Erkek Olmanın Faydaları

Fineas

Epik
Kullanıcı

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Kardeşim evlenince senin benim param olmaz ama erkek bakmakla yükümlü zaten bu yüzden mirastada fazla pay alır ama asıl itibariyle kadın erkek eşittir ama erkeğin görevi daha fazla .
Bence hiç bi kadın erkeğe muhtac olmamalı kendi ayakları üzerinde dura bilmeli

Fineas

Epik
Kullanıcı
Bence hiç bi kadın erkeğe muhtac olmamalı kendi ayakları üzerinde dura bilmeli
Yahu zaten kadının çalışması haram diye bişey yok kadın çalışabilir tabi ama ne diyo kuranda kadın ve erkek birbirinin örtüsüdür . Kadın ve erkek birbirinin tamamlayicisidir. Evlilikte zaten sen.ben olmamalı. Bencede kadın erkeğe muhtaç olmamalı ama rizki veren allah gerçek evlilikte muhtaçlık diye bişey yok çalışmıyorsanda erkeğin kazancında payın var çünkü o rızık sanada veriliyor. En iyi kadınlar itaatkar kadınlardır diye geçer . Itaatkarligi muhtaçlık diye algılamamak lazım eşin çalışma diyorsa calismican . :)

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Yahu zaten kadının çalışması haram diye bişey yok kadın çalışabilir tabi ama ne diyo kuranda kadın ve erkek birbirinin örtüsüdür . Kadın ve erkek birbirinin tamamlayicisidir. Evlilikte zaten sen.ben olmamalı. Bencede kadın erkeğe muhtaç olmamalı ama rizki veren allah gerçek evlilikte muhtaçlık diye bişey yok çalışmıyorsanda erkeğin kazancında payın var çünkü o rızık sanada veriliyor. En iyi kadınlar itaatkar kadınlardır diye geçer . Itaatkarligi muhtaçlık diye algılamamak lazım eşin çalışma diyorsa calismican . :)
Çemkirme bana anladık : )))

Alt