çekici hale gelmeden, kullanıcıların bir arkadaşına romantik ilgi göstermelerini sağlar. İki arkadaşın biri diğerini ezilme olarak etiketlerse, Facebook Dating her iki ilgiyi de uyarır.

Hizmet, Facebook ve Instagram kullanıcıları için isteğe bağlı olacağını söyledi, şirket, kullanıcıların buluşma etkinliklerinin profillerinde veya haber yayınlarında görünmeyeceğini de sözlerine ekledi.

Facebook, yalnızca 18 yaş ve üstü kullanıcılar için kimin profil profilini görebileceğine karar verebilecek kullanıcılara sunulacağını söyledi.
Lansman, başlangıçta Kolombiya, Tayland, Kanada, Arjantin ve Meksika'da geçen yıl başlatılan Facebook'un flört servisinin büyük bir genişlemesine işaret ediyor.

Ayrıca, kişisel bilgileri ele alma konusundaki yıllarca süren skandalların ardından tüm dünyadaki düzenleyicilerin dikkatini çeken gizlilik ve güvenlik sicilini daha da incelemeye devam etmesi için şirketi açar.
Facebook, bir Arkadaşlık profiline kaydolmuş kişilere güvenlik yönergeleri sunar ve hizmet şartlarının sorumluluk bölümüne arka plan kontrolleri veya cinsiyet suçlu sicil kayıtlarını aramadıklarını bildirmez.

“Diğer kullanıcılarla kendi sorumluluğunuzdadır etkileşimde bulunuyorsunuz” terimlerini belirtiyor.
Yakın zamanda çekirdek Facebook uygulamasının liderliğini devralan Fidji Simo, şirketin Mayıs ayında düzenlenen F8 geliştirici konferansında, hizmetin Asya ve Latin Amerika’da 14 yeni ülkeye genişlediğini ve ABD’nin sonunda mevcut olacağını söyledi. yıl.

Ayrıca, kullanıcıların Facebook arkadaşlarının veya Instagram takipçilerinin dokuzuna romantik ilgi göstermelerini sağlayan yeni Secret Crush özelliğini tanıttı. Tanışma profilleri diğer hizmetlerden ayrıdır, ancak verilerini Gizli Crush eşleşmelerini tanımlamak için kullanın.
Genişleme, kullanıcılar arasındaki olası bağlantıları belirlemek için birbirine bağlı Facebook hesaplarındaki verilere uzun süre benzer şekilde dayanan rakip buluşma uygulamaları için bir tehdit oluşturuyor.

Günde 2,1 milyar aktif kullanıcısı olan Facebook, bu uygulamaların boyutunu cüceler. CEO Mark Zuckerberg, 2018'de 200 milyon Facebook kullanıcısının kendilerini tek olarak listelediğini söyledi.

Bir Refinitiv tahminine göre, Tinder, OkCupid, Plenty of Fish ve 190 ülkedeki diğer buluşma uygulamalarını yöneten lider rakip Maç Grubu'nun günlük yaklaşık 50 milyon kullanıcısı var.

Match Group'un hisseleri haberlerde yaklaşık% 6 azaldı. Maçın ebeveyni IAC% 3'ten azdı.
Facebook, 2020 yılının başlarında, şu anda müsait olduğu 20 ülkenin yanı sıra Avrupa'da randevu hizmetini başlatmayı da bekliyor
 
Üst
Alt